Όλες οι ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ (Γενική και Ειδικές) των πρωταθλημάτων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. και η Δηλώση Συμμετοχής για την νέα αγωνιστική περιόδου 2017-18. Για να δεις ή να κατεβάσεις στην συσκευή σου, τα αντίστοιχα αρχεία κλικ εδώ ✅

Πρόγραμμα ΕΟΚ

Πρόγραμμα ΕΟΚ

📁 NEA, ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΕΟΚ 🕔19.Μάιος 2017
Πρόγραμμα ΕΟΚ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

 

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

PLAY OFF – Γ ’ ΦΑΣΗ

ΠΕΜΠΤΗ 18 ΜΑΪΟΥ 2017

Γήπεδο : ΟΑΚΑ                                    19:00                                           ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΚ

Διαιτητές : Σχινάς – Πουρσανίδης Γ. – Παναγιώτου

ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΜΑΪΟΥ 2017

Γήπεδο : ΟΑΚΑ                                    19:00                                            ΑΕΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Διαιτητές : Καρακατσούνης – Μάνος – Ανδρικόπουλος

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΪΟΥ 2017

Β’ ΦΑΣΗ PLAY OFF

Γήπεδο : ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                          17:00                                     ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

Διαιτητές : Σταματόπουλος – Παφίλης – Ξενικάκης

Γραμματεία : Κοέν – Σιωζόπουλος – Τασιώνα

Κομισάριος : Παραλικίδης

B’ ΦΑΣΗ PLAY OUT

Γήπεδο : ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ                        17:00                                                  ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΚΑΒΑΛΑ

Διαιτητές: Δεσλής – Παγώνης – Καλογερόπουλος

Γραμματεία : Γούτη – Γρούτα – Κόντος

Κομισάριος: Τζιοπάνος

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (όμιλος Βορρά)

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΪΟΥ 2017

Γήπεδο: ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.                             17:00                                  ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ. – Τσούλης

Κομισάριος : Μπεκιάρης

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΪΟΥ 2017

Γήπεδο: ΓΕΦΥΡΑ ΘΕΣ.                         17:00                                            ΓΕΦΥΡΑ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ

Διαιτητές : Ευφραιμίδης – Ταρενίδης Κ.

Γραμματεία : Νέδας – Τσιρακίδου – Μπέλλου

Κομισάριος : Πολυχρονίδης

 

Γήπεδο: Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ                          17:00                                          ΧΑΝΘ – ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

Διαιτητές : Τσιαπλής – Σαρακενίδης

Γραμματεία : Αρβανιτίδης – Μπουρνάς – Βουζούκου

Κομισάριος: Φωτιάδης

 

Γήπεδο: ΑΝΑΤΟΛΙΑ                             17:00                                            ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΓΡΙΝΙΟ

Διαιτητές : Δημάδης – Ελευθεριάδης

Γραμματεία : Κούρφαλη – Κωστοπούλου – Λεονταρά

Κομισάριος: Κασαπίδης

 

Γήπεδο : ΛΑΓΚΑΔΑ                             17:00                                    ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

Διαιτητές : Μελανίδης – Ντόγκας

Γραμματεία : Δαουλτζής – Μπεκιάρης – Κολοκυθάς

Κομισάριος : Αστρεινίδης

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ                    17:00                                      ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ

Διαιτητές : Τσουμαχίδης – Δολγύρας

Γραμματεία : Γαλάνη – Αντώγλου – Καλπακίδου

Κομισάριος : Μήτσιου

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                    17:00                                  ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

Διαιτητές : Φουντζήλας – Πετανίδου

Κομισάριος : Βόντζας

 

Γήπεδο :ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ              17:00                                 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ –ΣΤΡΑΤΩΝΙ

Διαιτητές : Τσακαλογιάννης – Μακρόπουλος

Κομισάριος : Πίγκας

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΪΟΥ 2017

Γήπεδο : ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                15:00                                    ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

Διαιτητές : Παπανικολάου Γ. – Ιορδανίδης

Κομισάριος : Ράπτης

 

Γήπεδο : ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΚΙΛΚΙΣ            17:00                      ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ  – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Διαιτητές : Γαζέτας – Σελεβός

Κομισάριος : Ελευθεριάδης

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΪΟΥ 2017

(1ος Όμιλος Βορρά)

Γήπεδο : ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                   17:00                                ΕΥΚΑΡΠΙΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Διαιτητές : Εκίζογλου – Καλέσης

Γραμματεία : Τζήκα – Κόνιαλη – Παπαδόπουλος Κ.

Κομισάριος : Καυχίτσας

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ                    15:00                       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ.

Διαιτητές : Λέλουδας – Γεωργούλης

Κομισάριος : Μπαταούλα

 

Γήπεδο : ΠΡΕΒΕΖΑΣ                            17:00                               ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΜΕΛΙΚΗ

Διαιτητές : Κατωτικίδης – Τσίρογλου

Κομισάριος : Κανελλόπουλος

 

Γήπεδο : ΦΑΡΣΑΛΩΝ                         17:00                                                  ΦΑΡΣΑΛΑ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

Διαιτητές : Τζίμα – Τζιοπάνος Ν.

Κομισάριος : Γκουντέλιας

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ                      17:00                              ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

Διαιτητές : Λουλουδιάδης – Γραικός

Κομισάριος : Κηπουρίδης

 

2ος Όμιλος Βορρά

Γήπεδο : ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ               18:00                                   ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

Διαιτητές : Τσοκόλης – Καρκαλέτσης

Γραμματεία : Ιακωβίδου – Ανανιάδης – Χρηστίδης

Κομισάριος : Σακελαρίου

 

Γήπεδο : ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ.                  18:00                          ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

Διαιτητές : Γιαννούλης Αναστ. – Χατζηκώστας

Γραμματεία : Σαραφοπούλου – Κούδας – Ακριτίδης

Κομισάριος : Παπαδόπουλος Ν.

 

Γήπεδο : ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ                     18:00                                  ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ ‘02

Διαιτητές : Κοϊμτζόγλου – Δαμίγος

Γραμματεία :Μπάρμπας – Αστερνός – Κράντα

Κομισάριος : Παπαγεωργίου

 

Γήπεδο : ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ                      18:00                                 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Διαιτητές : Χρυσάφης – Θωμόπουλος

Γραμματεία : Διαμαντοπούλου – Ντουβαλέτης – Κούλλιας

Κομισάριος : Βαφείδης

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ           18:00                              ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Διαιτητές : Παπαγεωργίου – Παπανικολάου Ι.

Κομισάριος : Μπρίγκος

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ               16:00                             ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ

Διαιτητές : Ντούρας – Ρούτσιος

Κομισάριος : Γκουρτζελίδης

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ                        18:00                                 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Διαιτητές : Σιμητόπουλος – Θεοδώρου

Κομισάριος : Δροσόπουλος

 

 

 

 

Ε. Ο. Κ.

Share this article with friends