Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε αγώνες της Γ1′, Γ2′ Ανδρών, προκριματικών φάσεων Εφήβων, Παίδων και Κορασίδων καθώς και με τους αγώνες του τουρνουά διαμερισμάτων το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (25.11.2017)
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλια, Τσακαλάκης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Καλπακίδου
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος, Αλεξανδρόπουλος
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Ιακωβίδου, Χατζέλης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Δήμας, Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Αλεβιζάτος
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Ζηδιανάκης
20:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Μπουρνάς
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Αρβανιτίδης
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Σακαλής
13:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Ράμπαντι
15:15 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Μπάρμπας Ι
18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κούδας
14:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κούδας
20:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
20:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Σαράφης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Κωτσόβολος
18:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Παρμακίδης, Χαλκίδης
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κόντος
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΑΓΗ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:15 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ Β.Α.Ο. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Δρακοπούλου
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
20:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Βουδούρης
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ , ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Κωστοπούλου
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Βασιλείου
16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Ντουβαλέτης
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Φωστηρίδου
15:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ
18:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλος Γ., Πισκιούλης
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Λιούτσιας
20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Παραδείση
16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Χ#ιωάννου
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΤΡΑΚΑΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Μαρβάκη Ι
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2004 :
8:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΡΡΑΣ ~ ΚΕΝΤΡΟ ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΤΟΤΣΙΚΑ
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Βουζούκου
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More