Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε αγώνες της Α’ Γυναικών, Γ2′ Ανδρών και της προκριματικής φάσης των Νέων και Εφήβων το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ :
20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κωστής, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Σαραφοπούλου, Κούδας
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ανανιάδης, Μπεκιάρης
21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΔΙΒΟΛΗ Ε
παλιό Γραμματεία: Γκανάλας, Παπαθανασίου, Βασιλείου
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Κοέν
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου Γ., Κράντα
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Σαμαρά, Σαράφης, Γρούτα
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ:
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Χαλκίδης
21:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Παραδείση
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Παληογιάννη
19:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΤΕΓΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Σακαλής
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More