Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Κολοκυθάς, Σακαλής
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Αλεξανδρόπουλος, Βαρυτιμίδης
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ., ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Σακάρογλου
20:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ.ΕΑΣ ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας
21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΔΑΣΩ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Παπαδόπουλος Κ
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν., Λεονταρά
21:45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Κωστανάκη, Βουδούρης
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Καρατζιώτης, Αλεβιζάτος
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Μούστος, Καραγεωργόπουλος
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Κωστοπούλου, Προεστού
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Κάτσης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ., ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Δήμας, Λιούτσιας
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Χουίδης, Γιουβαλίδου, Ανανιάδης
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Φωστηρίδου, Ηλιάσκος
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Ζαφειριάδου Α., Βαρυτιμίδης
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κωνσταντίνου, Χατζέλης
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Κούσης, Τζήκα, Χρηστίδης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου
21;00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ποντικέρη, Λάσπα, Μαρβάκη Σ
21:45 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α., Αστερνός, Παραδείση
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Ακριτίδου, Παρμακίδης, Κωτσόβολος
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Βουλώνη, Κοέν
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ:
21:45 ΜΕΝΤ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΚΩΝΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Παληογιάννη, Δρακοπούλου
21:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΠΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Μούστος, Καραγεωργόπουλος, Σκαλιστής
Γ Α’ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
20:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου, Τουκμενίδου
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More