Πρόγραμμα ΕΟΚ

Πρόγραμμα ΕΟΚ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

 

 

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Γήπεδο : ΠΑΟΚ                                   18:00                                 ΠΑΟΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

Διαιτητές : Κορομηλάς – Πουρσανίδης Κ. – Τζαφλέρης

Γραμματεία : Στεφανίδου – Καλογιαννίδης – Σακαλής – Μιχαηλίδου

Κομισάριος : Γκούμας

 

Γήπεδο : ΚΓ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ              15:45                                       ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

Διαιτητές : Καρακατσούνης – Σταματόπουλος – Τσώνος

 

Γήπεδο : ΚΓ Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ                 15:45                                          ΡΕΘΥΜΝΟ – ΑΕΚ

Διαιτητές : Αναστόπουλος – Μπήτης – Καλδίρης

 

Γήπεδο : ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ                      15:45                                  ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΥΜΗ

Διαιτητές : Παπαπέτρου – Παφίλης – Διαμαντής

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Γήπεδο : ΟΑΚΑ(κ/θ)                            17:30                                   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΙΟ

Διαιτητές : Πουρσανίδης Γ. – Κατραχούρας -Λόρτος

 

Γήπεδο : Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ                          17:00                                         ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ

Διαιτητές : Σχινάς – Ψαριανός – Μάλαμας

ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Γήπεδο : ΣΕΦ                                      17:00                           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

Διαιτητές : Μάνος – Σκούτας – Παπαθανασίου

 

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Γήπεδο : ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ        17:00                                          ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

Διαιτητές: Ξενικάκης – Πιτσίλκας – Ξέρας

Κομισάριος: Θωμόπουλος

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                    17:00                                                   ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΚΑΒΑΛΑ

Διαιτητές: Συμεωνίδης – Παγώνης – Φακίτσας

Κομισάριος: Κηπουρίδης

 

Γήπεδο : ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ                         17:00               ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

Διαιτητές: Τσαρουχά – Καρδάρης – Ραχιώτης

 

Γήπεδο : ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.                 17:00                                       ΜΑΡΟΥΣΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ

Διαιτητές: Βάρδαλος – Καρακάσης – Καρπάνος

 

Γήπεδο : ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ                           17:00                                           ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

Διαιτητές: Ταρενίδης Στ. – Ευφραιμίδης – Σιμητόπουλος

 

Γήπεδο : ΨΥΧΙΚΟΥ                             17:00                                         ΨΥΧΙΚΟ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

Διαιτητές: Ζακεστίδης – Θεοδωρόπουλος – Αποστολίδης

 

Γήπεδο : ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ                      17:00                                      ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

Διαιτητές: Μπίκας – Μπούκας – Τσολάκος

 

Γήπεδο : ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.                  17:00                           ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

Διαιτητές: Παντελίδης – Κοτσιμπός – Τσιαπλής

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (όμιλος Βορρά)

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Γήπεδο: Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ                           19:00                                       ΧΑΝΘ – ΑΝΑΤΟΛΙΑ

Διαιτητές: Τζίμα – Γαζέτας

Γραμματεία : Καρατζιώτης – Κοέν – Βουλώνη

Κομισάριος: Δροσόπουλος

 

Γήπεδο: ΓΕΦΥΡΑΣ                              17:00                              ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

Διαιτητές: Φουτζήλας – Αγραφιώτης Ι.

Γραμματεία: Σαραφοπούλου – Σακάρογλου – Κωτσόβολος

Κομισάριος: Παπαγεωργίου

 

Γήπεδο: ΠΕΥΚΩΝ                                16:00                   ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞ.ΠΕΥΚΩΝ – ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Διαιτητές : Ζάχαρης – Ταρενίδης Κ.

Γραμματεία : Γιοβανούδα – Αστερνός – Ακριτίδης

Κομισάριος : Σιμητόπουλος

 

Γήπεδο: ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ                         17:00                       ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ.

Διαιτητές: Καλογερόπουλος Λ. – Τσουμαχίδης

Κομισάριος : Μελανίδης

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                     17:00                               ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητές : Λογοθέτης – Κανελλόπουλος

Κομισάριος : Μπεστιάς

 

Γήπεδο : ΦΑΡΣΑΛΩΝ                          17:00                                       ΦΑΡΣΑΛΑ – ΣΤΡΑΤΩΝΙ

Διαιτητές : Θεοδώρου – Σιταρίδης

Κομισάριος : Γκουντέλιας

 

Γήπεδο : Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ                 17:00                                 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Διαιτητές : Τσιρτσιμάλης – Λουλουδιάδης

Κομισάριος : Μιναρετζόπουλος

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ                         17:00                             ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

Διαιτητές : Ελευθεριάδης – Παπαγεωργίου

Κομισάριος : Στουπίδης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

(1ος Όμιλος Βορρά)

Γήπεδο : ΕΚΠ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ               17:00                             ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

Διαιτητές : Ντούρας – Νέδογλου

Γραμματεία : Μπενάκη Ν. – Κωστής – Προεστού

Κομισάριος : Κασαπίδης

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ                    17:00                                ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

Διαιτητές : Σελεβός – Πράττος

Κομισάριος : Κανελλόπουλος

 

Γήπεδο : ΠΡΕΒΕΖΑΣ                           17:00                         ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

Διαιτητές : Κατωτικίδης – Παπανικολάου

Κομισάριος : Μυζίκος

 

Γήπεδο : ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                17:00                                ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

Διαιτητές : Γερακίνης – Παζώλης

Κομισάριος : Αυδής

 

Γήπεδο : ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ                     17:00                           ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Διαιτητές : Γραικός – Αναστασιάδης

Κομισάριος : Βαφείδης

 

Γήπεδο : ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ                         17:00                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Διαιτητές : Τζιοπάνος Γ. – Δέλλας

Κομισάριος : Μόρφης Στ.

2ος Όμιλος Βορρά

Γήπεδο : ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                    17:00                                      ΕΥΚΑΡΠΙΑ – ΜΕΝΤ

Διαιτητές : Κοϊμτζόγλου – Τσάνταλη

Γραμματεία : Λάσπα – Μπεκιάρης – Χρηστίδης

Κομισάριος : Δέλλας

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                18:00                       ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

Διαιτητές : Κοντογιάννης – Γκέκας

Γραμματεία : Λαζόγλου – Πασχαλίδου – Βασιλείου

Κομισάριος : Φωτιάδης

 

Γήπεδο : ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ                      18:00                                       ΜΑΚΑΜΠΗ – ΒΑΟ

Διαιτητές : Παπαθανασίου – Κουκουλεκίδης

Γραμματεία : Κιλαζίδου – Κουκουβίνου – Τσιρακίδου

Κομισάριος : Αστρεινίδης

 

Γήπεδο : 11ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜΟΥ        18:00                                    ΔΕΚΑ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Διαιτητές : Βασιλόπουλος – Αγραφιώτης Γρ.

Γραμματεία : Καπνοπούλου – Φωστηρίδου – Διμπιτούζης

Κομισάριος : Μήτσιου

 

Γήπεδο : ΠΕΡΑΙΑΣ                              18:00                             ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

Διαιτητές : Καρακώστας – Γεωργούλης

Γραμματεία : Τσολακίδης – Ντουβαλέτης – Βουδούρης

Κομισάριος : Παραλυκίδης

 

Γήπεδο : Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ                      18:00                       ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ

Διαιτητές : Παπαγερίδης – Χατζηχαρίσης

Κομισάριος : Γκουρτζελίδης

 

Γήπεδο : Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ                 15:30                            ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Διαιτητές : Δημάδης – Μπακάλης

Κομισάριος : Σαλικίδης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-19

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Γήπεδο : ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ                    17:00                                   ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Διαιτητές : Κοτσίρης – Ελ Ανύ

Κομισάριος : Κανελλόπουλος

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                    14:30                                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ

Διαιτητές : Κωνσταντινίδου – Κώτσιου

 

Γήπεδο : Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ                   12:30                                    ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

Διαιτητές : Χαλαμπαλάκης – Καρακωνσταντόπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Γήπεδο : ΜΟΣΧΑΤΟΥ                         13:00                             ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Διαιτητές : Γιακείμη – Τεφτίκης

 

Γήπεδο : Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ           13:30                                  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

Διαιτητές : Καρανικόλα Αλ. – Ασημακάκη

 

Γήπεδο : ΕΣΠΕΡΟΥ                             17:00                            ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΙΘ. – ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ.

Διαιτητές : Πόντας – Γρίβα

 

Γήπεδο : ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           17:30                                    ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ

Διαιτητές : Φραγκούλη – Ισιγώνης

 

Γήπεδο : ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ν.               13:15                    ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ

Διαιτητές : Ντάνος – Χάινα

 

 

Ε. Ο. Κ.

Share this article with friends