Ενημερώσου άμεσα για τις ζωντανές μεταδόσεις και videos , με εγγραφή στο youtube channel της ΕΚΑΣΘ και παρακολούθησε τις Livestreaming μεταδόσεις των τελικών όλων των ηλικιακών κατηγοριών κλικ εδώ ✅

ΚΑΛΕΣΜΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΩΝ 2004-2005

ΚΑΛΕΣΜΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΩΝ 2004-2005

📁 NEA, ΑΓΟΡΙΑ, ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ 🕔15.Μάιος 2017
ΚΑΛΕΣΜΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΩΝ 2004-2005

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι προπονητές των παρακάτω ομάδων μίνι αγοριών που πήραν μέρος στο τουρνουά  της ΕΚΑΣΘ, να στείλουν 1 από τους καλύτερους  αθλητές  τους,  γεννημένους το  2004 και 2005,  το Σάββατο  20 Μαΐου  2017  & ώρα 08:45 στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’ για την επιλογή τους στη γιορτή του Μίνι.

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ,

ΑΚ ΑΣΤΕΡΙΑ,

ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ,

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ,

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ,

ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ,

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ,

ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ,

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ,

ΑΣ ΑΡΗΣ,

ΑΣ ΠΑΟΚ,

ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ,

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ,

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ,

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ,

ΒΕΡΓΙΝΑ,

ΒΙΚΤΩΡ,

ΓΑΛΑΞΙΑΣ,

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ,

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ,

ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,

ΕΛΛΗΝ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ.,

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ,

ΗΦΑΙΣΤΟΣ,

ΖΕΦΥΡΟΣ 02,

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ,

ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ,

ΜΑΡΑΘΩΝ,

ΜΕΝΤ,

Ν. ΒΟΤΣΗΣ,

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ,

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ,

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ,

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ,

ΧΑΝΘ,

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ.

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι προπονητές των παρακάτω ομάδων μίνι αγοριών που πήραν μέρος στο τουρνουά  της ΕΚΑΣΘ, να στείλουν 1 από τους καλύτερους  αθλητές  τους,  γεννημένους το  2004 και 2005,  το Σάββατο  20 Μαΐου  2017  & ώρα 10:00 στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’ για την επιλογή τους στη γιορτή του Μίνι.

I.C.B.S. 2009,

ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ,

ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ,

ΑΕΤΟΣ ΦΥΛΙΡΟΥ,

ΑΘΛΕΤΙΚΟ,

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ,

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ,

Α.Ο.Ε.Α.,

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ,

ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ,

ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ,

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ,

ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ,

ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ,

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ,

Β.Α.Ο.,

ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ,

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ,

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ,

ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ,

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ,

ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ,

ΙΩΝΙΚΟΣ,

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ,

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ,

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ,

ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ,

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ,

ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ,

ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ,

ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ,

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ,

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ,

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ,

ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ,

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ.

Για περισσότερες πληροφορίες,  οι προπονητές των ομάδων,  μπορούν να επικοινωνήσουν με τον υπεύθυνο Αναπτυξιακού προγράμματος  κ. Άρη Γραμμενίδη στο τηλ. 6944 224413.

Share this article with friends