Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (20/01/2018) της Γ1, Γ2 Ανδρών,Εφήβων, Κορασίδων,Παίδων
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 | ||||||
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||
21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.ΔΗ.Λ. | ~ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 55 | 76 |
21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. | ~ | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 65 | 58 |
18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. | ~ | Ν. ΚΡΗΝΗΣ ΑΕ | 77 | 55 |
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | ||||||
19:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | ~ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 72 | 43 |
21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | ~ | ΑΙΑΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ | ||
16:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ | 42 | 72 |
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ : | ||||||
12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ | ~ | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | 81 | 84 |
20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ | 40 | 112 |
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | ~ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 56 | 66 |
20:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 36 | 77 |
18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | ~ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 42 | 68 |
10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ | 73 | 83 |
17:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 67 | 43 |
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α. | ~ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 99 | 34 |
15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | ~ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | ||
16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | ~ | Β.Α.Ο. | 46 | 84 |
21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ~ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | ||
18:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | ||
14:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ | ~ | ΒΕΡΓΙΝΑ | 61 | 50 |
19:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 30 | 71 |
14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ | ~ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 96 | 30 |
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | ~ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 58 | 65 |
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 57 | 52 |
17:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. | ~ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 57 | 63 |
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ : | ||||||
19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 46 | 37 |
12:15 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 24 | 56 |
18:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | ~ | Ε.Ο.Σ. | 72 | 21 |
18:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 74 | 16 |
17:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | 43 | 26 |
19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 26 | 81 |
14:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | ~ | ΜΕΝΤ | 42 | 64 |
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ : | ||||||
16:00 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | ~ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 48 | 57 |
20:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. | ~ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 34 | 44 |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More