Όλες οι ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ (Γενική και Ειδικές) των πρωταθλημάτων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. και η Δηλώση Συμμετοχής για την νέα αγωνιστική περιόδου 2017-18. Για να δεις ή να κατεβάσεις στην συσκευή σου, τα αντίστοιχα αρχεία κλικ εδώ ✅

EOK | Το πρόγραμμα αγώνων των εθνικών κατηγοριών (18-19.03.2017), διαιτητές και κομισάριοι

EOK | Το πρόγραμμα αγώνων των εθνικών κατηγοριών (18-19.03.2017), διαιτητές και κομισάριοι

📁 NEA, ΕΟΚ 🕔15.Μάρτιος 2017
EOK | Το πρόγραμμα αγώνων των εθνικών κατηγοριών (18-19.03.2017), διαιτητές και κομισάριοι

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Ανδρών (22η αγωνιστική, 18/3)
Σάββατο 18 Μαρτίου

Δαϊς 17.00 Δούκας-Αίολος Αστακού Δεσλής-Καλογερόπουλος Λ.-Ξέρας (Παλάτος)

Εσπέρου 17.00 Εθνικός- Μαχητές Βαρδάλος-Κωνσταντινόπουλος-Γερακίνης (Ντίνος)

Ν. Σμύρνης 17.00 Πανιώνιος-ΑΕΛ Κατραχούρας-Χαλαμπαλάκης-Κωνσταντινίδου (Ντάβαρης)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Ηρακλής Παναγιώτου-Δαρλαμήτσος-Δημόπουλος (Κορασίδης)

Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Ηράκλειο Ταρενίδης Στ.-Παγώνης-Κοντίλης (Μαυρουδής)

Αντ. Τρίτσης 17.00 Χολαργός-Καβάλα Διαμαντής-Καρακάσης-Λιότσος (Δούκας)

Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΓΣ Λαρισαίων 1928-Φάρος Παφίλης-Κοτσίμπος-Τζιοπάνος (Σταμάτης)

Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Αμύντας Γεωργιάδης-Πουρσανίδης Κ.-Τζίμα (Κουκάκης)
basket.gr

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Γυναικών (19η αγωνιστική, 18-19/3)

Σάββατο 18 Μαρτίου
ΔΑΚ Γλυφάδας 14.30 Τερψιθέα-Νίκη Λευκάδας Νάστος-Καρπάνος (Ζερδεβάς)

Κυριακή 19 Μαρτίου

Γ. Γεννηματάς 12.30 Πρωτέας Β.-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Γιακείμη –Φασόλης (Ηπιώτης)

ΠΑΟΚ 12.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Παπαγερίδης-Ντούρας (Φωτιάδης)

Ν. Σμύρνης 12.30 Πανιώνιος-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Καραβίτης-Πολυχρόνης (Ζώης)

Επταπυργίου 13.00 Παναθλητικός-Παναθηναϊκός Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Μήτσιου)

Εργάνης 13.00 Αθηναϊκός-Άρης Θεσσαλονίκης Κώτσου-Χατζημάρκος (Πετράκης Μιχ.)

 

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (23η αγωνιστική, 19/3)

1ος Όμιλος

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Περιστέρι Τσαχάκης-Λαζαρίδης (Γολεγού)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος-Πανελευσινιακός Μπούκας-Πλιάκας (Μουζάκης Στ.)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-ΑΕΝΚ Διμπινούδης-Ραχιώτης (Τεφτίκης)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΚΑΠ Παπαφωτίου-Φραγκούλη (Καρούσης)

Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Πανερυθραϊκός Ζακεστίδης-Τσολάκος (Ζερβούδης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Μαρούσι Θεοδωρόπουλος-Στρέμπας (Ελευθεριάδης)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Εργοτέλης Μαντήλας-Σταθόπουλος (Μπουρνάς)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Ιωνικός Ν. Μηλαπίδης-Μαγκουνής (Ορφανός)

2ος Όμιλος

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Γέφυρα Φακίτσας-Καρακώστας (Σάμαλης)

Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Αίας Ευόσμου Δημάδης-Μπακάλης (Κηπουρίδης)

Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Ερμής Λαγκαδά Τσιαπλής-Παπανικολάου (Βαρνάς)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ανατόλια Σκούτας-Σπυρόπουλος Σπ. (Πίγκας)

Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-ΧΑΝΘ Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Μανάσης)

Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Ευρώπη Πευκοχωρίου Θεοδώρου (Κοϊμτζόγλου)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Πολύγυρος Σιμητόπουλος-Δαμίγος (Παπαδόπουλος Ν.)

Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Αγρίνιο Φουτζήλας-Γαζέτας (Σαλικίδης)

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (18-19/3)

1ος Όμιλος

Κυριακή 19 Μαρτίου

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-ΚΑΟ Κορίνθου Φάκαρος-Μαρίγλη (Μίχας)

Πεύκη 17.00 Πεύκη-Δάφνη Δαφνίου Αποστολίδης-Αυγερινός (Λημνιάτης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Καλαμάτα Κρεσταινίτης-Μαραγκάκης (Παπαδόπουλος Κ.)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Γλαύκος Μπανασάκης-Ροδίτης (Πετρίδης)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Ακράτα Καλαϊτζάκης-Μαυρέλης (Ζάρκος)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Άρης Πετρούπολης Νάκας-Ντίσιος (Ρόζης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Κεραυνός Αιγίου Χρηστίδης Π.-Σιδέρης (Θεοδοσόπουλος)

2ος Όμιλος

Σάββατο 18 Μαρτίου

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Σαντορίνη Αντωνιάδης-Μαρουδιάς (Χριστοδούλου Γ.)

Κυριακή 19 Μαρτίου

Ν. Πέρκιζας 17.00 Προμηθέας Χαλ.-Λοκρός Αταλάντης Ρίζος-Τσιμπούρης (Παππάς)

Εθν. Αντίστασης 14.00 Πόλις-Πανναξιακός Τσακαλογιάννης-Λεκατσάς (Σταματόπουλος)

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-ΟΦΗ Mακρόπουλος-Καββαδάς (Ευστρατίου)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Διαγόρας Δρ. Καρανικόλα Αλ.-Χριστινάκης (Κάλφα)

Ν. Πεντέλης 14.00 Πεντέλη-Ιπποκράτης Κω Λογοθέτης-Κανελλόπουλος (Δημητριάδης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 19 Μαρτίου

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Απόλλων Καλ. Κατωτικίδης-Τσιρόγλου (Κανελλόπουλος)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αριστοτέλης Φλ. Κέτουλας-Δολγύρας (Αστρεινίδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Φάρσαλα Αγραφιώτης Ι.-Γρεκός (Βόντζας)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Βίκος Ζαγοροχώρια Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Ελευθεριάδης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Μελίκη Παζόλης-Λελούδας (Ράπτης)

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας-Ελίμεια Μελανίδης-Ντόγκας (Πλεξίδας)

Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Τιτάνες Παλαμά Λουλουδιάδης-Παπαθανασίου (Βάτσιος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 19 Μαρτίου

ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Μακεδονικός Παπαδόπουλος Χ.-Βασιλόπουλος (Παραλικίδης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Αστέρας Καβάλας Τσουμαχίδης-Σαρακενίδης (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Κομοτηνή Εκίζογλου-Μαλτέσιος (Γιαβρής)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Νεάπολη Τσούλης-Πράττος (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Αν. Ακτή Ζέφυρος-Ιωνικός Ιων. Πετανίδου-Τοκμακίδης (Λαδένης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ορφέας Ν. Σκοπού Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Μπρίγκος)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ν. Μουδανιά Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γκουρτζελίδης)

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Γυναικών (20η αγωνιστική, 19/3)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:

1ος Όμιλος

Καμινίων 12.00 Κυρίαρχοι-Αγ. Παρασκευή Παπαδόπουλος Χρ.-Σκουλαρίκης (Τζουβάρας)

7ο Δημ. Πετρούπολης 12.00 Άρης Πετρούπολης-Αρκάδι Μυλωνάς-Αντωνίου (Κουλούρης)

Εσπέρου 12.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Μελίσσια Σκαλτσής-Λαζόγκα (Παπαγιαννόπουλος)

Π. Νικολαϊδης 12.00 Φάρος Κερατσινίου-Ηλιούπολη Ισιγώνης-Τζίμης (Δραμεσιώτης)

ΑΚΔ Τρίπολης 12.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Ελευθερία Μοσχάτου Χουγιάζος-Χαϊνά (Κουκάκης)

2ος Όμιλος

ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός Αρχέλαος-Σταυρούπολη Ιορδανίδης-Λυγουρας (Παπαπέτρου)

Ν. Ρυσίου 14.00 Αναγέννηση Ν. Ρ. –ΑΟ Σερρών Ξυλάς-Πρεβεντάς (Βαφείδης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Καρκαλέτσης-Τσαρδουλιάς (Τζιμογιάννης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 14.00 ΜΓΣ Απόλλων Καλ.-Ολυμπιακός Β. Γιαννούλης Αναστ.-Θωμόπουλος)

Χρ. Χριστοδούλου 14.00 Ασπίς Ξάνθης-Τιτάνες Δράμας Κολοκυθάς-Ρούτζιος (Σαλικίδης)

Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Πυλαία Τζιοπάνος Γ.-Σελεβός (Τοζακίδης)

Share this article with friends