Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΑκολουθεί υπό μορφή εγγράφου PDF το πρόγραμμα αγώνων Β-α-φάση Γ2 Ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2017-2018
Για να κατεβάσεις το πρόγραμμα (pdf), πάτησε εδώ:<<Β-Α-ΦΑΣΗ >>
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Β-Α ΦΑΣΗ | |||||
1η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
07/02/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | |
04/02/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ε.Α.Α.Θ. | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | |
02/02/18 | 21:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | |
03/02/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | |
2η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
12/02/18 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | |
11/02/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | Ε.Α.Α.Θ. | |
09/02/18 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | |
10/02/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | |
3η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
28/02/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | |
25/02/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ε.Α.Α.Θ. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | |
23/02/18 | 21:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | |
24/02/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | |
4η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
02/03/18 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | |
03/03/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | Ε.Α.Α.Θ. | |
02/03/18 | 21:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | |
04/03/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | |
5η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
14/03/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | |
11/03/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ε.Α.Α.Θ. | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | |
10/03/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | |
12/03/18 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | |
6η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
16/03/18 | 21:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | |
18/03/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ε.Α.Α.Θ. | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | |
17/03/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | |
16/03/18 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | |
7η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
28/03/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | Ε.Α.Α.Θ. | |
24/03/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | |
26/03/18 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | |
24/03/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | |
1η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
31/03/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | |
02/04/18 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | Ε.Α.Α.Θ. | |
01/04/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | |
30/03/18 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | |
2η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
18/04/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | |
15/04/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ε.Α.Α.Θ. | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | |
13/04/18 | 21:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | |
14/04/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | |
3η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
22/04/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | |
20/04/18 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | Ε.Α.Α.Θ. | |
21/04/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | |
23/04/18 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | |
4η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
02/05/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | |
29/04/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ε.Α.Α.Θ. | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | |
28/04/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | |
30/04/18 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | |
5η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
05/05/18 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | |
04/05/18 | 21:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | Ε.Α.Α.Θ. | |
06/05/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | |
04/05/18 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | |
6η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
16/05/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | |
12/05/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | Ε.Α.Α.Θ. | |
14/05/18 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | |
13/05/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | |
7η Αγωνιστική | |||||
Ημ/νια | Ωρα | Γήπεδο | Α γ ώ ν α ς | ||
20/05/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ε.Α.Α.Θ. | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | |
18/05/18 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | |
18/05/18 | 21:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | |
20/05/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More