Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε αγώνες της Β’, Γ1′ και Γ2′ ΑΝΔΡΩΝ το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (19.01.2018)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκης, Παπαδόπουλος Κ
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Σαραφοπούλου, Κούδας
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Ανανιάδης, Γρούτα
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, CLAUDIA
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Καλπακίδου, Σακαλής
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γιοβανούδα, Αλεξανδρόπουλος
21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χ#χαρίσης, Καλογιαννίδης, Ηλιάσκος
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Κάτσης, Βασιλείου
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Παραδείση, Αστερνός
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Βουζούκου, Ράμπαντι
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΔΕΛΛΑΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Ιωαννίδης, Λεονταρά
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Προεστού, Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Παπαθανασίου, Ντουβαλέτης
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ., Διμπιτούζης Α
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΜΑΓΗ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Σακάρογλου
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΕΓΟΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Κολοκυθάς
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Τερζίδης, Σκαλιστής
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Παρμακίδης, Κωτσόβολος
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Σαράφης, Μισιρλόγλου
21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΔΗΜΟΥ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Μούστος, Δήμας, Βουδούρης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Καραγεωργόπουλος, Κούλλιας
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Μπεκιάρης, Ανανιάδης
20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΜΠΑΪΟΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κόντος
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Δρακοπούλου, Κουκουβίνου
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Τερζίδης, Λιούτσιας
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Παπαθανάσιου, Ντουβαλέτης
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More