Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 | |||||
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. | ~ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Δήμας, Μπενάκη Ν., Σωτηριάδου | ||||
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | ~ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΛΑΪΔΗΣ |
Γραμματεία: | Ζαφειριάδου Α., Στεφανίδου, Φωστηρίδου | ||||
19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | ~ | ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. | ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ |
Γραμματεία: | Μπενάκη Α., Πασχαλίδου, Γιαγλής | ||||
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ : | |||||
18:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ | ΓΑΖΕΤΑΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ |
νέο | Γραμματεία: | Μπέλλου Β., Τσιρακίδου | |||
18:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | ~ | ΧΑΝΘ | ΔΑΜΙΓΟΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Ράμπαντι, Παπαδόπουλος Μ. | ||||
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ |
Γραμματεία: | Σαραφοπούλου, Δαουλτζής | ||||
18:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ |
Γραμματεία: | Παραδείση, Λιούτσιας | ||||
16:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Παπαδόπουλος Μ., Ράμπαντι | ||||
12:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ | ΛΟΛΙ, ΚΑΡΑΒΑΣ |
Γραμματεία: | Τουκμενίδου, Δρακοπούλου | ||||
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | ~ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ |
Γραμματεία: | Χατζέλης, Σακάρογλου | ||||
18:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ. |
Γραμματεία: | Ιωαννίδης, Λαζόγλου | ||||
Γ’ φάση ΕΦΗΒΩΝ : | |||||
15:30 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. |
Γραμματεία: | Κόντος, Μιχαηλίδου Γ. | ||||
17:30 | 11 Δήμ.Σχολειο. | ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ.ΣΤ. | ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ |
Γραμματεία: | Αναστασιάδης, Ηλιάσκος | ||||
17:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ | ~ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. |
Γραμματεία: | Κούλλιας, Βουλώνη | ||||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ | ~ | ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ | ΤΣΟΥΛΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ |
Γραμματεία: | Ντουβαλέτης, Βασιλείου | ||||
20:30 | ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥ. | ~ | Β.Α.Ο | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Κράντα, Διμπιτούζης Α. | ||||
Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ : | |||||
18:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ |
ΠΑΛΙΟ | Γραμματεία: | Τασιώνα, Ντάγκας | |||
19:45 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ | ~ | ΑΣ ΠΑΟΚ | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΔΕΛΛΑΣ |
Γραμματεία: | Μπουρνάς, Λιούτσιας | ||||
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2004 : | |||||
8:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΟΡΡΑΣ | ~ | ΑΝΑΤΟΛΗ | ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΜΠΟΝΟΣ |
10:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΕΝΤΡΟ | ~ | ΔΥΣΗ | ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΜΠΟΝΟΣ |
Γραμματεία: | Σαλιμπασόγλου, Βουζούκου |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More