Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ | Β Ανδρών 2ος ΟΜ | Live Streaming by Basketplus
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Κυριακή 15 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ιπποκράτης Λιότσος-Νάστος (Ζώης)
Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Μπούκας-Αναστασίου (Ντίνος)
1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Πανερυθραϊκός Πόντας-Πλιάκας (Πετράκης Μιχ.)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Πρωτέας Βούλας Ορφανός Ι. –Λύρας (Καρούσης)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-ΚΑΟ Κορίνθου Χαλαμπαλάκης-Καρανικόλα Αλ. (Τεφτίκης)
Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Παγκράτι Παπαφωτίου-Σπυρόπουλος (Λημνιάτης)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ηράκλειο Καρπάνος-Σταθόπουλος (Παππάς)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Μανδραϊκός Τσαχάκης-Τσολάκος (Ζερβούδης)
2ος Όμιλος
Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Χαρίλαος Τρικούπης Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Βόντζας)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Χαλκηδόνα Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Μάνασης)
Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Στρατώνι Κοϊμτζόγλου-Παπαδόπουλος Χ. (Παπαδόπουλος Ν.)
Χ. Χριστοδούλου 17.0 Ασπίς Ξάνθης-Φάρσαλα Τσιρτσιμάλης-Γαζέτας (Σαλικίδης)
Αγρινίου 16.00 Αγρίνιο-Ίκαροι Σερρών Κωνσταντινίδου-Λογοθέτης (Ρόζης)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ερμής Λαγκαδά Θεοδώρου-Τσοκόλης (Σιμητόπουλος)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Μαχητές Δόξας Πεύκων Τζιοπάνος Ν.-Αγραφιώτης Ιωαν. (Παραλικίδης)
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος
Κυριακή 15 Οκτωβρίου
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Καλαμάτα 1980 Μαραμής-Σκαλτσής (Τρίγκα)
Ν. Ιωνίας 17.00 Ν. Ιωνία-Γλαύκος Ντάνος-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Κ.)
ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-ΚΑΠ Ρίζος-Τσιμπούρης (Κωστής)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα Χρηστίδης Ηλ.-Γιακείμη (Θεοδοσόπουλος)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Έσπερος ΑΟΠΑ Φάκαρος-Μαγκαφάς (Ευστρατίου)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΚΑΟ Μελισσίων Κοτσιμπός-Χουγιάζος (Μάρκου)
Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-Ένωση Ιλίου Λεκατσάς-Καββαδάς (Ζάρκος)
2ος Όμιλος
Κυριακή 15 Οκτωβρίου
Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Λοκρός Ουσταμπασίδης-Φασόλης
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Ερμής Σχηματαρίου Κώτσου-Ασημακάκη (Ζερδεβάς)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Έσπερος Λαμίας Μπανασάκης-Μαραγκάκης (Δημητριάδης)
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Άρης Πετρούπολης Καρακάσης-Γεράνιος (Ευαγγελινός)
2ο ΓΕΛ Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Χριστινάκης-Τσαουσόγλου (Φαλούκας)
3ος Όμιλος
Κυριακή 15 Οκτωβρίου
Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Πρωτέας Γρ. Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Πουλής Αρ.)
Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Ιωνικός Ιων. Εκίζογλου-Λαδάς (Καλότσης)
Ν. Ιωνίας Βόλου 18.00 Νίκη Βόλου-Ζέφυρος 02 Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Μόρφης Στ.)
Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΑΟΚ Βέροιας Φουτζήλας-Πράτος (Κουσαϊτης)
Πολύκαστρου 17.00 Εύαθλος-ΑΠΣ Πτολεμαϊδα Πετανίδου-Παπαθανασίου (Ελευθεριάδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 ΓΕ Αγρινίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Τσακαλογιάννης-Μπακετέα (Μητσόπουλος)
4ος Όμιλος
Κυριακή 15 Οκτωβρίου
Α. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλλικράτειας-ΓΑΣ Κομοτηνή Καρκαλέτσης-Γρεκός (Λαδένης)
Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-ΠΣ Ευκαρπίας Τζιοπάνος Γ.-Σελεβός (Κασαπίδης)
ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Φωτιάδης)
Πολυγυρου 18.00 Πολύγυρος-Απόλλων Καλαμαριάς Καρακώστας-Κοντογιάννης (Δέλλας)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ορφέας Ν. Σκοπού Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Μήτσιου)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Μαντουλίδης Παζόλης-Λελούδας (Μπρίγκος)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Αίας Ευόσμου Δημάδης-Νέδογλου (Γκουρτζελίδης)
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 15 Οκτωβρίου
Λευκάδας 13.00 Νίκη Λευκάδας-Εσπερίδες Καλλιθέας Κωνσταντινόπουλος-Κουτσοδήμος (Κανελλόπουλος)
Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-Ολυμπιακός Β. Μελανίδης-Μπακάλης (Αστρεινίδης)
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-ΠΑΟΚ Κυριακόπουλος-Μαρίγλη (Ηπιώτης)
Εργάνης 14.30 Αθηναϊκός-Φάρος Κερατσινίου Ραχιώτης-Γρίβα (Βιδάλης)
Ν. Σμύρνης 13.00 Πανιώνιος-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Φραγκούλη-Κονταράτος (Γολεγού)
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:
1ος Όμιλος
Κυριακή 15 Οκτωβρίου
Μελισσίων 14.30 ΚΑΟ Μελισσίων-Προφήτης Ηλίας Δαβιδέλης-Λαζόγκα (Τζουβάρας)
Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Γαρίνη-Τεφτίκης (Παπαγιαννόπουλος)
Κλαδισού 12.00 ΟΑ Χανίων-ΓΑΣ Καλυβίων Ελ Ανύ-Μακρόπουλος (Πετράκης)
Πετρούπολης 15.00 Άρης Πετρούπολης-Ελευθερία Μοσχάτου Μαυρέλης-Τηγάνης (Μπουρνάς)
Ηλιούπολης 12.00 Ηλιούπολη-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καρακωνσταντόπουλος-Σκουλαρίκης (Σαμαρτζή)
Τετάρτη 18 Οκτωβρίου
Κω 14.00 Ανταγόρας-Σπόρτιγκ Χαϊνά-Κοτσίρης
2ος Όμιλος
Κυριακή 15 Οκτωβρίου
Ν. Ρυσίου 14.00 Αναγέννηση ΝΡ-Πυλαία Παπαδοπούλου Κ.-Δέλλας (Ανδρίτσος)
ΣΣ Κατερίνης 20.00 Πιερικός Αρχέλαος-Άρης Αβραμίδου-Μπάρδας (Γιαμούζης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 13.30 Απόλλων Καλ.-Ναύαρχος Βότσης Τσούλης-Λαϊδης (Βαφείδης)
Δ. Κραχτίδης 12.00 Τιτάνες Δράμας-Σταυρούπολη Κολοκυθάς-Γιαννούλη Στ. (Στουπίδης)
ΔΑΚ Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Ηρακλής Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γιαβρής)
Αγ. Θωμά Λάρ. 14.00 Ολύμπια Λάρισας-Ασπίς 2001 Ξάνθης Μαλτέσιος-Τσαρδούλιας (Βαρνάς)
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More