Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΟι διαιτητές και κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Κυριακή 22 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος
Κω 12.00 Ιπποκράτης-Ιωνικός Ν. Κωνσταντινίδου-Καρπάνος
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Δάφνη Δ. Θεοδωρόπουλος-Μηλαπίδης (Ζερδεβάς)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Τρίτων Ζακεστίδης-Γιακείμη (Ζερβούδης)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Κορωπί Καλογερόπουλος-Φασόλης (Ηπιώτης)
ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Διαγόρας Δρ. Μαντήλας-Σταθόπουλος (Μαυρατζάς)
Μετς Α 17.00 Παγκράτι-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Διμπινούδης-Χρηστίδης Ηλ. (Ελευθεριάδης)
Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος Ρίζος-Νάστος (Ευαγγελινός)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Στρέμπας-Αναστασίου (Ζώης)
2ος Όμιλος
ΔΑΚ Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Τιτάνες Παλαμά Κρεσταινίτης-Λογθέτης (Ρόζης)
ΔΑΚ Χαλκηδόνας 17.00 Χαλκηδόνα-Καβάλα Παπαδόπουλος Θ.-Μελανίδης (Αστρεινίδης)
Αρναίας 17.00 ΣΑ Στρατωνίου-Ασπίς Ξάνθης Τσιρτσιμάλης-Σιταρίδης (Σακελαρίου)
Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Αγρίνιο Θεοδώρου-Λουλουδιάδης (Βαρνάς Γ.)
ΔΑΚ Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-Ανατόλια Ξέρας-Καρακώστας (Γιαβρής)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Μαχητές Δόξας Πεύκων Λόρτος-Φουτζήλας (Μήτσιου)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ευρώπη Πευκοχωρίου Ντούρας-Μπακάλης (Δροσόπουλος)
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Κυριακή 22 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Οίαξ Ναυπλίου Πολυχρόνης-Τεφτίκης (Κωστής)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ουσταμπασίδης-Κοτσώνης (Παππάς)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΕΑ Πατρών Καμήτσος-Μακρόπουλος (Πίγκας)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Κεραυνός Αιγίου Κοτσίρης-Μαρινάκης (Θεοδοσόπουλος)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Απόλλων Σμύρνης Λαζαρίδης-Καλογριάς (Λημνιάτης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Αχαγιά 82 Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλεξ. (Πετράκης Μιχ.)
Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Ολυμπιάδα Μαραμής-Τηγάνης (Γιαλικάρης)
2ος Όμιλος
Νίκαιας 17.00 ΓΝΟ Άρης Νίκαιας-Έσπερος Ραχιώτης-Αυγερινός (Πετρίδης Νικ.)
Αταλάντης 15.30 Λοκρός-ΑΟΚ Χανιά Πλιάκας-Αντωνιάδης (Χριστοδούλου)
Σχηματαρίου 14.00 Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Αργυρούδης-Αθανασόπουλος (Σταμάτης Φιλ.)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Πεντέλη Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Γκουντελιάς
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Παυλόπουλος-Καλαϊτζάκης (Παπαδόπουλος Κ.)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 16.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-ΟΦΗ Ορφανός Εμ.-Λαζόγκα (Κάλφα)
3ος Όμιλος
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Νικόπολη Πρέβεζας Δημάδης-Χατζηχαρίσης (Πλεξίδας)
ΔΑΚ Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Φαίακας Κερ. Παζόλης-Κοντογιάννης (Πολυχρονίδης)
ΔΑΚ Περαίας 19.00 Ζέφυρος- Φίλιππος Βέροιας Τσουμαχίδης-Λελούδας (Δέλλας)
ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Νίκη Βόλου Αγραφιώτης Ιωάν.-Κουκουλεκίδης (Μελανίδης)
ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Ίκαροι Τρ. Ελευθεριάδης-Εκιεζόγλου (Μπαταούλα)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Εύαθλος Μακ. Κατωτικίδης-Ιορδανίδης (Βόντζας)
4ος Όμιλος
Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Κένταυρος Καλλικράτειας Παπαγεωργίου-Καλέσης (Λαδένης)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ Γαζέτας-Παπαδόπουλος Χ. (Τζιομπάνος)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Αστέρας Σίνδου Πετανίδου-Τσούλης (Κασαπίδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Πολύγυρος Πράττος-Τζιοπάνος Γ. (Γκούμας)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Μακεδονικός Τσοκόλης-Καρκαλέτσης Γ. (Παπαδόπουλος Ν.)
ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ελευθερούπολη Ντόγκας-Χατζηκώστας (Φωτιάδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνής-ΜΓΣ Κομοτηνής Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γκουρτζελίδης)
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More