Μέχρι και την Πέμπτη 4 Ιανουαρίου 2018 (καταληκτική ημερομηνία) τα αντίγραφα απολυτηρίων των μαθητών-τριών που αρίστευσαν στην διάρκεια της Σχολικής Περιόδου 2016-17. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΑΡΙΣΤΟΥΧΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ – ΑΘΛΗΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ κάντε κλικ εδώ.

ΕΟΚ | Το πρόγραμμα αγώνων και οι Διαιτητές Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (2η αγωνιστική, 15/10) και Γ’ Εθνικής Ανδρών (1η αγωνιστική, 15/10)

ΕΟΚ | Το πρόγραμμα αγώνων και οι Διαιτητές Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (2η αγωνιστική, 15/10) και Γ’ Εθνικής Ανδρών (1η αγωνιστική, 15/10)

📁 NEA, ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΕΟΚ 🕔12.Οκτώβριος 2017
ΕΟΚ | Το πρόγραμμα αγώνων και οι Διαιτητές Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (2η αγωνιστική, 15/10) και Γ’ Εθνικής Ανδρών (1η αγωνιστική, 15/10)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:


Κυριακή 15 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ιπποκράτης Λιότσος-Νάστος (Ζώης)

Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Μπούκας-Αναστασίου (Ντίνος)

1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Πανερυθραϊκός Πόντας-Πλιάκας (Πετράκης Μιχ.)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Πρωτέας Βούλας Ορφανός Ι. –Λύρας (Καρούσης)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-ΚΑΟ Κορίνθου Χαλαμπαλάκης-Καρανικόλα Αλ. (Τεφτίκης)

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Παγκράτι Παπαφωτίου-Σπυρόπουλος (Λημνιάτης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ηράκλειο Καρπάνος-Σταθόπουλος (Παππάς)

2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Μανδραϊκός Τσαχάκης-Τσολάκος (Ζερβούδης)

2ος Όμιλος

Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Χαρίλαος Τρικούπης Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Βόντζας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Χαλκηδόνα Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Μάνασης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Στρατώνι Κοϊμτζόγλου-Παπαδόπουλος Χ. (Παπαδόπουλος Ν.)

Χ. Χριστοδούλου 17.0 Ασπίς Ξάνθης-Φάρσαλα Τσιρτσιμάλης-Γαζέτας (Σαλικίδης)

Αγρινίου 16.00 Αγρίνιο-Ίκαροι Σερρών Κωνσταντινίδου-Λογοθέτης (Ρόζης)

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ερμής Λαγκαδά Θεοδώρου-Τσοκόλης (Σιμητόπουλος)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Μαχητές Δόξας Πεύκων Τζιοπάνος Ν.-Αγραφιώτης Ιωαν. (Παραλικίδης)

basket.gr


Οι διαιτητές και κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:


1ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Καλαμάτα 1980 Μαραμής-Σκαλτσής (Τρίγκα)

Ν. Ιωνίας 17.00 Ν. Ιωνία-Γλαύκος Ντάνος-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Κ.)

ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-ΚΑΠ Ρίζος-Τσιμπούρης (Κωστής)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα Χρηστίδης Ηλ.-Γιακείμη (Θεοδοσόπουλος)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Έσπερος ΑΟΠΑ Φάκαρος-Μαγκαφάς (Ευστρατίου)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΚΑΟ Μελισσίων Κοτσιμπός-Χουγιάζος (Μάρκου)

Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-Ένωση Ιλίου Λεκατσάς-Καββαδάς (Ζάρκος)

2ος Όμιλος

Σάββατο 14 Οκτωβρίου

Κλαδισού 17.00 Χανιά-Άρης Νίκαιας Δημόπουλος-Μαρινάκης (Πετράκης)

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Λοκρός Ουσταμπασίδης-Φασόλης

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Ερμής Σχηματαρίου Κώτσου-Ασημακάκη (Ζερδεβάς)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Έσπερος Λαμίας Μπανασάκης-Μαραγκάκης (Δημητριάδης)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Άρης Πετρούπολης Καρακάσης-Γεράνιος (Ευαγγελινός)

2ο ΓΕΛ Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Χριστινάκης-Τσαουσόγλου (Φαλούκας)

3ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Πρωτέας Γρ. Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Πουλής Αρ.)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Ιωνικός Ιων. Εκίζογλου-Λαδάς (Καλότσης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 18.00 Νίκη Βόλου-Ζέφυρος 02 Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Μόρφης Στ.)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΑΟΚ Βέροιας Φουτζήλας-Πράτος (Κουσαϊτης)

Πολύκαστρου 17.00 Εύαθλος-ΑΠΣ Πτολεμαϊδα Πετανίδου-Παπαθανασίου (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 ΓΕ Αγρινίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Τσακαλογιάννης-Μπακετέα (Μητσόπουλος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

Α. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλλικράτειας-ΓΑΣ Κομοτηνή Καρκαλέτσης-Γρεκός (Λαδένης)

Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-ΠΣ Ευκαρπίας Τζιοπάνος Γ.-Σελεβός (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Φωτιάδης)

Πολυγυρου 18.00 Πολύγυρος-Απόλλων Καλαμαριάς Καρακώστας-Κοντογιάννης (Δέλλας)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ορφέας Ν. Σκοπού Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Μήτσιου)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Μαντουλίδης Παζόλης-Λελούδας (Μπρίγκος)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Αίας Ευόσμου Δημάδης-Νέδογλου (Γκουρτζελίδης)

basket.gr

Share this article with friends