Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε αγώνες της Δ΄ φάσης ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ, Α’ Γυναικών, Γ2′ Ανδρών, της προκριματικής φάσης των Νέων και Εφήβων το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Αντωγλου, Κολοκυθάς
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
παλιό Γραμματεία: Παπαθανασίου, Κωστής, Κοέν
21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κωτσόβολος, Ηλιάσκος
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Χατζηχαρίσης, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΕΓΟΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. ΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Ανανιάδης, Γρούτα
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Φωστηρίδου, Στεφανίδου
20:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ:
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κωτσόβολος
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Κούδας
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ,ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΜΠΑΪΟΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Παραδείση
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Λιούτσιας
19:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ, Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
20:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΜΕΝΤ ΣΤΟΥΜΠΟΣ , ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More