Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΟι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 13 Ιανουαρίου
ΠΑΟΚ 16.30 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος Κατραχούρας-Χαλαμπαλάκης-Ζαχαρής (Σιμητόπουλος)
Βενετόκλειο 16.30 Κολοσσός Ρ.-Τρίκαλα Πουρσανίδης Γ.-Διαμαντής-Ξενικάκης (Ξάνθος)
Ήλιδας 16.30 Κόροιβος-Κύμη Σώμος-Σταματόπουλος-Θεονάς (Θεοδωρόπουλος)
Λαύριο 18.30 Λαύριο-Προμηθέας Π. Πηλοϊδης-Πουρσανίδης Κ.-Δεσλής (Μουζάκης Στ.)
Κυριακή 14 Ιανουαρίου
Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Άρης Σχινάς-Ανδρικόπουλος-Καλδίρης (Μπορμπαντωνάκης)
ΟΑΚΑ 16.40 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Αναστόπουλος Π.-Μάνος-Τζαφλέρης (Άκελ)
ΣΕΦ 19.00 Ολυμπιακός-ΓΛ Φάρος Αναστόπουλος Α.-Διμπινούδης-Κάρδαρης (Μπεσκάκη)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 13 Ιανουαρίου
Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΑΕ Λάρισας-Χολαργός Συμεωνίδης-Ταρενίδης Στ.-Τζιοπάνος Ν. (Αγορογιάννης)
Αγ. Θωμά (κθ) 17.00 Μαρούσι-Ηρακλής Βαρδάλος-Μαλαμάς-Κωνσταντινίδου (Ελευθεριάδης)
Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Καστοριά Παναγιώτου-Φακίτσας-Καλογερόπουλος Λ. (Βιδάλης)
Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Δούκας Τσούνας-Δημόπουλος-Καρακάσης (Γιαλικάρης)
Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Δόξα Λευκάδας Γεωργιάδης-Λόρτος-Τζίμα (Μπεκιάρης)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Εθνικός Μπήτης-Παφίλης-Τσιρτσιμάλης (Γκαρτζονίκας)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Ψυχικό Σκούταςς-Ζακεστίδης-Καλογερόπουλος Φ. (Κορασίδης)
Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Αμύντας Παγώνης-Πιτσίλκας-Ξέρας (Πίγκας)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Κυριακή 14 Ιανουαρίου
1ος Όμιλος
Κω 17.00 Ιπποκράτης-Πρωτέας Βούλας Κυριακόπουλος-Νάστος
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πανερυθραϊκός Στρέμπας-Αναστασίου (Σταύρου)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Διαγόρας Δρ. Θεοδωρόπουλος-Πόντας (Λιμνιάτης)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-ΚΑΟ Κορίνθου Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Ντάβαρης)
Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-Παγκράτι Χρηστίδης Ηλ.-Γαρίνη (Ντίνος)
1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Ηράκλειο Λιότσος-Τσάτσης (Ορφανός)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος Παυλόπουλος-Μαγκουνής (Καρούσης)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καραβίτης-Σπυρόπουλος (Τεφτίκης)
2ος Όμιλος
Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Χαλκηδόνα Ρίζος-Μαγκαφάς (Καβαδίας)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Αγρίνιο Ντούρας-Μπακάλης (Λαδένης)
Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 87 Πευκ.-Φάρσαλα Σιμητόπουλος-Γαζέτας (Δροσόπουλος)
Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Ίκαροι Σ. Γερακίνης-Παπαδόπουλος Χ. (Κηπουρίδης)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες-Ερμής Λαγκαδά Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Μανάσης)
Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Μαχητές Δόξας Πεύκων Παπαδόπουλος Θ.-Ντόγκας (Μπρίγκος)
Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Ανατόλια Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ. (Σαλικίδης)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος
ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Οίαξ Ναυπλίου Ασημακάκη-Πατσατζόπουλος (Ρόζης)
Ν. Ιωνίας 17.00 Ν. ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Καλαμάτα 1980 Ντανος-Πιπλιος (Ευστρατίου)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Γλαύκος Λογοθέτης-Γεράνιος (Κωστής)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΚΑΠ Τσαχάκης-Κοτσώνης (Ζεβούδης)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ακράτα Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Θεοδοσόπουλος)
Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-Έσπερος ΑΟΠΑ Τεφτίκης Σ.-Τζίμης (Ελένης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΟ Μελισσίων Πολυχρόνης-Τσολάκος (Παπαδόπουλος Κ.)
2ος Όμιλος
Χίου 16.00 Βούρειος-Έσπερος Μαρίγλη-Ροδίτης
Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Νίκαιας Αντωνιάδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζερδεβάς)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.0 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Λοκρός Φάκαρος-Τσιμπούρης (Δραμεσιώτης)
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Ερμής Σχηματαρίου Ζιώγας-Τηγάνης (Γιαννακουδάκης)
Κοκκινιάς (2ο ΓΕΛ) 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Έσπερος Λαμίας Κουτσοδήμος-Μπακετέα (Τζουβάρας)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Άρης Πετρούπολης Μπανασάκης-Καρανικόλα Ελ. (Κάλφα)
3ος Όμιλος
Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Νικόπολη Πρέβεζας Φουτζήλας-Πράττος (Μελανίδης)
Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ. (Μόρφης)
Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-Ιωνικός Ιων. Παπαγερίδης-Εκίζογλου (Τέγα)
Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος Μακ.-Ζέφυρος Ο2 Παριανόπουλος-Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Βέροια Κρεσταινίτης-Ελ Ανύ (Μπέστιας)
Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Πτολεμαϊδα Καρκαλέτσης-Παπαθανασίου (Χαραλάμπης)
4ος Όμιλος
Σίνδου 18.00 Αστέρας Σ.-Κένταυρος Καλλικράτειας Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Πολυχρονίδης)
Μίμης Τσικινας 16.00 ΧΑΝΘ-ΓΑΣ Κομοτηνή Καρακώστας-Παζόλης (Παπαδόπουλος Ν.)
Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ευκαρπία Δημάδης-Γιαννούλης Αναστ. (Παπαγεωργίου)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Αστρεινίδης)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Απόλλων Καλ. Καλέσης-Λαδάς (Στουπάκης)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ορφέας Ν. Σκοπού Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γκουρτζελίδης)
Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Μαντουλίδης Τσοκόλης-Πετανίδου (Μήτσιου)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 14 Ιανουαρίου
Γλυφάδας 15.30 Ολυμπιακός-Παναθλητικός Σταθόπουλος-Χουγιάζος (Σαμαρτζή)
Λευκάδας 16.00 Νίκη Λευκάδας-Παναθηναϊκός Καρπάνος-Καμήτσος (Κανελλόπουλος)
Εσπέρου 14.00 Εσπερίδες-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Μαραμής-Αργυρούδης (Γολεγού)
Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Β.-Πρωτέας Β. Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Τσιργούλας)
ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Αθηναϊκός Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Τζιοπάνος)
Π. Νικολαϊδης 19.00 Φάρος-Πανιώνιος Μηλαπίδης-Ορφανός Ι. (Ζώης)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:
1ος Όμιλος
Σάββατο 13 Ιανουαρίου
Σπόρτιγκ 19.30 Σπόρτιγκ-Ανταγόρας Κω Κιουλαφάς-Παπαδημητρόπουλος (Φαλούκας)
Κυριακή 14 Ιανουαρίου
Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-ΚΑΟ Μελισσίων Κομιανός-Βελέτζας (Παππάς)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αγ. Παρασκευή Δαβιδέλης-Τούσης (Σταματόπουλος)
Καλυβίων 14.00 ΓΑΣ Καλυβίων-ΟΑ Χανίων Χαϊνά-Ντάση (Ηπιώτης)
Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Άρης Πετρούπολης Μαυρέλης-Μελισσάρη (Παπαγιαννόπουλος)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ηλιούπολη Σκουλαρίκης-Αγγελής (Πετράκης Μιχ.)
2ος Όμιλος
Κυριακή 14 Ιανουαρίου
Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου Δέλλας-Τσάνταλη (Βαφείδης)
Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Πιερικός Αρχέλαος Γκούτας-Λεκατσάς (Λαδόπουλος)
Μίκρας Α 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Απόλλων Καλ. Παπαδόπουλος Κ.-Αναστασιάδης (Ανδρίτσος)
Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Τιτάνες Δράμας Ιορδανίδης-Κουφούδης (Αχταρίδης)
Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Πανσερραϊκός Χατζηκώστας-Θεοδωρίδης (Τοζακίδης)
Χ. Χριστοδούλου 13.30 Ασπίς Ξάνθης-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Σαλικίδης)
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More