Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
|
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
|
B’ ΦΑΣΗ A΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ : | |||||
|
21:30 | ΜΕΝΤ | ΜΕΝΤ | ~ | ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Κοκκινά, Καρατζιώτης, Λιούτσιας | ||||
|
21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Γιοβανούδα, Σακαλής, Παπαδόπουλος Κ | ||||
|
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ: | |||||
|
18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. | ~ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΜΠΑ |
|
Γραμματεία: | Νταμπάκης, Δήμας, Ιωαννίδης | ||||
|
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ: | |||||
|
21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | ~ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Δεμερτζίδου, Τόλιου, Άντωγλου | ||||
|
20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ακριτίδου, Ουσταμπασίδου , Καλπακίδου | ||||
|
Β’ Β φάση ΝΕΩΝ: | |||||
|
20:00 | ΒΑΟ | ΒΑΟ | ~ | Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ΜΠΑΪΟΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κράντα, Κόντος | ||||
|
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ : | |||||
|
19:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ~ | Ε.Α.Α.Θ. | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ |
|
Γραμματεία: | Καραγεωργόπουλος | ||||
|
18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ | |
|
Γραμματεία: | Κόνιαλη | ||||
|
14:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ΝΤΟΝΤΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ |
|
Γραμματεία: | Τσολακίδης | ||||
|
16:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ | ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΚΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Γρούτα | ||||
|
18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Φωστηρίδου | ||||
|
19:30 | ΕΠΑΝΟΜΗΣ | ΧΑΝΘ | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ζηδιανάκης | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ: | |||||
|
12:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 2 | ~ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Σωτηριάδου | ||||
|
12:15 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ 1 | ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ. ΜΑΡΤΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Λαζόγλου | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: | |||||
|
11:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | ΝΤΟΝΤΗΣ |
|
Γραμματεία: | |||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: | |||||
|
9:45 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Τουκμενίδου | ||||
|
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κωστής | ||||
|
16:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ, ΤΡΑΓΙΑ |
|
Γραμματεία: | Δρακοπούλου | ||||
|
17:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Μανούσος | ||||
|
17:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | ~ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμιου Α | ||||
|
12:30 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | Ε.Ο.Σ. | ΔΩΝΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Μιχαηλίδου Γ | ||||
|
16;00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | Α.Ο.Ε.Α. | ~ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ΚΟΪΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΤΕΡΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Καλπακίδου | ||||
|
19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Τσιρακίδου | ||||
|
16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ΦΙΛΛΙΟΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ζηδιανάκης | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: | |||||
|
18:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. | ~ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΩΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μαρβάκη Ι | ||||
|
16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 1 | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ντούλια | ||||
|
14:15 | ΣΣΑΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ~ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ΝΙΚΕΖΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ |
|
Γραμματεία: | Παραδείση | ||||
|
16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | ~ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. | ΜΠΟΝΟΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ |
|
Γραμματεία: | Μπούρνάς | ||||
|
13:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 1 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ |
|
Γραμματεία: | Μπενάκη Α | ||||
|
8:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α. | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗ 2 |
ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Μαρβάκη Σ | ||||
|
14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 | ~ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | ΤΣΑΚΙΡΗΣ |
|
Γραμματεία: | Λάσπα | ||||
|
17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 1 | ~ | Β.Α.Ο. |
ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
|
|
Γραμματεία: | Τζήκα | ||||
|
18:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ |
|
Γραμματεία: | Παπαδόπουλος Μ | ||||
|
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | ~ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ |
|
Γραμματεία: | Στεφανίδου | ||||
|
20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | ~ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | ΝΑΚΑΣ |
|
Γραμματεία: | Γαλάνη Π | ||||
|
18:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | ~ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ακριτίδης | ||||
|
||||||
|
||||||
|
8:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π |
|
Γραμματεία: | Λεονταρά | ||||
|
17:15 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΤΣΑΠΟΓΑ |
|
Γραμματεία: | Τσιρακίδου | ||||
|
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμιου Α | ||||
|
16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ~ | ΒΕΡΓΙΝΑ | ΚΟΝΙΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Παπαδόπουλος Μ | ||||
|
19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κωστοπούλου | ||||
|
11:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ |
|
Γραμματεία: | Μπενάκη Α | ||||
|
12:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κοκκινά | ||||
|
9:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | ~ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ταρπάγκου Φ | ||||
|
13:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 | ~ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 | ΦΩΚΑ, ΜΠΑΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κουκουτζέλης | ||||
|
16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | ~ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΠΑΠΠΑΣ Μ |
|
Γραμματεία: | Κοκκινά | ||||
|
9:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ. | ~ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ. |
|
Γραμματεία: | Τόλιου | ||||
|
16:00 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | ~ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | |
|
Γραμματεία: | Μπάρμπας Ι | ||||
|
20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | ~ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ΦΩΚΑ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ιωαννίδης | ||||
|
14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΜΠΟΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Μπουρνάς | ||||
|
15:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ΠΑΟΚ 2 | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | |
|
Γραμματεία: | Καραγεωργόπουλος |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More