Πρόγραμμα ΕΟΚ

Πρόγραμμα ΕΟΚ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΙΟΥ 2019
Γήπεδο : ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 17:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
Διαιτητές: Παντελίδης – Κατραχούρας – Κωνσταντινίδου
Γήπεδο : ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
Διαιτητές: Ψαριανός – Μαγκλογιάννης – Καρδάρης
Γήπεδο : ΑΓ.ΘΩΜΑ 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος – Ορφανός Ι. – Γρίβα
Γήπεδο : ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
Διαιτητές: Βάρδαλος – Ταρενίδης Στ. – Σιμητόπουλος
Κομισάριος : Τέγα
Γήπεδο : ΨΥΧΙΚΟΥ 17:00 ΨΥΧΙΚΟ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
Διαιτητές: Παπαπέτρου – Μάλαμας – Καλογερόπουλος Λ.
Γήπεδο : ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητές: Δαρλαμήτσος – Κώτσου – Μαραγκάκης
Γήπεδο : ΥΜΗΤΤΟΥ 15:00 ΑΜΥΝΤΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
Διαιτητές: Παγώνης – Καρπάνος – Παζώλης
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (όμιλος Βορρά)
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΙΟΥ 2019
Γήπεδο: Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ 13:30 ΧΑΝΘ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτητές: Ντούρας – Μπακάλης
Γραμματεία : Σωτηριάδου – Ντάγκας – Δαγδηλέλη
Κομισάριος: Τζιοπάνος
Γήπεδο : ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
Διαιτητές : Κατωτικίδης – Παπανικολάου
Γραμματεία : Παραδείση – Βουλώνη – Κωστοπούλου
Κομισάριος : Φωτιάδης
Γήπεδο : ΛΑΓΚΑΔΑ 17:00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΑΧΗΤΕΣ Δ.ΠΕΥΚΩΝ
Διαιτητές : Θεοδώρου – Βασιλόπουλος
Γραμματεία : Τζήκα – Κράντα – Κόντος
Κομισάριος : Μήτσιου
Γήπεδο : ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17:00 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Διαιτητές : Παπαγερίδης – Τσιαπλής
Γραμματεία : Ουσταμπασίδου – Πισκιούλης – Βαρυτιμίδης
Κομισάριος : Παραλυκίδης

Γήπεδο : ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 14:00 ΣΤΡΑΤΩΝΙ – ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Διαιτητές : Σιταρίδης – Τζιοπάνος Γ.
Γραμματεία : Μαρβάκη Ι. – Δαουλτζής – Σακαλής
Κομισάριος : Παπαδόπουλος Ν.
Γήπεδο: ΟΜΟΝΟΙΑΣ 17:00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
Διαιτητές : Ευφραιμίδης – Ταρενίδης Κ.
Κομισάριος : Δραγκίογλου
Γήπεδο : ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Διαιτητές : Λόρτος – Κοϊμτζόγλου
Κομισάριος : Μπρίγκος
Γήπεδο: ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Διαιτητές: Τσουμαχίδης – Γεωργούλης
Κομισάριος : Μόρφης Στ.
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΕ Α1)
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΙΟΥ 2019
Γήπεδο : ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ 15:30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Διαιτητές : Κοντίλης – Δολγύρας
Κομισάριος : Ρόζης
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
(1 ος Όμιλος Βορρά)
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΙΟΥ 2019
Γήπεδο : ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 17:00 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Διαιτητές : Γαζέτας – Δέλλας
Κομισάριος : Καλότσης
Γήπεδο : ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:00 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Διαιτητές : Διαμαντής Αθ. – Καννής
Κομισάριος : Παππάς
Γήπεδο : ΠΑΛΑΜΑ 14:30 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Διαιτητές : Ντόγκας – Χατζηχαρίσης
Κομισάριος : Μανασής
Γήπεδο : ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτητές : Πράττος – Τσαρδούλιας
Κομισάριος : Πλεξίδας
Γήπεδο : ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:00 ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
Διαιτητές : Χατζημπαλίδης – Χρυσάφης
Κομισάριος : Χλωρός Ν.

2 ος Όμιλος Βορρά
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΙΟΥ
Γήπεδο : ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΜΕΝΤ
Διαιτητές : Αναστασιάδης – Θρασυβουλίδης
Γραμματεία : Λάσπα – Αστερνός – Ηλιάσκος
Κομισάριος : Αστρεινίδης
Γήπεδο : 11 Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜΟΥ 18:00 ΔΕΚΑ – ΖΕΦΥΡΟΣ ‘02
Διαιτητές : Κουκουλεκίδης – Σελεβός
Γραμματεία : Σαμαρά – Κόνιαλη – Ακριτίδης
Κομισάριος : Δροσόπουλος
Γήπεδο : Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ 18:00 ΒΑΟ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
Διαιτητές : Κοντογιάννης – Γιαννούλης Στ.
Γραμματεία : Διαμαντόπουλος – Χαλκίδης – Αλεξανδρόπουλος
Κομισάριος : Παπαγεωργίου
Γήπεδο : ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18:00 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ
Διαιτητές : Σαρακενίδης – Κωνσταντινέλης
Γραμματεία : Μπεκιάρης – Χατζέλης – Γρούτα
Κομισάριος : Πολυχρονίδης
Γήπεδο : ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Διαιτητές : Παπαγεωργίου – Ζαχαριάδης
Κομισάριος : Βαφείδης
Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18:00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Διαιτητές : Ελευθεριάδης – Εκίζογλου
Κομισάριος : Γκουρτζελίδης
Γήπεδο : Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 16:00 ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
Διαιτητές : Ηλιόπουλος – Καντερές
Κομισάριος : Θωμόπουλος

Ε. Ο. Κ.

Share this article with friends