Posts From dimitris2 stefanidis

Προπόνηση γεννημένων 2005 το Σάββατο 21/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2005 το Σάββατο 21/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται το Σάββατο 21/09/2019 και ώρα 08:30 καλούνται τα σωματεία να στείλουν τους παρακάτω αθλητές για προπόνηση στο γήπεδο της Μικρας Β. Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΟΚ 3 ΔΗΜΟΥ ΠΑΟΚ 4 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΑΡΗΣ 5 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΠΑΟΚ 6 ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΠΑΟΚ 7 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ 8 ΚΟΥΝΤΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 9 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 10 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 11 ΜΕΛΙΟΣ  ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ 12 ΜΟΧΩΡΙΔΗΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 13 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 14 ΝΤΑΡΑΤΑΝΑΣ ΧΑΝΘ 15 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΕΡΓΙΝΑ 16 ΣΑΜΑΝΤΟΥΡΟΦ ΔΕΚΑ 17 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 18 ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ 19 ΣΠΡΙΝΤΣΙΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 20 ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 21 ΤΣΙΛΙΓΚΑΡΙΔΗΣ Λ. ΑΡΗΣ 22 ΤΣΙΟΥΚΗΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 23 ΦΩΤΑΡΟΥΔΗΣ ΔΕΚΑ 24 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (19/09/2019). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (19/09/2019). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2006 την Τετάρτη 18/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2006 την Τετάρτη 18/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Τετάρτη 18/09/2019 και ώρα 16:45 καλούνται τα σωματεία να στείλουν τους παρακάτω αθλητές για προπόνηση στο γήπεδο της Μικρας Β. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΟΝΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΠΑΤΣΑΣ ΑΡΗΣ ΠΙΑΡΡΑΣ ΑΡΗΣ ΧΡΥΣΙΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. ΜΠΟΖΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΝ. ΝΕΟΥ

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2005 την Τρίτη 17/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2005 την Τρίτη 17/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Τρίτη 17/09/2019 και ώρα 15:00 καλούνται τα σωματεία να στείλουν τους παρακάτω αθλητές για προπόνηση στο γήπεδο της Μικρας Β. Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΓΟΥΔΕΝΤΣΙΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ 3 ΜΕΛΙΟΣ  ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ 4 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 5 ΚΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 6 ΣΠΡΙΝΤΣΙΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 7 ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ 8 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 9 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΟΚ 10 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΟΚ 11 ΣΑΜΑΝΤΟΥΡΟΦ ΔΕΚΑ 12 ΦΩΤΑΡΟΥΔΗΣ ΔΕΚΑ 13 ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΠΑΟΚ 14 ΜΠΟΚΑΪ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15 ΔΑΛΚΙΤΖΗΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 16 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 17 ΚΟΝΤΕΛΗΣ ΠΑΟΚ 18 ΚΑΝΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 19 ΚΡΥΣΤΑΛΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 20 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΑΡΗΣ 21 ΔΗΜΟΥ ΠΑΟΚ Οι

Read More
Τα αποτελέσματα της Α΄ φάσης του Κυπέλλου Ανδρών & το πανόραμα του κυπέλλου🏆🏆🏆

Τα αποτελέσματα της Α΄ φάσης του Κυπέλλου Ανδρών & το πανόραμα του κυπέλλου🏆🏆🏆

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (14-15-16-17/09/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (14-15-16-17/09/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

     Για πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (15/09/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί Το πρόγραμμα αγώνων της Δευτέρας (16/09/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (17/09/2019)📆 Διαιτητές

Read More
Το πλήρες πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.  (Ημερομηνία-Ώρα) 📆🕐

Το πλήρες πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Ημερομηνία-Ώρα) 📆🕐

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. γνωστοποιείται ότι αναρτήθηκαν  στη σελίδα της Ένωσης (www.ekasth.gr / ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) τα προγράμματα των αγώνων της αγωνιστικής  περιόδου 2019-2020. Παρακαλούνται τα Σωματεία που συμμετέχουν στα Πρωταθλήματα να επαληθεύουν  στην  σελίδα της Ένωσης  (www.ekasth.gr / ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (14/09/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (14/09/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου σε πλήρη ανάπτυξη οθόνης με κλικ εδώ

Read More
ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΩΝ ΤΟ 2006

ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΩΝ ΤΟ 2006

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω ομάδες, να στείλουν οι προπονητές τους καλύτερους αθλητές γεννημένους το  2006,  την Κυριακή  15 Σεπτεμβρίου  2019 & ώρα 08:15  στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’: ΑΟΕΑ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ, ,

Read More
ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΩΝ ΤΟ 2005

ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΩΝ ΤΟ 2005

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω ομάδες, να στείλουν οι προπονητές τους καλύτερους αθλητές γεννημένους το  2005,  το Σάββατο  14 Σεπτεμβρίου  2019 & ώρα 08:45  στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’: ΑΟΕΑ,  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ, ,

Read More