Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΒ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
1η Αγωνιστική – 06/10/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΧΑΝΘ
2η Αγωνιστική – 13/10/19
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
3η Αγωνιστική – 20/10/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
4η Αγωνιστική – 27/10/19
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΧΑΝΘ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
5η Αγωνιστική – 03/11/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΧΑΝΘ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
6η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
7η Αγωνιστική – 16/11/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
8η Αγωνιστική – 24/11/19
ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
9η Αγωνιστική – 01/12/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
10η Αγωνιστική – 08/12/19
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΧΑΝΘ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
11η Αγωνιστική – 15/12/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
12η Αγωνιστική – 22/12/19
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
13η Αγωνιστική – 05/01/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΧΑΝΘ
14η Αγωνιστική – 12/01/20
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΧΑΝΘ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
15η Αγωνιστική – 19/01/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΧΑΝΘ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
16η Αγωνιστική – 26/01/20
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
17η Αγωνιστική – 02/02/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
18η Αγωνιστική – 09/02/20
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
19η Αγωνιστική – 23/02/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
20η Αγωνιστική – 29/02/20
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΧΑΝΘ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
21η Αγωνιστική – 08/03/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
22η Αγωνιστική – 15/03/20
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
23η Αγωνιστική – 22/03/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
24η Αγωνιστική – 29/03/20
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΧΑΝΘ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
25η Αγωνιστική – 05/04/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΧΑΝΘ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
26η Αγωνιστική – 12/04/20
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΧΑΝΘ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
27η Αγωνιστική – 26/04/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΝΘ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
28η Αγωνιστική – 03/05/20
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΧΑΝΘ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
29η Αγωνιστική – 10/05/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΧΑΝΘ
30η Αγωνιστική – 17/05/20
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
1η Αγωνιστική – 06/10/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΦΗ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
2η Αγωνιστική – 13/10/19
ΟΦΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
3η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΟΦΗ
4η Αγωνιστική – 27/10/19
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΦΗ
5η Αγωνιστική – 03/11/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΟΦΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
6η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
7η Αγωνιστική – 16/11/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΟΦΗ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
8η Αγωνιστική – 24/11/19
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
9η Αγωνιστική – 01/12/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
10η Αγωνιστική – 08/12/19
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΦΗ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
11η Αγωνιστική – 15/12/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΟΦΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
12η Αγωνιστική – 22/12/19
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΟΦΗ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
13η Αγωνιστική – 05/01/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
14η Αγωνιστική – 12/01/20
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΟΦΗ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
15η Αγωνιστική – 19/01/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΟΦΗ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
16η Αγωνιστική – 26/01/20
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΟΦΗ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
17η Αγωνιστική – 02/02/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΟΦΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
18η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΟΦΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
19η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΟΦΗ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
20η Αγωνιστική – 29/02/20
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΟΦΗ
21η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΟΦΗ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
22η Αγωνιστική – 15/03/20
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΟΦΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
23η Αγωνιστική – 22/03/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΟΦΗ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
24η Αγωνιστική – 29/03/20
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΦΗ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
25η Αγωνιστική – 05/04/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΟΦΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
26η Αγωνιστική – 12/04/20
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΟΦΗ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
27η Αγωνιστική – 26/04/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΦΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
28η Αγωνιστική – 03/05/20
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΟΦΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
29η Αγωνιστική – 10/05/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΦΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
30η Αγωνιστική – 17/05/20
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΦΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More