Posts From ekasth web

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.  Τετάρτης 24.04.2019

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. Τετάρτης 24.04.2019

Για πλήρη προβολή του προγράμματος στον παρακάτω σύνδεσμο: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 📆 Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.

Read More
Οι Βετεράνοι Καλαθοσφαιριστές της Θεσσαλονίκης παίζουν για τα 100 χρόνια του «ΆΣΥΛΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ»

Οι Βετεράνοι Καλαθοσφαιριστές της Θεσσαλονίκης παίζουν για τα 100 χρόνια του «ΆΣΥΛΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ»

ΣΤΙΣ 3 ΜΑΙΟΥ, ΣΤΗ ΧΑΝΘΕκατό χρόνια ζωής και ανεκτίμητης προσφοράς γιορτάζει φέτος το Φιλανθρωπικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα «ΆΣΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ». Στα πλαίσια των εορτασμών για τα εκατό χρόνια του ιδρύματος θα διεξαχθεί φιλικός αγώνας μπάσκετ μεταξύ

Read More
3ο ημίχρονο :  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ (crossovershop.gr MVP),  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΙΒΑΝΗΣ και ΤΑΣΟΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ  στην κάμερα της ΕΚΑΣΘ μετά τον αγώνα Ν ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 77-63

3ο ημίχρονο : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ (crossovershop.gr MVP), ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΙΒΑΝΗΣ και ΤΑΣΟΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ στην κάμερα της ΕΚΑΣΘ μετά τον αγώνα Ν ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 77-63

3ο ημίχρονο :  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ (crossovershop.gr MVP),  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΙΒΑΝΗΣ και ΤΑΣΟΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ  στην κάμερα της #ΕΚΑΣΘ μετά τον αγώνα Ν ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 77-63

Read More
Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. Τρίτης (23.04.2019)

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. Τρίτης (23.04.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης σε πλήρη ανάπτυξη οθόνης με κλικ εδώ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Δευτέρα 22.04.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Δευτέρα 22.04.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.                 ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019   Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :   21;00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΤΖΙΜΑ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ       Γραμματεία:   Δαουλτζής, Καπνοπούλου, Άντωγλου       Γυμνασίαρχος:   ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ     21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ       Γραμματεία:   Μπενάκη Ν., Κάτσης, Μπουρνάς       Γυμνασίαρχος:   ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ     21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ       Γραμματεία:   Παραδείση,

Read More
Ν ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 77-63 | Α ΑΝΔΡΩΝ  25η αγωνιστική

Ν ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 77-63 | Α ΑΝΔΡΩΝ 25η αγωνιστική

Ν ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 77-63 | Α ΑΝΔΡΩΝ 25η αγωνιστική. Μείνετε συντονισμένοι στην ιστοσελίδα της ΕΚΑΣΘ, συντονιστείτε με το κανάλι της Ένωσης στο YouTube και απολαύστε την περιγραφή του αγώνα της

Read More
ΕΟΚ | Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (24η αγωνιστική)

ΕΟΚ | Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (24η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής: 1ος Όμιλος Αποτελέσματα Ληξούρι - Καλαμάτα 70-62 Ηλυσιακός - Αχαγιά 83-88 Έσπερος Πατρών - Μεγαρίδα 62-78 Αιγάλεω - Κεραυνός Αιγίου 138-81 Ακράτα - Ιωνικός ΝΦ 70-75 Άρης Νικαίας

Read More
ΕΟΚ | Β΄ Εθνική: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, αγώνες (27η αγωνιστική)

ΕΟΚ | Β΄ Εθνική: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, αγώνες (27η αγωνιστική)

1ος ΟΜΙΛΟΣ Η μεγάλη νίκη της Κορίνθου στην έδρα του Τρίτωνα, αφ' ενός αύξησε κατακόρυφα τις πιθανότητες των νικητών για παραμονή στην κατηγορία, αφ' ετέρου ενδέχεται να έκρινε και την δεύτερη θέση ανόδου, υπέρ του Οίακα που

Read More
ΕΟΚ | Α2 Γυναικών: Αποτελέσματα 22ης αγωνιστικής – Βαθμολογία

ΕΟΚ | Α2 Γυναικών: Αποτελέσματα 22ης αγωνιστικής – Βαθμολογία

Με τα παιχνίδια της 22ης Αγωνιστικής έπεσε η αυλαία του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών. 1ος Όμιλος Αποτελέσματα Τερψιθέα Γλυφάδας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 45-58Αμύντας – Παναθηναϊκός 44-60ΓΣ Ηλιούπολης-ΟΑ Χανίων 83-65ΓΣ Αγ. Παρασκευής-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 67-73 (παρ.)Φάρος Κερατσινίου-ΚΑΟ Μελισσίων 47-56ΚΟΜ Πελασγός-ΟΚΑ Αρκάδι

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 21.04.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 21.04.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.                 ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019   Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ:   20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ       Γραμματεία:   Κιλαζίδου, Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β   21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΦΩΚΑ       Γραμματεία:   Κάτσης, Τουκμενίδου, Μπενάκη Ν   20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ       Γραμματεία:   Νταμπάκης, Ιωαννίδης, Παπαδόπουλος Μ   Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ:   21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ.

Read More