Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΟι διαιτητές και οι κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:
Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου
Περιβόλας 19.00 Απόλλων Π.-Χολαργός Δεσλής-Καλογερόπουλος Λ-Ζαχαρής (Θεοδωρόπουλος)
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου
Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-ΑΕ Λάρισας Παγώνης-Πιτσίλκας-Μαραμής (Βαρνάς)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Μαρούσι Πουρσανίδης Κ.-Ευφραιμίδης-Σιμητόπουλος (Γκαρτζονίκας)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Ηρακλής Βαρδάλος-Κατραχούρας-Λιότσος (Ορφανός)
Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Δούκας Φούφης-Λόρτος-Ελευθεριάδης (Βόντζας)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Δόξα Λευκάδας Παντελίδης-Αναστόπουλος Α.-Κυριακόπουλος (Άκελ)
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Εθνικός Τσώνος-Μπίκας-Παπαθανασίου (Δούκας)
Τρίπολης 19.30 Αρκαδικός-Περιστέρι Παναγιώτου-Διαμαντής-Τσακαλογιάννης (Γιαλικάρης)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου
Νίκαιας 13.00 Ιωνικός Ν.-Ιπποκράτης Δημόπουλος-Καρακάσης (Ελευθεριάδης)
1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Σκούτας-Πολυχρόνης (Δραμεσιώτης)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Πανερυθραϊκός Τσαρούχα-Θεοδωρόπουλος (Ντάβαρης)
Γ. Παπασιδέρης 18.00 Κορωπί-Πρωτέας Β. Καραβίτης-Αναστασίου (Ηπιώτης)
Βένετης 17.00 Διαγόρας Δρ.-ΚΑΟ Κορίνθου Κοτσίμπος-Ντάνος (Λημνιάτης)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Παγκράτι Τσαχάκης-Μηλαπίδης (Τζουβάρας)
Μάνδρας 17.00 ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος-Ηράκλειο Ρίζος-Μαγκαφάς (Ζερδεβάς)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πανελευσινιακός Αποστολίδης-Μαγκουνής (Γολεγού)
2ος Όμιλος
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Χαρίλαος Τρικούπης Μελανίδης-Ντόγκας (Τέγα)
Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Χαλκηδόνα Ταρενίδης Κ.-Εκίζογλου (Μπρίγκος)
Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξ.-Στρατώνι Τζιοπάνος Ν.-Παπαδόπουλος Χαρ. (Σαλικίδης)
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Φάρσαλα Δαρλαμήτσος-Κοτσίρης (Σταυρόπουλος)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ίκαροι Σερρών Φακίτσας-Γερακίνης (Δροσόπουλος)
Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Πεύκων-Ερμής Λαγκαδά Θεοδώρου-Φουτζήλας (Τζιοπάνος)
Ν. Μουδανιών 18.00 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-Γέφυρα Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Παπαγεωργίου)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου
Λευκάδας 13.00 Νίκη Λευκάδας-ΠΑΟΚ Κωνσταντινίδου-Κρεσταινίτης (Κανελλόπουλος)
Π. Γιαννακόπουλος 14.00 Παναθηναϊκός-Φάρος Κερατσινίου Πλιάκας-Ορφανός Εμμ. (Βιδάλης)
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Πανιώνιος Κάρδαρης-Γαρίνη (Μουζάκης Στ.)
Εσπέρου 13.00 Εσπερίδες-Αθηναϊκός Γρίβα-Ραχιώτης (Τεφτίκης)
Γλυφάδας 14.30 Ολυμπιακός-Ολυμπιακός Βόλου Κώτσο-Καρανικόλα Αλ. (Πόθου)
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου
Επταπυργίου 12.30 Παναθλητικός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Ξέρας-Παζώλης (Σακελλαρίου)
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More