Ενημερώσου άμεσα για τις ζωντανές μεταδόσεις και videos , με εγγραφή στο youtube channel της ΕΚΑΣΘ και παρακολούθησε τις Livestreaming μεταδόσεις των τελικών όλων των ηλικιακών κατηγοριών κλικ εδώ ✅

ΤΟΥΡΝΟΥΑ – ΕΡΓΑΤΙΚΑ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ – ΕΡΓΑΤΙΚΑ
28 ΜΑΪΟΥ 2017
ΤΕΛΙΚΟΣ Α.Σ.Ε.Θ.
20:00 ΜΙΚΡΑΣ Α’ NEW ADVERT ~ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΕΛΑΙΩΝΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
18:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΟΜΑΔΑ Α ~ ΟΜΑΔΑ Β ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΑΡΜΠΑ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
9:00-12:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΟΜΑΔΑ Α ~ ΟΜΑΔΑ Β ΚΑΡΑΒΑΣ
12:00-14:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΟΜΑΔΑ Γ ~ ΟΜΑΔΑ Δ ΤΡΑΚΑΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
9:00-11:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΟΜΑΔΑ Ε ~ ΟΜΑΔΑ Ζ ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
11:00-13:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΟΜΑΔΑ Η ~ ΟΜΑΔΑ Θ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
13:30-14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΟΜΑΔΑ Ι ~ ΟΜΑΔΑ Κ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
14:30-15:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΟΜΑΔΑ Λ ~ ΟΜΑΔΑ Μ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΡΙΤΗ 30 ΜΑΪΟΥ 2017
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21:00 ΕΚΠ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΟΜΑΔΑ Α ~ ΟΜΑΔΑ Β ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1X59_xsMQB6Wl4QCn0Wfmwnbwu0yBVtBxE0gPwO-yM-A/edit#gid=80670176

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Π.Σ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2017
ΗΜΕΡΑ ΗΜΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Δευτέρα 15-Μαϊ 18:30 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Δευτέρα 15-Μαϊ 20:00 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Δευτέρα 15-Μαϊ 21:30 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Τρίτη 16-Μαϊ 18:30 ΚΑΣΟΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Τρίτη 16-Μαϊ 20:00 ΚΑΣΟΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Τρίτη 16-Μαϊ 21:30 ΚΑΣΟΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Τετάρτη 17-Μαϊ 20:00 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Τετάρτη 17-Μαϊ 21:30 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Πέμπτη 18-Μαϊ 18:30 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΜΟΣΧΑΣ
Πέμπτη 18-Μαϊ 20:00 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΜΟΣΧΑΣ
Πέμπτη 18-Μαϊ 21:30 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΜΟΣΧΑΣ
Παρασκευή 19-Μαϊ 20:00 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Παρασκευή 19-Μαϊ 21:30 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Σάββατο 20-Μαϊ 17:00 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Σάββατο 20-Μαϊ 18:30 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Σάββατο 20-Μαϊ 20:00 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΛΟΥΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Δευτέρα 22-Μαϊ 18:30 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΥ
Δευτέρα 22-Μαϊ 20:00 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΥ
Δευτέρα 22-Μαϊ 21:30 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΥ
Τρίτη 23-Μαϊ 18:30 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ
Τρίτη 23-Μαϊ 20:00 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ
Τρίτη 23-Μαϊ 21:30 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ
Τετάρτη 24-Μαϊ 20:00 ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Τετάρτη 24-Μαϊ 21:30 ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Πέμπτη 25-Μαϊ 18:30 ΚΑΡΜΠΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Πέμπτη 25-Μαϊ 20:00 ΚΑΡΜΠΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Πέμπτη 25-Μαϊ 21:30 ΚΑΡΜΠΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Παρασκευή 26-Μαϊ 20:00 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΜΑΓΗ
Παρασκευή 26-Μαϊ 21:30 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΜΑΓΗ
Σάββατο 27-Μαϊ 17:00 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
Σάββατο 27-Μαϊ 18:30 ΚΑΣΟΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
Σάββατο 27-Μαϊ 20:00 ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Δευτέρα 29-Μαϊ 18:30 ΚΟΥΣΗΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Δευτέρα 29-Μαϊ 20:00 ΚΟΥΣΗΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Δευτέρα 29-Μαϊ 21:30 ΚΟΥΣΗΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Τρίτη 30-Μαϊ 18:30 ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Τρίτη 30-Μαϊ 20:00 ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Τρίτη 30-Μαϊ 21:30 ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Τετάρτη 31-Μαϊ 20:00 ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Τετάρτη 31-Μαϊ 21:30 ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Πέμπτη 01-Ιουν 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Πέμπτη 01-Ιουν 20:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Πέμπτη 01-Ιουν 21:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Παρασκευή 02-Ιουν 20:00 ΜΠΑΙΟΣ ΛΑΣΠΑ
Παρασκευή 02-Ιουν 21:30 ΜΠΑΙΟΣ ΛΑΣΠΑ
Σάββατο 03-Ιουν 17:00 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΟΣΧΑΣ
Σάββατο 03-Ιουν 18:30 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΟΣΧΑΣ
Σάββατο 03-Ιουν 20:00 ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΟΣΧΑΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Δευτέρα 05-Ιουν 18:30 ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Δευτέρα 05-Ιουν 20:00 ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Δευτέρα 05-Ιουν 21:30 ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Τρίτη 06-Ιουν 18:30 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΤΡΑΚΑΣ
Τρίτη 06-Ιουν 20:00 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΤΡΑΚΑΣ
Τρίτη 06-Ιουν 21:30 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΤΡΑΚΑΣ
Τετάρτη 07-Ιουν 20:00 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Τετάρτη 07-Ιουν 21:30 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Share this article with friends