Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΟι συνθέσεις των ομάδων
ΕΚΑΣΘ
Άρτεμις Αθανάτου , (ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΠΣ)
Aθηνά Λέξα , (ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΣ)
Βασιλεία Θεοδοσίου , (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ)
Ραφαέλα Στεργάκη , (ΠΑΟΚ ΑΣ)
Eλένη Μπουτσούκη , (ΠΑΟΚ ΑΣ)
Λαμπρινή Πολυμένη , (ΠΑΟΚ ΑΣ)
Δήμητρα Γενναίου , (ΠΑΟΚ ΑΣ)
Eλένη Τζέλου , (ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ)
Mαρία Mπαξεβανίδου , (ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣ)
Αντιγόνη Θεοδώρου , (ΠΑΟΚ ΑΣ)
Παναγιώτα Μπαχαρίδου , (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ)
Δανάη Παπαδοπούλου (ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΣ)
Head Coach: Χρήστος Γκογκάκης
Assistant Coach: Mαριαλένα Τσίμου
ΕΣΚΑ
Φιλίππα Γούλα ,
Τζωρτζίνα Τριανταφύλου,
Έυη Τάρλα ,
Αντιγόνη Μαυράκη ,
Έλενα Ανδρικοπούλου ,
Αντζελίνα Κυρίδη ,
Άρτεμις Κούκη ,
Σοφία Καστρινάκη ,
Ελένη Καπελέρη ,
Ολυμπία Σακελλαρίου ,
Ηλιάνα Ράδη ,
Βασιλική Λιγνού
Head Coach: Γιάννης Γερεουδάκης
Assistant Coach: Zωζεφίνα Κατρά
ΕΣΚΑΝΑ
Μαρία Πέππα
Έλενα Μποσγανά ,
Eλισσάβετ Μπουντούρη ,
Αθανασία Παντέλη ,
Zωή Ολυμπίου ,
Ορνέλα Μούτσα ,
Χριστίνα Αναστασοπούλου ,
Αθηνά Τζανέτου ,
Nεφέλη Ευαγγελίτση ,
Γεωργία Γρηγοροπούλου ,
Iωάννα Χατζηλεοντή ,
Μαγδαληνή Μόκα
Εμιλία Ρούτση
Μαρία Τζιαφέτα
Head Coach: Kυριάκος Αράπης
Assistant Coach: Έφη Βανού
ACS
Ισμήνη Πράπα ,
Γεωργία Σιδέρη ,
Νάνσυ Παναγιωτοπούλου ,
Kατερίνα Φάρου ,
Nίκη Σαπαλίδου ,
Iωάννα Μέτσο ,
Μαρί Χέντερ ,
Βαρβάρα Σιμονέτου ,
Σαν Ζου ,
Χάντελ Γκόνεϊμ ,
Νικόλ Σαμπόγια ,
Σοφία Σενμπάουερ
Head Coach: Άγγελος Δημητρόπουλος
Assistant Coach: Τζάστιν Κρέϊμερ
Friday, February 17 |
||
---|---|---|
TIME |
GAME |
RESULT |
10:00 | ACS Athens – Odeon Basket (B) | |
11:45 | ACS Athens – ESKA (G) | |
13:30 | Stellazzurra – ACS Cobham (B) | |
15:15 | ESKA – EKSANA (G) | |
17:00 | Odeon Basket –Stellazzurra (B) | |
18:45 | ΕΚΑΣΘ – ESKANA (G) |
Saturday, February 18 |
||
---|---|---|
TIME |
GAME |
RESULT |
10:00 | ACS Athens – Stellazzurra (B) | |
11:45 | ACS Athens – ESKANA (G) | |
13:30 | Odeon Basket – ACS Cobham (B) | |
15:15 | ESKA – ΕΚΑΣΘ (G) | |
17:00 | ACS Athens – ACS Cobham (B) | |
18:45 | ACS Athens – ΕΚΑΣΘ (G) |
Sunday, February 19 |
||
---|---|---|
TIME |
GAME |
RESULT |
10:00 | Girls FINAL – | |
11:30 | 3-point Contest Boys and Girls | |
12:00 | Boys FINAL – | |
13:30 | AWARDS |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More