Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε αγώνες της Δ΄ φάσης ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ, Α’ Γυναικών, Γ2′ Ανδρών, της προκριματικής φάσης των Νέων και Παίδων το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ:
21:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Μιχαηλίδου Γ., Κράντα,
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ :
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΦΩΤΙΑΔΗΣ , ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΒΑΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν, Λεονταρά
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Σαραφοπούλου, Κούδας
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Κεχαγιάς, Μπάρμπας Ι
20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΔΙΒΟΛΗ Ε
Γραμματεία: Τσολακίδης, Σωτηριάδου, Βασιλείου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΤΡΑΚΑΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Στεφανίδου, Φωστηρίδου
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Μπεκιάρης, Ανανιάδης
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ:
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ηλιάσκος
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ.ΑΕ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Κούρφαλη
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Παληογιάννη
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μούστος, Βουλώνη
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ:
20:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
AΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Μπουρνάς
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More