Το πρόγραμμα αγώνων (Σάββατο 13.01.2018)

Το πρόγραμμα αγώνων (Σάββατο 13.01.2018)

📁 NEA, News, ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΕΚΑΣΘ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 🕔13.Ιανουάριος 2018
Το πρόγραμμα αγώνων (Σάββατο 13.01.2018)

Με αγώνες της   Γ1′, Γ2′ Ανδρών, των προκριματικών φάσεων Εφήβων, Παίδων και Κορασίδων το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (13.01.2018)

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ντούλια, Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Κόντος, Αλεξανδρόπουλος
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τόλιου, Βαρυτιμίδης
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Α.Σ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Δήμας, Βουλώνη
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Τόλιου, Χρηστίδης
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Κοκκινά, Μπενάκη Ν., Μούστος

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ CLAUDIA , ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Δαγδηλέλη
18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Λιούτσιας
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Παπαδόπουλος Μ
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Παπαδόπουλος Μ
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΔΙΒΟΛΗ Ε.
Γραμματεία: Βουζούκου, Καραγεωργόπουλος
20:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Σακάρογλου
14:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας
19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλος Γ., Σακάρογλου
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟY Κ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Τζήκα, Πισκιούλης
18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α., Ηλιάσκος
20:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ICBS 2009 ΚΑΣΟΛΗΣ,ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Σαράφης
19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Καλπακίδου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΟΥΣΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Τσακαλάκης
18:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Κολοκυθάς
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Τσιρακίδου
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Μπέλλου Β
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ Β.Α.Ο. ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα
11:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ] ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ ΜΕΝΤ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Νταμπάκης, Χ#ιωάννου
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΤΕΓΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Λιούτσιας
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης
16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΔΗΜΟΥ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΜΑΓΗ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Ιακωβίδου
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΣΚΡΙΝΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλια
16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Κουκουβίνου
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
παλιό Γραμματεία: Γκανάλας, Ιωαννίδης
20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Προεστού, Παραδείση

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
12:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας

Share this article with friends