Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
|
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
|
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ | |||||
|
19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | ~ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΓΑΒΡΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ανανιάδου, Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη Π | ||||
|
20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. | ~ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Νταμπάκης, Δήμας, Βουλώνη | ||||
|
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ | |||||
|
21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | ~ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. |
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
|
|
Γραμματεία: | Δεμερτζίδου, Τεληγιαννίδου, Φωστηρίδου | ||||
|
Προημιτελική φάση ΕΦΗΒΩΝ : | |||||
|
19:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Δαουλτζής, Αλεξανδρόπουλος, Αστερνός | ||||
|
20:00 | ΒΑΟ | Β.Α.Ο. | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ , ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ |
|
Γραμματεία: | Κουκουτζέλης, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος | ||||
|
17:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ΣΕΛΕΒΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β |
|
NEO | Γραμματεία: | Κωστής, Κοέν, Καραγεωργόπουλος | |||
|
19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ |
|
Γραμματεία: | Κοκκινά, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου | ||||
|
21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΠΡΑΤΤΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Γιοβανούδα, Κολοκυθάς, Σακαλής | ||||
|
17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ | ~ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ιωαννίδης, Τουκμενίδου, Δρακοπούλου | ||||
|
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ : | |||||
|
19:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ~ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κωστής | ||||
|
10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Ε.Α.Α.Θ. | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ΜΠΑΡΜΠΑΣ Ι |
|
Γραμματεία: | Σκαλιστής | ||||
|
13:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | ~ | ΔΕΚΑ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Λιούτσιας | ||||
|
17:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ | ΠΑΠΠΑΣ |
|
Γραμματεία: | Παραδείση | ||||
|
10:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | ~ | ΒΕΡΓΙΝΑ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Τσιρακίδου | ||||
|
14:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ΜΠΑΖΑΚΑΣ |
|
Γραμματεία: | Τουκμενίδου | ||||
|
14:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. | ~ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ζηδιανάκης | ||||
|
19:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΧΑΝΘ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μούστος | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ: | |||||
|
13:45 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Σωτηριάδου | ||||
|
12:15 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 2 | ~ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ |
|
Γραμματεία: | Δρακοπούλου | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | |||||
|
17:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β |
|
Γραμματεία: | Παπαδόπουλος Κ | ||||
|
14:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ~ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ΔΩΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κόνιαλη | ||||
|
16:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΛΙΟ | ΜΕΝΤ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. | ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Λαζόγλου | ||||
|
19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ | ~ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ντεράκη | ||||
|
10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Βουζούκου | ||||
|
||||||
|
||||||
|
12:30 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | ΜΑΓΗ |
|
Γραμματεία: | Αντωγλου | ||||
|
12:30 | 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ΝΙΚΕΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κιλαζίδου | ||||
|
17:00 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | ~ | Α.Ο.Ε.Α. | ΦΙΛΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ράμπαντι | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ | |||||
|
8:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 | ~ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Τσιρακίδου | ||||
|
12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Σαμαρά | ||||
|
20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 | ΡΑΣΟΥΛΗ |
|
Γραμματεία: | Κοέν | ||||
|
17:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μούστος | ||||
|
16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 1 | ~ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ντούλια | ||||
|
13:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 1 | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | ΜΠΟΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Λάσπα | ||||
|
19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α. | ~ | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Τσακαλάκης | ||||
|
8:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗ 2 | ~ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | ΚΑΤΣΙΝΑΣ |
|
Γραμματεία: | Καραμπουρνιώτη Α | ||||
|
13:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | ~ | Β.Α.Ο. | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ |
|
Γραμματεία: | Παπαδόπουλος Μ | ||||
|
17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 1 | ~ | ICBS 2009 | ΝΑΚΑΣ |
|
Γραμματεία: | Ιακωβίδου | ||||
|
17:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | ~ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | |
|
Γραμματεία: | Σακάρογλου | ||||
|
11:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | ~ | ΔΕΚΑ | |
|
Γραμματεία: | Ανανιάδης | ||||
|
14:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | ~ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | |
|
Γραμματεία: | Σακάρογλου | ||||
|
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | ~ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Στεφανίδου | ||||
|
17:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 2 | ~ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ντεράκη | ||||
|
9:00 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | ~ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Σαμαρά | ||||
|
14:00 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ 1 | ΜΑΓΗ |
|
Γραμματεία: | Μιχαηλίδου Γ | ||||
|
18:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | ~ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 | ΣΚΡΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Καπνοπούλου | ||||
|
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 | ~ | ΒΕΡΓΙΝΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ιωαννίδης | ||||
|
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | ΦΙΛΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ράμπαντι | ||||
|
11:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | ~ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ΦΩΚΑ |
|
Γραμματεία: | Βουλώνη | ||||
|
12:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ |
|
Γραμματεία: | Κιλαζίδου | ||||
|
19:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 | ~ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 | ΝΑΚΑΣ |
|
Γραμματεία: | Τζήκα | ||||
|
12:00 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | ~ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π |
|
Γραμματεία: | Ιωαννίδης | ||||
|
9:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | ~ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Χαλκίδης | ||||
|
16:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ~ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | ΔΩΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κόνιαλη | ||||
|
20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | ~ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. | ΑΝΑΣΤΙΑΔΗΣ Γ |
|
Γραμματεία: | Κωνσταντίνου | ||||
|
16:00 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | ~ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | |
|
Γραμματεία: | Μπάρμπας Ι | ||||
|
16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | ~ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | ΚΟΝΙΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Πασχαλίδου | ||||
|
16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | ~ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μαρβάκη Σ | ||||
|
||||||
|
||||||
|
16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμίου Κ | ||||
|
16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 | ~ | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ζηδιανάκης | ||||
|
16:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ΠΑΟΚ 2 | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ΧΑΤΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μπέλλου Β |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More