Μέχρι και την Πέμπτη 4 Ιανουαρίου 2018 (καταληκτική ημερομηνία) τα αντίγραφα απολυτηρίων των μαθητών-τριών που αρίστευσαν στην διάρκεια της Σχολικής Περιόδου 2016-17. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΑΡΙΣΤΟΥΧΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ – ΑΘΛΗΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ κάντε κλικ εδώ.

Τουρνουά Διαμερισμάτων 2004 το Σάββατο (14-10-2017). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί. 🏀⛹

Τουρνουά Διαμερισμάτων 2004 το Σάββατο (14-10-2017). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί. 🏀⛹

📁 NEA, ΑΓΟΡΙΑ, ΑΓΟΡΙΑ, ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ, ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ, ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ 🕔12.Οκτώβριος 2017
Τουρνουά Διαμερισμάτων 2004 το Σάββατο (14-10-2017). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί. 🏀⛹

Το Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017 στο γήπεδο Μικρας Β΄ αρχίζει το τουρνουά Διαμερισμάτων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ για αθλητές γεννημένους το 2004 με το εξής πρόγραμμα.

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2004 να βρίσκονται το Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017 στο γήπεδο Μίκρας Β΄ στις 8:30 για τον αγώνα ΑΝΑΤΟΛΗ – ΚΕΝΤΡΟ

ΑΝΑΤΟΛΗ ΚΕΝΤΡΟ
  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
4. Γαλανός Αλεξανδρος Θερμαϊκος Θέρμης 4. Καπλάνης Δημήτρης ΜΕΝΤ
5. Καβαδάκης Ιωάννης ΑΚ Αστέρια 5. Μπατσέλας Δημήτρης ΑΣ Αρης
6. Καλαβός Παναγιώτης ΑΣ ΠΑΟΚ 6. Ηλιάδης Αντώνης ΑΕΕΤ
7. Πολίτης Μάριος Απόλλων Καλαμαρίας 7. Γκουτζαμάνης Νίκος ΧΑΝΘ
8. Κωτσιόπουλος Νίκος Θερμαϊκος Θέρμης 8. Περγαμινέλης Δημήτρης ΜΕΝΤ
9. Χαλβατζής Θωμάς ΑΚ Αστέρια 9. Αρβανιτίδης Νίκος ΑΣ Αρης
10. Μποζίνης Δημήτρης ΑΣ ΠΑΟΚ 10. Ντιάμπ Ιάσωνας ΧΑΝΘ
11. Μαγγίνας Μαξιμιλιάνος Αχιλλέας ΚΟΘ 11. Καλαντζίδης Μηνάς Κεραυνός Αγ. Παύλου
12. Γκατζιούρας Κων/νος ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός 12. Μπούτζιος Βασίλης ΓΣ Ηρακλής
13. Ζέρβας Νίκος ΑΣ ΠΑΟΚ 13. Γιορανίδης Νίκος ΑΣ Αρης
14. Καραγιαννίδης Σοφοκλής ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός 14. Βακουφτσής Λάμπος ΑΕΕΤ
15. Ντόντος Βασίλης ΑΕ Πυλαίας 15. Μισαηλίδης Χαράλαμπος ΜΕΝΤ
16. Κωνσταντινίδης Αναστάσιος ΑΚ Αστέρια 16. Χαβαλές Στέλιος ΧΑΝΘ
17. Σανιώτης Βασίλης ΑΣ ΠΑΟΚ 17. Βασιλειάδης Θεοχάρης ΑΣ Αρης
18. Λάτος Ηλίας ΑΕ Πυλαίας 18. Καραγιάννης Κων/νος ΧΑΝΘ

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2004 να βρίσκονται το Σάββατο  14 Οκτωβρίου 2017 στο γήπεδο Μίκρας Β΄ στις 9:30 για τον αγώνα ΒΟΡΡΑΣ – ΔΥΣΗ.

ΒΟΡΡΑΣ ΔΥΣΗ
  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
4. ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΌ ΤΙΣ ΕΝΩΣΕΙΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΕΚΑΣΔΥΜ- ΕΚΑΣΚΕΜ 4. Ποταμιάνος Βασίλης Αετός Φιλύρου
5. 5. Ζλάκιος Ιωάννης  Σταυρούπολη  ΕΚ
6. 6. Καμπούρης Ιωάννης ΓΑΣ Κουφαλίων
7. 7. Τσιμερίκας Βαγγέλης ΔΕΚΑ
8. 8. Στολτίδης Μίλτος ΒΑΟ
9. 9. Τσίπος Νικόλαος Δόξα Δρυμού
10. 10. Βούλτσιος Άγγελος ΚΣ Γέφυρας
11. 11. Ιβανούδης Πασχάλης ΓΑΣ Κουφαλίων
12. 12. Γιαννόπουλος Ιωάννης Αετοί Πολίχνης
13. 13. Μαζετζής Βασίλης ΑΣ Όλυμπος
14. 14. Παλκογιάννης Χρήστος ΣΑΑΚ Ανατόλια
15. 15. Πανούδης Νίκος ΑΣ Ασβεστοχωρίου
16. 16. Κόκκινος Γεώργιος ΑΟΕΑ
17. 17. Σαρρής Άγγελος Αχιλλέας Τριανδρίας
18. 18. Καλαϊτζής Αναστάσιος ICBS
Share this article with friends