Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε αγώνες της προκριματικής φάσης ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Δ’ φάσης ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ, Γ1΄, Γ2′ Ανδρών και προκριματικής φάσης Παίδων και Κορασίδων το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (19.11.2017)
KYΡIAKH 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:
21:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Γκανάλας, Κοέν, Ιωαννίδης
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ:
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Δήμας, Σωτηριάδου
18:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Κούρφαλη, Βασιλείου
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσάκλη, Παληογιάννη, Βουζούκου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Μπεκιάρης, Ανανιάδης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Καραγεωργόπουλος, Χ#ιωάννου
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Ιακωβίδου
21:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ Ε
Γραμματεία: Κοκκινά, Τσολακίδης, Σκαλιστής
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Κούρφαλη, Βασιλείου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Ζηδιανάκης, Βουλώνη
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, TEΓΟΣ
Γραμματεία: Μούστος, Παπαδόπουλος Μ., Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ Β.Α.Ο. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Λιούτσιας
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Διμπιτούζης Π
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη Π
19:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΤΡΑΚΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Ηλιάσκος
15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Σαράφης
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΜΑΓΗ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Αλεξανδρόπουλος
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΡΑΚΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Χατζέλης
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλια
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Καπούλα
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Τσακαλάκης
18:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Κωστοπούλου
15:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Δαουλτζής
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΦΙΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κωστής, Ράμπαντι
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Κωστής, Ράμπαντι
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Παπαδόπουλος Μ
15:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΜΠΑΪΟΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Βουδούρης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΜΠΑΪΟΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ντουβαλέτης
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Διαμαντοπούλου Χ
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
9:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ CLAUDIA, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Κοέν
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More