Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε τη διεξαγωγή της 4ης Αγωνιστικής συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Α2 Γυναικών:
1ος Όμιλος
Αποτελέσματα
ΚΑΟ Μελισσίων-Πελασγός 47-28
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αρκάδι 63-41
Αμύντας-Τερψιθέα 56-37
Φάρος-Ηλιούπολη 71-68
Αγ. Παρασκευή-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Αναλυτικά τα παιχνιδια
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αρκάδι 63-41
Διαιτητές: Χαϊνά-Καραμπιτσάκος
Δεκάλεπτα: 24-10, 34-25, 46-33, 63-41
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Βερροιόπουλος, Φατούρος): Καραβέλη 4, Σατρατζέμη 5(1), Κυρίου 2, Βαμβακά 17, Λιναρά 14(2), Ζουρνή 6, Κεσσέ 14(2), Βυζεντίνη, Κουρούβανη, Λέρη, Μπαλαμπάνη, Χόνι 1.
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ (Πλευράκης): Κουλούρη Μ. 7(1), Θεοδοσουλάκη 5, Γιαλαμά 9(1), Ουρανού, Κουλούρη Στ., Σταυριανουδάκη, Φραγκελάκη, Σταυριανάκη, Ζουμπεράκη 7(1), Καούκη 13.
Αμύντας-Τερψιθέα 56-37
Διαιτητές: Καλογριάς-Γιαννακόπουλος
Δεκάλεπτα: 22-13, 31-21, 41-28, 56-37
ΑΜΥΝΤΑΣ (Δρακάκη): Γιγουρτάκη 7(1), Τριμέρη 18(6), Μαργώνη 7, Καλλιώρα 9(1), Τζέμη 2, Τσαγκαράκη 5, Σιδηροπούλου, Καραλή 2, Καραντζάλου, Αθανασούλια, Ντάνου 4, Κόρμπου 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Βασιλάκος): Κορδάλη 2, Οικονομάκη Κ. 17, Καπινιάρη, Καναβάρου Αθ. 2, Καβακίλου, Λαμπράκη 2, Φλώκα, Λαμπράκη, Καναβάρου Αν., Γαλιατσάτου 4, Οικονομάκη Ζ., Μυλωνάκη 9
Φάρος-Ηλιούπολη 71-68
Διαιτητές: Αγγελής-Αναστασόπουλος
Δεκάλεπτα:23-22, 45-33, 59-52, 71-68
ΦΑΡΟΣ( Πρασσα, Ρουμάνη): Γραμματικού, Καρακασίδοθ 14(1), Χόντο, Ταντουρόφσκα 13(3), Κοντραφούρη 16(1), Ισκιόγλου 26, Κουτσοδήμου 2, Παπαϊωάννου.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Γερουάδακης – Φέξης): Δασκαλοπούλου 21, Τζουγκράκη 3, Γούλα Π., Λίγνου, Νεαρχάκου, Γούλα Φ. 7, Δανδουλάκη 4, Στεφάνου 14, Παπαδοπούλου, Οικονομίδου 13, Αλεξανδρίδου 6, Κορρέ.
Η επόμενη αγωνιστική (5η, 25/11)
Αρκάδι Ρεθύμνου-Μελίσσια
Πελασγός-Τερψιθέα Γλυφάδας
Αμύντας-ΓΣ Ηλιούπολης
ΓΣ Ηλιούπολης-Αγία Παρασκευή
Παναθηναϊκός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΟΑ Χανίων
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αποτελέσματα
Αστέρας Ιππ. Μαντουλίδης-Αρης 46-65
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Πανσερραϊκός 74-33
ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Καλαμαριάς 52-42
Ολύμπια Λάρισας-Τιτάνες Δράμας 54-36
ΑΕ Πυλαίας-Ολυμπιακός Βόλου 105-25
Πιερικός Αρχέλαος-Παναθλητικός (αναβολή)
Αναλυτικά οι αγώνες
Αστέρας Ιπποδρομίου – Αρης 46-65
Διαιτητές: Αναστασιάδης Β.-Θρασύβουλίδης
Δεκάλεπτα: 13-15, 21-36, 38-47, 46-65
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ (Παλαμουτίδου): Καζαντζή Β. 6(1), Φόρογλου 4, Καζαντζή Σ. 10, Νάκη 1, Γαβρίλη 4, Μπαλλά 9, Αναγνώστου 3, Παπαδοπούλου 5, Νταουντάκη 3, Κεφαλά, Μπαρμπαλιού 1.
ΑΡΗΣ(Συρόπουλος): Γκρίτζαλη 11, Γράψα 14, Λάλου 8, Τζιαμπάζη 6(2), Μαργαρίτη 4, Παπαιωάννου, Βεντούρα 4, Σακουλάκη 8, Κυριακοπούλου, Βατσιτσίδου 10(2), Ευσταθίου, Λαγκαδιώτου
ΑΕ Πυλαίας – Ολυμπιακός Βόλου 105-25
Δεκάλεπτα: 33-3, 61-15, 87-21, 105-25
Διαιτητές: Ισιγώνης – Λάλλα
AE ΠΥΛΑΙΑΣ (Λίτσου):Σταμπή 6, Αρσένογλου 14,Κατσαμούρη 18, Τσαμπούρη 9(1), Καραμπατζάκη 11, Τζήμου 8(2), Τσιανάκα Ε. 8, Φλώρου 10, Πλουμπή 6, Κωτούλα 12(1), Τσιανάκα Κ. 3.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (Δέρβος): Κώττη, Τζανετοπούλου 7, Κανελλοπούλου 4, Λιόλιου, Τεβετζίδου 3, Παρασχάκη, Αρτεμισίου 9(1), Σιουμουρέκη, Ντόβα 2.
Αναγέννηση Ν.Ρυσίου – Πανσερραϊκός 74-33
Διαιτητές: Τοπαλίδης-Παπαδόπουλος Γρ.
Δεκαλεπτά:24-4, 41-18, 57-28, 74-33
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ(Μύρβαλη-Καμπίτση): Εμμανουηλίδου 9(1), Κωστανάκη 13(3), Τσαλή 3(1), Τασιούδη 1, Κουλακιώτη 6, Καλομιτσίνη 11, Κανέλλογλου 4, Τζίκου 8, Τζιότζιου 7, Τσελεμπή 8, Νάστου 4.
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (Τατιτζικίδης): Βάννα, Χύσσα 5, Τσάντα 9(1), Βλαχβέη, Πελτέκη 5, Πιτσιάβα, Γκανάτσιου 8, Μίχου 4, Θανοπούλου 2, Δαμιανάκου, Πλεύρη.
Ολύμπια – Λάρισας 54-36
Δεκάλεπτα: 6-12, 19-22, 42-29, 54-36
Διαιτητές: Τσάλλας-Μπούγλος
ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (Λότφι): Μιχαηλίδου, Σολωμού 6(1), Σουλιώτη 16(1), Γαϊτάνη 12(1), Λιάσκου, Μαργαρίτη, Σκαρλή, Πατούνη, Μπενέκη Μ., Μπενέκη Χ. 17(1), Μοδέα 3.
ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Καγιόγλου):Τερτλίδου 2, Καργιώτη 9, Σαμολαδά 13(2), Ντελή 4, Παλάδα 2, Δημούδη, Καρατζά 3, Βαρσάμη 2, Κολοκύθα, Κοσκερίδου 1.
ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Καλαμαριάς 52-42
Διαιτητές: Γκέκας-Δημουλάς
Δεκάλεπτα: 13-24, 34-31, 44-35, 52-42
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Σιαμέτης): Ντάλα 8 (2), Ντόκου 9, Χήτα, Πάφη, Χρηστάκη 2, Ξανθοπούλου 3, Μπουκουβάλα, Μεντεσίδου 8, Σαρηγιαννίδου 22 (1), Βρασταμηνού, Διαμαντοπούλου, Βλαχοπούλου.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Ατακτίδης): Σιφναίου, Καραβέλη, Οικονόμου 5, Ιγγλέζου 8 (2), Παλάνη 2, Γκομπετζισβίλι 4, Κουλουμπή 5, Γιαννουσίου 2, Δαμαντίδου 4, Καϊμακτσή 6(2), Τράντα 2.
Η βαθμολογία
1. ΑΕ Πυλαίας 8
2. Αρης 8
3. Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 7
4. ΠΑΣ Γιάννινα 7
5. Παναθλητικός 6
6. Απόλλων Καλαμαριάς 6
7. Ολύμπια Λάρισας 6
8. Αστέρας Ιππ. Μαντουλίδης 5
9. Τιτάνες Δράμας 5
10. Πανσερραϊκός 4
11. Ολυμπιακός Βόλου 4
12. Πιερικός Αρχέλαος 3
*Πιερικός Αρχέλαος και Παναθλητικός έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
Η επόμενη αγωνιστική (5η, 25/11)
Τιτάνες Δράμας-ΠΑΣ Γιάννινα
Απόλλων Καλαμαριάς-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Πανσερραϊκός-Πιερικός Αρχέλαος
Παναθλητικός-Αστέρας Ιππ.
Ολυμπιακός Βόλου-Ολύμπια Λάρισας
Αρης-ΑΕ Πυλαίας
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More