Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤΕΤΑΡΤΗ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017 | |||||
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-CAP | |||||
21:45 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο. | ~ | ΒΕΡΓΙΝΑ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ |
Γραμματεία: | Κουκουτζέλης, Αστερνός, Ζαφειριάδου Ν. | ||||
21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ | ~ | Δ.Α.Σ.Ω. | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Βουλώνη, Βουζούκου, Βασιλείου | ||||
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ : | |||||
21:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
Γραμματεία: | Κωτσόβολος, Κολοκυθάς, Κόντος | ||||
21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. | ~ | ΜΕΝΤ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ |
Γραμματεία: | Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Κοέν | ||||
21:45 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α. |
Γραμματεία: | Κωστανάκη, Χαλκίδης, Μαρβάκης | ||||
21:45 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | ~ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | ΔΕΛΛΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ |
Γραμματεία: | Παπαθανασίου, Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης | ||||
21:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ |
Γραμματεία: | Κόνιαλη, Ποντίκη Α. Μπάρμπας Ι. | ||||
21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
Γραμματεία: | Παραδείση, Γρούτα, Κούδας | ||||
21:45 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ~ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ |
Γραμματεία: | Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Μιχαηλίδου Γ. | ||||
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
21:15 | Ε.Κ.Ο. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | ~ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΟΣΧΑΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ |
Γραμματεία: | Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης | ||||
21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | ~ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
Γραμματεία: | Σαμάρα, Νέδας, Τσιουμλέκης | ||||
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ : | |||||
21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | ΧΑΝΘ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΨΑΡΡΑΣ |
Γραμματεία: | Παληογιάννη, Δαγδηλέλη | ||||
Προκριματική φάση Κ/20 : | |||||
21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | ~ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ |
Γραμματεία: | Φωστηρίδου, Χρηστίδης | ||||
21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. | ~ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | ΛΟΛΙ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β. |
Γραμματεία: | Κωνσταντίνου, Ανανιάδης | ||||
21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ~ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ,ΤΕΓΟΣ |
Γραμματεία: | Αναστασιάδου, Ηλιάσκος | ||||
21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ |
Γραμματεία: | Καλογιαννίδης, Σακαλής | ||||
21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ~ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ |
Γραμματεία: | Ντάγκας, Τασιώνα | ||||
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ : | |||||
20:15 | EYKAPΠΙΑΣ | ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ~ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΜΑΓΗ |
Γραμματεία: | Αναστασιάδου, Ηλιάσκος | ||||
21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ |
Γραμματεία: | Δαουλτζής, Άντωγλου |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More