ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι των εθνικών κατηγοριών (13.01 ως 14.01.18)

ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι των εθνικών κατηγοριών (13.01 ως 14.01.18)

📁 NEA, News, ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΕΟΚ 🕔10.Ιανουάριος 2018
ΕΟΚ | Διαιτητές-Κομισάριοι των εθνικών κατηγοριών (13.01 ως 14.01.18)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:


Σάββατο 13 Ιανουαρίου

ΠΑΟΚ 16.30 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος Κατραχούρας-Χαλαμπαλάκης-Ζαχαρής (Σιμητόπουλος)

Βενετόκλειο 16.30 Κολοσσός Ρ.-Τρίκαλα Πουρσανίδης Γ.-Διαμαντής-Ξενικάκης (Ξάνθος)

Ήλιδας 16.30 Κόροιβος-Κύμη Σώμος-Σταματόπουλος-Θεονάς (Θεοδωρόπουλος)

Λαύριο 18.30 Λαύριο-Προμηθέας Π. Πηλοϊδης-Πουρσανίδης Κ.-Δεσλής (Μουζάκης Στ.)

Κυριακή 14 Ιανουαρίου

Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Άρης Σχινάς-Ανδρικόπουλος-Καλδίρης (Μπορμπαντωνάκης)

ΟΑΚΑ 16.40 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Αναστόπουλος Π.-Μάνος-Τζαφλέρης (Άκελ)

ΣΕΦ 19.00 Ολυμπιακός-ΓΛ Φάρος Αναστόπουλος Α.-Διμπινούδης-Κάρδαρης (Μπεσκάκη)


Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:


Σάββατο 13 Ιανουαρίου

Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΑΕ Λάρισας-Χολαργός Συμεωνίδης-Ταρενίδης Στ.-Τζιοπάνος Ν. (Αγορογιάννης)

Αγ. Θωμά (κθ) 17.00 Μαρούσι-Ηρακλής Βαρδάλος-Μαλαμάς-Κωνσταντινίδου (Ελευθεριάδης)

Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Καστοριά Παναγιώτου-Φακίτσας-Καλογερόπουλος Λ. (Βιδάλης)

Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Δούκας Τσούνας-Δημόπουλος-Καρακάσης (Γιαλικάρης)

Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Δόξα Λευκάδας Γεωργιάδης-Λόρτος-Τζίμα (Μπεκιάρης)

Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Εθνικός Μπήτης-Παφίλης-Τσιρτσιμάλης (Γκαρτζονίκας)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Ψυχικό Σκούταςς-Ζακεστίδης-Καλογερόπουλος Φ. (Κορασίδης)

Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Αμύντας Παγώνης-Πιτσίλκας-Ξέρας (Πίγκας)


Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:


Κυριακή 14 Ιανουαρίου

1ος Όμιλος

Κω 17.00 Ιπποκράτης-Πρωτέας Βούλας Κυριακόπουλος-Νάστος

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πανερυθραϊκός Στρέμπας-Αναστασίου (Σταύρου)

2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Διαγόρας Δρ. Θεοδωρόπουλος-Πόντας (Λιμνιάτης)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-ΚΑΟ Κορίνθου Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Ντάβαρης)

Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-Παγκράτι Χρηστίδης Ηλ.-Γαρίνη (Ντίνος)

1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Ηράκλειο Λιότσος-Τσάτσης (Ορφανός)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος Παυλόπουλος-Μαγκουνής (Καρούσης)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καραβίτης-Σπυρόπουλος (Τεφτίκης)

2ος Όμιλος

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Χαλκηδόνα Ρίζος-Μαγκαφάς (Καβαδίας)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Αγρίνιο Ντούρας-Μπακάλης (Λαδένης)

Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 87 Πευκ.-Φάρσαλα Σιμητόπουλος-Γαζέτας (Δροσόπουλος)

Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Ίκαροι Σ. Γερακίνης-Παπαδόπουλος Χ. (Κηπουρίδης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες-Ερμής Λαγκαδά Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Μανάσης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Μαχητές Δόξας Πεύκων Παπαδόπουλος Θ.-Ντόγκας (Μπρίγκος)

Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Ανατόλια Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ. (Σαλικίδης)


Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:


1ος Όμιλος

ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Οίαξ Ναυπλίου Ασημακάκη-Πατσατζόπουλος (Ρόζης)

Ν. Ιωνίας 17.00 Ν. ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Καλαμάτα 1980 Ντανος-Πιπλιος (Ευστρατίου)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Γλαύκος Λογοθέτης-Γεράνιος (Κωστής)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΚΑΠ Τσαχάκης-Κοτσώνης (Ζεβούδης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ακράτα Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Θεοδοσόπουλος)

Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-Έσπερος ΑΟΠΑ Τεφτίκης Σ.-Τζίμης (Ελένης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΟ Μελισσίων Πολυχρόνης-Τσολάκος (Παπαδόπουλος Κ.)

2ος Όμιλος

Χίου 16.00 Βούρειος-Έσπερος Μαρίγλη-Ροδίτης

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Νίκαιας Αντωνιάδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζερδεβάς)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.0 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Λοκρός Φάκαρος-Τσιμπούρης (Δραμεσιώτης)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Ερμής Σχηματαρίου Ζιώγας-Τηγάνης (Γιαννακουδάκης)

Κοκκινιάς (2ο ΓΕΛ) 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Έσπερος Λαμίας Κουτσοδήμος-Μπακετέα (Τζουβάρας)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Άρης Πετρούπολης Μπανασάκης-Καρανικόλα Ελ. (Κάλφα)

3ος Όμιλος

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Νικόπολη Πρέβεζας Φουτζήλας-Πράττος (Μελανίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ. (Μόρφης)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-Ιωνικός Ιων. Παπαγερίδης-Εκίζογλου (Τέγα)

Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος Μακ.-Ζέφυρος Ο2 Παριανόπουλος-Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Βέροια Κρεσταινίτης-Ελ Ανύ (Μπέστιας)

Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Πτολεμαϊδα Καρκαλέτσης-Παπαθανασίου (Χαραλάμπης)

4ος Όμιλος

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σ.-Κένταυρος Καλλικράτειας Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Πολυχρονίδης)

Μίμης Τσικινας 16.00 ΧΑΝΘ-ΓΑΣ Κομοτηνή Καρακώστας-Παζόλης (Παπαδόπουλος Ν.)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ευκαρπία Δημάδης-Γιαννούλης Αναστ. (Παπαγεωργίου)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Αστρεινίδης)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Απόλλων Καλ. Καλέσης-Λαδάς (Στουπάκης)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ορφέας Ν. Σκοπού Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γκουρτζελίδης)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Μαντουλίδης Τσοκόλης-Πετανίδου (Μήτσιου)


Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:


Κυριακή 14 Ιανουαρίου

Γλυφάδας 15.30 Ολυμπιακός-Παναθλητικός Σταθόπουλος-Χουγιάζος (Σαμαρτζή)

Λευκάδας 16.00 Νίκη Λευκάδας-Παναθηναϊκός Καρπάνος-Καμήτσος (Κανελλόπουλος)

Εσπέρου 14.00 Εσπερίδες-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Μαραμής-Αργυρούδης (Γολεγού)

Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Β.-Πρωτέας Β. Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Τσιργούλας)

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Αθηναϊκός Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Τζιοπάνος)

Π. Νικολαϊδης 19.00 Φάρος-Πανιώνιος Μηλαπίδης-Ορφανός Ι. (Ζώης)


Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:


1ος Όμιλος

Σάββατο 13 Ιανουαρίου

Σπόρτιγκ 19.30 Σπόρτιγκ-Ανταγόρας Κω Κιουλαφάς-Παπαδημητρόπουλος (Φαλούκας)

Κυριακή 14 Ιανουαρίου

Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-ΚΑΟ Μελισσίων Κομιανός-Βελέτζας (Παππάς)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αγ. Παρασκευή Δαβιδέλης-Τούσης (Σταματόπουλος)

Καλυβίων 14.00 ΓΑΣ Καλυβίων-ΟΑ Χανίων Χαϊνά-Ντάση (Ηπιώτης)

Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Άρης Πετρούπολης Μαυρέλης-Μελισσάρη (Παπαγιαννόπουλος)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ηλιούπολη Σκουλαρίκης-Αγγελής (Πετράκης Μιχ.)

2ος Όμιλος

Κυριακή 14 Ιανουαρίου

Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου Δέλλας-Τσάνταλη (Βαφείδης)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Πιερικός Αρχέλαος Γκούτας-Λεκατσάς (Λαδόπουλος)

Μίκρας Α 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Απόλλων Καλ. Παπαδόπουλος Κ.-Αναστασιάδης (Ανδρίτσος)

Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Τιτάνες Δράμας Ιορδανίδης-Κουφούδης (Αχταρίδης)

Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Πανσερραϊκός Χατζηκώστας-Θεοδωρίδης (Τοζακίδης)

Χ. Χριστοδούλου 13.30 Ασπίς Ξάνθης-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Σαλικίδης)

Share this article with friends