Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνωνι της 11ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου
1ος Όμιλος
Κω 17.00 Ιπποκράτης-Παγκράτι Τσακαλογιάννης-Κανελόπουλος
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΚΑΟ Κορίνθου Σταθόπουλος-Μαγκαφάς (Ζερδεβάς)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Πρωτέας Β. Θεοδωρόπουλος-Χρηστίδης Ηλ. (Λιμνιάτης)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Κορωπί Ζακεστίδης-Τσολάκος (Ζερβούδης)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ηράκλειο Μαντήλας-Ασημακάκη (Ορφανός)
Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-ΓΣ Νικηφόρος Μάνδρας Μαγκουνής-Τεφτίκης Σ. (Βιδάλης)
1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Μπούκας-Καλογερόπουλος Φ. (Ζώης)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Διαγόρας Δρυοπιδέων Διμπινούδης-Ορφανός Ιορ. (Ντίνος)
2ος Όμιλος
Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Φάρσαλα Νάστος-Τσιμπούρης (Πατσαντζόπουλος)
Χαλκηδόνας 17.00 Χαλκηδόνα-Στρατώνι Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Πολυχρονίδης)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ασπίς Ξ. Παγώνης-Κατωτικίδης (Σακελλαρίου)
Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-Ερμής Λαγκαδά Ντούρας-Μπακάλης (Θωμόπουλος)
Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Μαχητές Δόξα Πεύκων Παπαδόπουλος Θ.-Ελευθεριάδης (Βόντζας)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ανατόλια Τσιαπλής-Παπανικολάου (Γκαρτζονίκας)
Α. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Αγρίνιο Φουτζήλας-Πετανίδου (Μπρίγκος)
Το πρόγραμμα αγώνων της 10ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου
1ος Όμιλος
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Οίαξ Ναυπλίου Χριστινάκης-Κιουλάφας (Παπαδόπουλος Στ.)
ΔΚΓ Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ντάος-Κατσαπρακάκης (Πίγκας)
ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Καλαμάτα 1980 Πλιάκας-Τηγάνης (Κοκορδάτος)
Κ. Αχαΐας 17.00 Αχαγιά 82-Γλαύκος Καρπάνος-Γεράνιος (Κωστής)
ΚΓ Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λεχαίου-ΚΑΠ Καββαδάς-Λαμπίρης (Μαυρατζάς)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ακράτα Μαραγκάκης-Παπαδημητρόπουλος (Κουλούρης)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Έσπερος ΑΟΠΑ Κουτσοδήμος-Ντάση (Φαλούκας)
2ος Όμιλος
Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Έσπερος Αντωνιάδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Πετράκης Μιχ.)
Νέας Πεντέλης 17.00 ΑΕ Πεντέλης-ΑΟΚ Χανιά Μαρινάκης-Μπακετέα (Παππάς)
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Άρης Νίκαιας Λαμπίρης-Καραμπητσάκος (Γιαννακουδάκης)
2ο ΓΕΛ Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Λοκρός Μπανασάκης-Κώτσου (Μπουρνάς)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Ερμής Σχηματαρίου Αργυρούδης-Χριστοδουλάκης (Κάλφα)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Έσπερος Λαμίας Φάκαρος-Μαρίγλη (Ευστρατίου)
3ος Όμιλος
Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Νικόπολη Πρέβεζας Παπαδόπουλος Χ.-Κουκουλεκίδης (Κουσαϊτης)
Ν. Ιωνίας Βόλου 15.00 Νίκη Βόλου-Φαίακας Κέρκυρας Κοϊμτζόγλου-Καρκαλέτσης (Μόρφης Στ.)
Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος Μακ.-Πρωτέας Γρεβενών Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Ελευθεριάδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 ΓΕ Αγρινίου-Ιωνικός Ιωνίας Κοτσίρης-Ελ Ανύ (Μπέστιας)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ζέφυρος 02 Λελούδας-Γεωργούλης (Χαραλάμπης)
ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 17.00 Πτολεμαΐδα-ΑΟΚ Βέροιας Αγραφιώτης Ιωαν.-Πράττος (Πλεξίδας)
4ος Όμιλος
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Κένταυρος Καλλικράτειας Κοντογιάννης-Λεκατσάς (Αστρεινίδης)
ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Κομοτηνή Παπαγεωργίου-Παπαγερίδης (Φωτιάδης)
ΔΑΚ Ελευθερούπολης 18.00 ΓΣ Ελευθερούπολης-ΠΣ Ευκαρπίας Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Στουπίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΑΕ Κομοτηνής-ΜΕΝΤ Δημάδης-Εκίζογλου (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Απόλλων Καλαμαριάς Γαζέτας-Τσούλης (Μήτσιου)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ορφέας Ν. Σκοπού Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Τζιοπάνος)
Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου
Πολύγυρου 18.00 ΑΟ Πολυγύρου-ΧΑΝΘ Καρακώστας-Παζώλης (Παπαγεωργίου)
Το πρόγραμμα αγώνων της 9ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου
Π. Γιαννακόπουλος 14.00 Παναθηναϊκός-Παναθλητικός Χατζημάρκος-Καρανικόλα Αλ. (Γολεγού)
Γλυφάδας 14.30 Ολυμπιακός-Αθηναϊκός Πόντας-Λύρας (Ηπιώτης)
Λευκάδας 13.00 Νίκη Λευκάδας-Πρωτέας Β. Καμήτσος-Κρεσταινίτης (Κανελλόπουλος)
Εσπέρου 14.00 Εσπερίδες-Φάρος Κερατσινίου Πολυχρόνης-Φασόλης (Δούκας)
Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Β.-Πανιώνιος Θεοδώρου-Λουλουδιάδης (Γκουντέλιας)
ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Δροσόπουλος)
Το πρόγραμμα αγώνων της 10ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου
1ος Όμιλος
Κοντόπευκου 12.30 Αγ. Παρασκευή-Ανταγόρας Κω Ασλανίδης-Τσακιράκη (Τζουβάρας)
Μελισσίων 14.30 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΟ Σπόρτιγκ Μαυρέλης-Σκουλαρίκης (Δημητριάδης)
Κλαδισού 12.00 ΟΑ Χανίων-ΑΟ Προφήτη Ηλία Σκανδαλάκης-Ξυλάς (Πετράκης)
Πετρούπολης 15.00 Άρης Πετρούπολης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Αθανασόπουλος-Βελέτζας (Παπαγιαννόπουλος)
Α’ Κλ. Ηλιούπολης 12.00 ΓΣ Ηλιούπολης-ΓΑΣ Καλυβίων Τζίμης-Τούσης (Σαμαρτζή)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ελευθερία Μοσχάτου Δαβιδέλης-Κομιανός (Σταματόπουλος)
2ος Όμιλος
Καλαμαριάς 13.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Ανδρίτσος)
Σιδ. Σταθμού 15.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΑΕ Πυλαίας Καλέσης-Θεοδωρίδης (Παπαπέτρου)
Δ. Κραχτίδης 14.00 Τιτάνες Δράμας-Άρης Θεσσαλονίκης Χρυσάφης-Χατζηκώστας (Στουπίδης)
ΔΑΚ Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Ναύαρχος Βότσης Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Γιαβρής)
Αγ. Θωμά Λάρισας 14.00 Ολύμπια Λάρισας-Σταυρούπολης Μπάρδας-Τσάλας (Μπεκιάρης)
Κ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξάνθης-Ηρακλής Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου (Σαλικίδης)
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More