Το πρόγραμμα αγώνων (Παρασκευή 12.01.2018)

Το πρόγραμμα αγώνων (Παρασκευή 12.01.2018)

📁 NEA, News, ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΕΚΑΣΘ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 🕔12.Ιανουάριος 2018
Το πρόγραμμα αγώνων (Παρασκευή 12.01.2018)

Με αγώνες της Β’, Γ1′ και Γ2′ ΑΝΔΡΩΝ  το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (12.01.2018)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Χατζηχαρίσης, Διμπιτούζης Α., Ηλιάσκος
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κολοκυθάς, Κόντος
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης, Μαρβάκης
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ Α.Ο.Ε.Α.
ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Συμεωνίδης
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β,ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου, Ανανιάδης
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Καλπακίδου, Παπαδόπουλος Κ
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Καραγεωργόπουλος, Βουλώνη
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Προεστού, Ντάγκας, Τασιώνα
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Κοέν , Λεοντάρα
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Καπούλα, Γιοβανούδα, Σακαλής
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Βασιλείου
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΙΒΟΛΗ Ε,ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Γρούτα, Κούδας
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, CLAUDIA
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Κωτσόβολος
20:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ Ε.ΔΗ.Λ.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Ανανιάδης, Φωστηρίδου
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Κόνιαλη, Άντωγλου
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΜΑΓΗ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α.
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Δρακοπούλου, Κουκουβίνου
19:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Μούστος, Κάτσης
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ., Μπεκιάρης
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ.
ΚΟΥΣΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Παρμακίδης, Μέρμιγκας, Δαουλτζής
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Διαμαντοπούλου Χ., Βασιλείου
20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΠΑΪΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Χατζέλης, Σακάρογλου
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Τσολακίδης, Παραδείση
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Κοκκινά, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
21:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΜΟΣΧΑΣ., ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Βουζούκου, Αρβανιτίδης, Ράμπαντι

Share this article with friends