Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More
ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ(ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ) ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ-ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ)
«1ος ΟΜΙΛΟΣ»
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΡΕΠΟ 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΡΕΠΟ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΡΕΠΟ 1
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 3 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ 3
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 3 ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΡΕΠΟ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΡΕΠΟ 2
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 1 από 5
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΡΕΠΟ 3
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΡΕΠΟ 1
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΡΕΠΟ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 3 ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ 3
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ 2
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΡΕΠΟ 3
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 2 από 5
9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΡΕΠΟ 1
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 3 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΡΕΠΟ 1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 3 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΡΕΠΟ 3
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΡΕΠΟ 2
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΡΕΠΟ 2
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 3 από 5
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΡΕΠΟ 3
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΡΕΠΟ 1
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΡΕΠΟ 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΡΕΠΟ 3
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΡΕΠΟ 1
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 4 από 5
8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ 1
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 3 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΡΕΠΟ 2
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΡΕΠΟ 3
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 5 από 5
«2ος ΟΜΙΛΟΣ»
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΡΕΠΟ 2
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΡΕΠΟ 1
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΡΕΠΟ 2
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ.
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 1 από 5
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΡΕΠΟ 1
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ 2
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ.
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΠΟ 1
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ. ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 2 από 5
9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΠΟ 2
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΡΕΠΟ 1
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΡΕΠΟ 2
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΡΕΠΟ 1
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ.
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΡΕΠΟ 2
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΡΕΠΟ 1
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ.
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 3 από 5
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ. ΡΕΠΟ 1
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΡΕΠΟ 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ.
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ 1
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΡΕΠΟ 2
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 4 από 5
8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ. ΡΕΠΟ 2
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΡΕΠΟ 1
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔΑΝ.
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 5 από 5
«3ος ΟΜΙΛΟΣ»
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΜΕΝΤ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΡΕΠΟ 2
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Β.Α.Ο.
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΡΕΠΟ 1
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΡΕΠΟ 2
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Β.Α.Ο.
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΡΕΠΟ 1
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΜΕΝΤ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 1 από 5
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΡΕΠΟ 2
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ Β.Α.Ο.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΜΕΝΤ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΡΕΠΟ 1
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ 2
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΜΕΝΤ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 2 από 5
9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 Β.Α.Ο.
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΡΕΠΟ 1
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΡΕΠΟ 2
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. Β.Α.Ο.
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΡΕΠΟ 1
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΜΕΝΤ
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΡΕΠΟ 2
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ Β.Α.Ο.
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΕΠΟ 1
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΕΝΤ
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 3 από 5
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΕΠΟ 2
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ Β.Α.Ο.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΡΕΠΟ 1
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΜΕΝΤ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΡΕΠΟ 1
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΡΕΠΟ 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 Β.Α.Ο.
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΕΝΤ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 4 από 5
8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ 1
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ Β.Α.Ο.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΡΕΠΟ 2
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΕΝΤ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 5 από 5
«4ος ΟΜΙΛΟΣ»
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΡΕΠΟ 1
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΡΕΠΟ 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ 1
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΡΕΠΟ 2
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 1 από 5
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΡΕΠΟ 1
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΡΕΠΟ 2
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΡΕΠΟ 1
8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 2 από 5
9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΡΕΠΟ 1
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΡΕΠΟ 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΡΕΠΟ 2
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΡΕΠΟ 1
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ 2
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 3 από 5
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΡΕΠΟ 1
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΡΕΠΟ 2
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΡΕΠΟ 2
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΡΕΠΟ 1
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 4 από 5
8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΡΕΠΟ 2
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΡΕΠΟ 1
9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 2 ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδ
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More