Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
|
Β ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ: | |||||
|
21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | ~ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ταρπάγκου Φ., Κωτσόβολος, Κολοκυθάς | ||||
|
21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | ~ | Δ.Α.Σ.Ω. |
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΥΡΙΤΣΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Τζήκα, Τεληγιαννίδου, Ηλιάσκος | ||||
|
21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | ~ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΚΑΡΜΠΑ |
|
Γραμματεία: | Στεφανίδου, Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης | ||||
|
21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ | ~ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΟΝΤΗΣ |
|
Γραμματεία: | Καραμπουρνιώτη Α., Σακαλής , Παπαδόπουλος Κ | ||||
|
19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | ~ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ., ΜΑΓΗ |
|
Γραμματεία: | Τόλιου, Γιοβανούδα, Αλεξανδρόπουλος | ||||
|
20:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. |
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Κάτσης, Κωστής, Σκαλιστής | ||||
|
21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | ~ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | ΠΡΑΤΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κωστοπούλου, Ντάγκας, Προεστού | ||||
|
21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Βουδούρης, Τουκμενίδου, Δρακοπούλου | ||||
|
21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | ΓΡΑΙΚΟΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ |
|
Γραμματεία: | Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Λεονταρά | ||||
|
21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ ΠΛΑΤΕΛΑ |
|
Γραμματεία: | Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Μπουρνάς | ||||
|
21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ |
|
Γραμματεία: | Παραδείση, Αστερνός, Λιούτσιας | ||||
|
21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | ~ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ΔΕΛΛΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κούρφαλη, Δήμας, Καραγεωργόπουλος | ||||
|
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ: | |||||
|
20:00 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ | ~ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β ΔΩΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Δαουλτζής, Αντωγλου, Γρούτα | ||||
|
21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | ~ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Δεμερτζίδου, Μαρβάκη Σ., Μαρβάκης | ||||
|
21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | ~ | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | ΜΠΑΪΟΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Σαμαρά, Ανανιάδης, Μπεκιάρης | ||||
|
21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ ΚΑΣΟΥΜΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Γούτη, Κωτσόβολος, Μισιρλόγλου | ||||
|
21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ~ | Α.Ο.Ε.Α. |
ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
|
|
Γραμματεία: | Ακριτίδου, Ακρτίδης, Καλπακίδου | ||||
|
21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | ~ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ |
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
|
|
Γραμματεία: | Νταμπάκης, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου | ||||
|
21:45 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | ~ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Τσολακίδης,Βουζούκου, Ράμπαντι | ||||
|
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ: | |||||
|
21:15 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | ~ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ |
|
Γραμματεία: | Μανούσος, Κόνιαλη, Σακάρογλου | ||||
|
21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | ~ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΦΙΛΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Κιλαζίδου | ||||
|
21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | ~ | ΠΕΡΑ ΑΣ | ΜΠΟΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κοκκινά, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β | ||||
|
21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | ~ | Π.Α.Ο.Δ. | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Κοέν, Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More