Προπόνηση γεννημένων 2006 τo Σάββατο (02/02/2019). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2006 τo Σάββατο (02/02/2019). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

📁 NEA, ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ 🕔29.Ιανουάριος 2019
Προπόνηση γεννημένων 2006 τo Σάββατο (02/02/2019). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται τo Σάββατο 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2019 στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’ για προπόνηση οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2006 με το εξής πρόγραμμα:

ΩΡΑ  08:45

Αποστολίκας Ιωάννης                                          Βογιατζής Ανδρέας                      

Γκοτζαμανίδης Μάριος                                         Καπαγερόπουλος Αριστείδης

Κάρπούζης Σταύρος                                             Κατσιμαγκλής Δημήτριος

Κομνιανίδης Ιωάννης                                           Κυριακόπουλος Δημήτρης

Κυριακουλάκος Αλέξανδρος                              Κωνσταντινίδης  Αθανάσιος      

Λιοτόπουλος Λευτέρης                                        Μακρυγιαννάκης Στέφανος       

Ματίδης Θεόδωρος                                               Μεϊτανίδης Αλέξανδρος              

Νικολαϊδης Απόστολος                                        Οικονομούδης Απόστολος        

Όμο Δημήτρης                                                        Παπαχρηστούδης Θεοχάρης    

Πούντος Ευριπίδης                                               Προβατίδης  Ανδρέας                                                                                          

ΩΡΑ  10:00

Ακριτίδης Κωνσταντίνος                                     Αραμπατζής Νάσος

Βακαλούδης Δημήτρης                                        Βάσιας Κωνσταντίνος                 

Βουνίδης Ιωάννης                                                 Δασκαλόπουλος Χρήστος

Ζάνης Παντελής                                                     Ζλάκιος Αναστάσιος                    

Καπλάνης Αρσένης                                              Μπίσκας Πασχάλης

Μπόμπης Δημήτρης                                             Ξάνθος Θωμάς                               

Ξάνθος Πολύμερος                                                Οικονόμου Δημήτρης                  

Παπαδόπουλος Λεωνίδας                                  Παπαχαρίσης  Αλκίνοος             

Πατρίκης  Ανδρέας                                                Πέργουλης  Χρήστος                   

Σίμο Ορέστης                                                          Σταυρίδης Σταύρος                       

Σταθόπουλος Χρήστος                                        Τοπουζίδης Αντώνης

Τσαμπαζλής Άγγελος                                           Τσανακτσίδης  Αρχέλαος           

Χορόζης Μιχάλης                                                   Χρυσίδης Ιωάννης

 

Οι προπονήσεις διεξάγονται κεκλεισμένων των θυρών.

Για περισσότερες πληροφορίες – κωλύματα, οι αθλητές  των ομάδων, μπορούν να επικοινωνήσουν με τον υπεύθυνο Αναπτυξιακού προγράμματος κ. Άρη Γραμμενίδη στο τηλ. 6944 224413.

 

Share this article with friends

Similar Articles