Μέχρι και την Πέμπτη 4 Ιανουαρίου 2018 (καταληκτική ημερομηνία) τα αντίγραφα απολυτηρίων των μαθητών-τριών που αρίστευσαν στην διάρκεια της Σχολικής Περιόδου 2016-17. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΑΡΙΣΤΟΥΧΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ – ΑΘΛΗΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ κάντε κλικ εδώ.

ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι των εθνικών κατηγοριών (Α2, Β, Γ Ανδρών και Α1 , Α2 Γυναικών) για το επόμενο Σαββατοκύριακο

ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι των εθνικών κατηγοριών (Α2, Β, Γ Ανδρών και Α1 , Α2 Γυναικών) για το επόμενο Σαββατοκύριακο

📁 NEA, News, ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΕΟΚ 🕔06.Δεκέμβριος 2017
ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι των εθνικών κατηγοριών (Α2, Β, Γ Ανδρών και Α1 , Α2 Γυναικών)  για το επόμενο Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:


Σάββατο 9 Δεκεμβρίου

ΕΑΚ Λάρισας 17.00 ΑΕ Λάρισας-Ψυχικό Παφίλης-Ξενικάκης-Τσιαπλής (Μπεκιάρης)

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Εθνικός Θεονάς-Παπαθανασίου-Ζακεστίδης (Κορασίδης)

Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Δόξα Λευκάδας Σταματόπουλος-Πιτσίλκας Β.-Ταρενίδης Κ. (Παπαγεωργίου)

Αντ. Τρίτσης 17.00 Χολαργός-Δούκας Θεοδωρόπουλος-Μπούκας-Χρηστίδης Ηλ. (Άκελ)

Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Παπάγου Καραβίτης-Μηλαπίδης-Ορφανός Ιορδ. (Ντίνος)

Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Αμύντας Παντελίδης-Δημόπουλος-Καρακάσης (Κουκάκης)

Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς Λάρισας-Καστοριά Πουρσανίδης Κ.-Ευφραιμίδης-Τζιοπάνος (Βαρνάς)

Καρδίτσα 17.00 Καρδίτσα-Απόλλων Π. Μπήτης-Λόρτος-Τζίμα (Τέγα)


Οι διαιτητές και κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:


Κυριακή 10 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

Δύο Αοράκια 14.00 Ηράκλειο-Ιπποκράτης Διμπινούδης-Φασόλης (Μπορμπαντωνάκης)

Μετς Α 17.00 Παγκράτι-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Καλογερόπουλος Φ.-Ορφανός Μ. (Καρούσης)

Κορίνθου 19.30 ΚΑΟΚ-Πανερυθραϊκός Κυριακόπουλος-Κωνσταντινίδου (Μαυρατζάς)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Πανελευσινιακός Γιακείμη-Σκαλτσής (Ντάβαρης)

Μάνδρας 17.00 ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Ραχιώτης-Παυλόπουλος (Δραμεσιώτης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ιωνικός Ν. Καρακωνσταντόπουλος-Γρίβα (Πετράκης Μιχ.)

Στ. Βενέτης 18.15 Διαγόρας Δρ.-Δάφνη Δαφνίου Σκούτας-Πολυχρόνης (Ζερδεβάς)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Τρίτων Στρέμπας-Αναστασίου (Τεφτίκης)

2ος Όμιλος

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σ.-Χαρίλαος Τρικούπης Θεοδώρου-Τσιρτσιμάλης (Μήτσιου)

Φαρσάλων 17.00 ΓΣ Φαρσάλων-ΓΑΣ Χαλκηδόνας Ευφραιμίδης-Ελευθεριάδης (Μανάσης)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Γέφυρα Φακίτσας-Δολγύρας (Δροσόπουλος)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Πεύκων-Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου Δημάδης-Παπαγεωργίου (Τσιοπάνος)

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ελίμεια Γερακίνης-Καλογερόπουλος (Γκούμας)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Τιτάνες Παλαμά Λογοθέτης-Τσακαλογιάννης (Μπέστιας)

Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Καβάλα Κοϊμτζόγλου-Σεϊταρίδης (Σαλικίδης)


Οι διαιτητές και κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:


Κυριακή 10 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Αχαγιά 82 Σπυρόπουλος-Κοτσώνης (Ζάρκος)

Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Απόλλων Σμύρνης Φραγγούλη-Σιδέρης (Κουλούρης)

ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Κεραυνός Αιγίου Καρπάνος-Γεράνιος (Κωστής)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Έσπερος ΑΟΠΑ Κονταράτος-Δαβιδέλης (Μαλαμάς)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ολυμπιάδα Λεχαίου Καββαδάς-Πατζατσόπουλος (Ρόζης)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Ένωση Ιλίου Καλαϊτζάκης-Καλογριάς (Παπαδόπουλος Κ.)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΚΑΟ Μελισσίων Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Θεοδωρόπουλος)

2ος Όμιλος

Εσπέρου 17.00 Έσπερος- ΟΦΗ Χουγιάζος-Ντάνος (Παππάς)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κοτσίρης-Λαμπίρης (Πετράκης)

Χίου 17.00 Βούρειος-Πεντέλη Καμήτσος-Μακρόπουλος (Τσαρδάκας)

Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Νίκη Αμαρουσίου Λαζαρίδης-Μαυρέλης (Παπαγιαννόπουλος)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Παναγίτσα Πλιάκας-Τηγάνης (Χριστοδούλου)

Σχηματαρίου (κθ) 17.00 Ερμής Σχ.-Άρης Πετρούπολης Κουτσοδήμος-Μαγκαφάς (Σταμάτης Φιλ.)

3ος Όμιλος

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Εύαθλος Μακ. Παζόλης-Γκούτας (Μιζίκος)

Κέρκυρας 15.00 Φαίακας-Ίκαροι Τρ. Παπανικολάου Γ.-Ιορδανίδης (Καραλής)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-Νίκη Βόλου Τσοκόλης-Λουλουδιάδης (Καλότσης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας-ΓΕ Αγρινίου Τσούλης-Σελεβός (Πλεξίδας)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Καρακώστας-Κοντογιάννης (Πολυχρονίδης)

Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-ΑΠΣ Πτολεμαϊδας Σαρακενίδης-Λελούδας (Δέλλας)

4ος Όμιλος

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλλικράτειας-Ελευθερούπολη Γαζέτας-Παπαθανασίου (Θωμόπουλος)

Μίμης Τσικινας 19.00 ΧΑΝΘ-Μακεδονικός Φουτζήλας-Πετανίδου (Αστρεινίδης)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Πολύγυρος Ντόκας-Χατζηχαρίσης (Παραλικίδης)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ορφέας Ν. Σκοπού Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Γκουρτζελίδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΜΓΣ Κομοτηνής Εκιζόγλου-Λαδάς (Παπαδόπουλος Ν.)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Αίας Ευόσμου Παπαδόπουλος Χ.-Τζιοπάνος Γ. (Σακελλαρίου)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Μαντουλίδης Αγραφιώτης Ιωάν.-Καρκαλέτσης (Λαδένης)


Οι διαιτητές και κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:


Κυριακή 10 Δεκεμβρίου

Εργάνης 14.30 Αθηναϊκός-Νίκη Λευκάδας Ρίζος-Μαρίγλη (Γολεγού)

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Παναθηναϊκός Λύρας-Αντωνιάδης (Μπεσκάκη)

Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-Εσπερίδες Καλλιθέας Κατωτικίδης-Παπαγερίδης (Φωτιάδης)

Ν. Σμύρνης 13.00 Πανιώνιος-Ολυμπιακός Τσαχάκης-Τσολάκος (Μουζάκης Στ.)

Αγ. Δημητρίου (Π) 14.00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Ολυμπιακός Β. Τσάτσης-Κώτσου (Σταματόπουλος)

Π. Νικολαϊδης 14.00 Φάρος Κερ.-ΠΑΟΚ Νάστος-Ροδίτης (Ηπιώτης)


Οι διαιτητές και κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:


Κυριακή 10 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

Κω 19.30 Ανταγόρας Κω-ΟΑ Χανίων Μαρτινάκος-Μελισσάρης

Μελισσίων 14.30 ΚΑΟ Μελισσίων-Αγ. Παρασκευή Λαζόγκα-Παπαδόπουλος Χρ. (Τζουβάρας)

Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Ελευθερία Μοσχάτου Αργυρούδης-Γαρινή (Παπαδόπουλος Στ.)

Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-Άρης Πετρούπολης Ναστούλης-Ρεμουντάκης (Μπουρνάς)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 16.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ηλιούπολη Τζίμης-Αγγελής (Ζώης)

Καλυβίων 18.30 ΓΑΣ Καλυβίων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Χριστοδουλάκης-Κούλης (Ζερβούδης)

2ος Όμιλος

Ν. Ρυσίου 14.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Τιτάνες Δράμας Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Βαφείδης)

ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός Αρχέλαος-Απόλλων Καλ. Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου (Βάτσιος)

Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Ηρακλής Γραικός-Μαλταίσιος (Ανδρίτσος)

Αλεξάνδρειο 12.00 Άρης-Πανσερραϊκός Μπάρδας-Αγαγιώτου (Τοζακίδης)

Μίκρας Α 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Ζαχαριάδης-Παναγιωτίδης (Λαδόπουλος)

Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Ασπίς Ξάνθης 2001 Αβραμίδου-Μπούγλος (Καυχίτσας)

basket.gr

Share this article with friends