Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
|
KYΡIAKH 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
|
Β ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ | |||||
|
19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ | ~ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ |
|
Γραμματεία: | Κιλαζίδου, Ντάγκας, Κωστοπούλου | ||||
|
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ : | |||||
|
12:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ |
|
Γραμματεία: | Σκαλιστής | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ: | |||||
|
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | ~ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ιωαννίδης | ||||
|
10:45 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | ~ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 2 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Βουλώνη | ||||
|
13:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | ~ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | ΧΑΤΖΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Βασιλείου | ||||
|
18:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ | ~ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | ΦΩΚΑ, ΤΣΙΡΚΟΥ |
|
Γραμματεία: | Πασχαλίδου | ||||
|
12:15 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Βουλώνη | ||||
|
9:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | ~ | ΜΕΝΤ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Βουζούκου | ||||
|
10:15 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 1 | ~ | ICBS 2009 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ |
|
Γραμματεία: | Κουκουτζέλης | ||||
|
13:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 | ~ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | ΦΙΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμίου Κ | ||||
|
9:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ 1 | ~ | ΔΕΚΑ 1 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ |
|
Γραμματεία: | Καλογιαννίδης | ||||
|
18:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 1 | ~ | ΠΑΟΚ 1 | ΣΚΡΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ηλιάσκος | ||||
|
9:00 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 1 | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ 1 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ |
|
Γραμματεία: | Τζήκα | ||||
|
13:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ~ | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Τσολακίδης | ||||
|
14:15 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | ~ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Τόλιου | ||||
|
18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 2 | ~ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. | ΤΣΑΚΙΡΗΣ |
|
Γραμματεία: | Στεφανίδου | ||||
|
10:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 | ~ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 | ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Δαγδηλέλη | ||||
|
9:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | ~ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Ιακωβίδου | ||||
|
14:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 | ~ | ΑΤΕΡΜΩΝ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ |
|
Γραμματεία: | Ουσταμπασίδου | ||||
|
15:45 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | ~ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μαρβάκη Σ | ||||
|
15:15 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | ΝΑΚΑΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Σακάρογλου | ||||
|
15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μπενάκη Ν | ||||
|
15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 |
ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Μούστος | ||||
|
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | ~ | ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 | ΧΑΤΖΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Βασιλείου | ||||
|
12:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | ~ | ΠΑΟΚ 2 |
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΙΑ
|
|
Γραμματεία: | Μπενάκη Ν | ||||
|
9:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 |
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Τσιρακίδου | ||||
|
17:15 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ 2 | ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Δρακοπούλου | ||||
|
15:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α. | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 2 |
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Παπαδόπουλος Κ | ||||
|
15:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 | ~ | Χ.Α.Ν.Θ 2 | ΣΑΡΑΝΤΟΥ |
|
Γραμματεία: | Κωστής | ||||
|
13:45 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ |
|
Γραμματεία: | Παπαδόπουλος Κ | ||||
|
12:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ΠΑΟΚ 3 | ~ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 | ΣΑΡΑΝΤΟΥ |
|
Γραμματεία: | Κωστής | ||||
|
14:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ~ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | ΝΙΚΕΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μιχαηλίδου Γ | ||||
|
16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ 3 |
ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Καπνοπούλου | ||||
|
12:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 | ~ | Β.Α.Ο. |
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Αντωγλου | ||||
|
11:15 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | ~ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ |
ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Κολοκυθάς | ||||
|
14:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Τερζίδης | ||||
|
11:00 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | ~ | ΟΛΥΜΠΟΣ 3 | |
|
Γραμματεία: | Μπάρμπας Ι | ||||
|
16:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. | ~ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | ΝΑΚΑΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Σακάρογλου | ||||
|
10:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ~ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κόνιαλη | ||||
|
12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ. | ~ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Χρηστίδης | ||||
|
20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | ~ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | |
|
Γραμματεία: | Φωστηρίδου | ||||
|
12:30 | ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ1 | ΑΣ ΑΡΗΣ 3 | ~ | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΡΑΓΙΑ |
|
Γραμματεία: | Παληογιάννη | ||||
|
16:45 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 3 | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. | ΤΣΑΚΙΡΗΣ |
|
Γραμματεία: | Στεφανίδου | ||||
|
8:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | ΧΑΤΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Λαζόγλου | ||||
|
10:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. |
ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΒΙΤΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Τερζίδης | ||||
|
10:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | ~ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κολοκυθάς | ||||
|
8:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | ~ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π |
|
Γραμματεία: | Κοέν | ||||
|
10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π |
|
Γραμματεία: | Κοέν | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: | |||||
|
12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ΦΙΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμίου Α | ||||
|
15:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ΦΩΚΑ |
|
Γραμματεία: | Ζηδιανάκης | ||||
|
19:15 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ~ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ |
|
Γραμματεία: | Ακριτίδης | ||||
|
14:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | ~ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π |
|
Γραμματεία: | Σακαλής | ||||
|
17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΡΣ |
|
Γραμματεία: | Αλεβιζάτος | ||||
|
10:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ |
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Αντωγλου | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: | |||||
|
17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | ~ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | ΣΚΡΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ηλιάσκος | ||||
|
10:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | ~ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 |
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Σκαλιστής | ||||
|
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | ~ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ |
|
Γραμματεία: | Πισκιούλης |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More