Όλες οι ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ (Γενική και Ειδικές) των πρωταθλημάτων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. και η Δηλώση Συμμετοχής για την νέα αγωνιστική περιόδου 2017-18. Για να δεις ή να κατεβάσεις στην συσκευή σου, τα αντίστοιχα αρχεία κλικ εδώ ✅

ΕΟΚ | Το πρόγραμμα αγώνων και οι Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 και Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

ΕΟΚ | Το πρόγραμμα αγώνων και οι Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 και Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

📁 NEA, ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΕΟΚ 🕔12.Οκτώβριος 2017
ΕΟΚ | Το πρόγραμμα αγώνων και οι Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 και Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:


Σάββατο 14 Οκτωβρίου

Π. Γιαννακόπουλος 12.00 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Καραβίτης-Αργυρούδης (Δούκας)

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

Λευκάδας 13.00 Νίκη Λευκάδας-Εσπερίδες Καλλιθέας Κωνσταντινόπουλος-Κουτσοδήμος (Κανελλόπουλος)

Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-Ολυμπιακός Β. Μελανίδης-Μπακάλης (Αστρεινίδης)

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-ΠΑΟΚ Κυριακόπουλος-Μαρίγλη (Ηπιώτης)

Εργάνης 14.30 Αθηναϊκός-Φάρος Κερατσινίου Ραχιώτης-Γρίβα (Βιδάλης)

Ν. Σμύρνης 13.00 Πανιώνιος-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Φραγκούλη-Κονταράτος (Γολεγού)

basket.gr


Οι διαιτητές και κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:


1ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

Μελισσίων 14.30 ΚΑΟ Μελισσίων-Προφήτης Ηλίας Δαβιδέλης-Λαζόγκα (Τζουβάρας)

Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Γαρίνη-Τεφτίκης (Παπαγιαννόπουλος)

Κλαδισού 12.00 ΟΑ Χανίων-ΓΑΣ Καλυβίων Ελ Ανύ-Μακρόπουλος (Πετράκης)

Πετρούπολης 15.00 Άρης Πετρούπολης-Ελευθερία Μοσχάτου Μαυρέλης-Τηγάνης (Μπουρνάς)

Ηλιούπολης 12.00 Ηλιούπολη-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καρακωνσταντόπουλος-Σκουλαρίκης (Σαμαρτζή)

Τετάρτη 18 Οκτωβρίου

Κω 14.00 Ανταγόρας-Σπόρτιγκ Χαϊνά-Κοτσίρης

2ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

Ν. Ρυσίου 14.00 Αναγέννηση ΝΡ-Πυλαία Παπαδοπούλου Κ.-Δέλλας (Ανδρίτσος)

ΣΣ Κατερίνης 20.00 Πιερικός Αρχέλαος-Άρης Αβραμίδου-Μπάρδας (Γιαμούζης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 13.30 Απόλλων Καλ.-Ναύαρχος Βότσης Τσούλης-Λαϊδης (Βαφείδης)

Δ. Κραχτίδης 12.00 Τιτάνες Δράμας-Σταυρούπολη Κολοκυθάς-Γιαννούλη Στ. (Στουπίδης)

ΔΑΚ Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Ηρακλής Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γιαβρής)

Αγ. Θωμά Λάρ. 14.00 Ολύμπια Λάρισας-Ασπίς 2001 Ξάνθης Μαλτέσιος-Τσαρδούλιας (Βαρνάς)

Share this article with friends