Όλες οι ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ (Γενική και Ειδικές) των πρωταθλημάτων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. και η Δηλώση Συμμετοχής για την νέα αγωνιστική περιόδου 2017-18. Για να δεις ή να κατεβάσεις στην συσκευή σου, τα αντίστοιχα αρχεία κλικ εδώ ✅

Category "ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ"

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ : Προπόνηση γεννημένων 2003 το Σάββατο (16/9/2017). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ : Προπόνηση γεννημένων 2003 το Σάββατο (16/9/2017). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται τo Σάββατο 16  Σεπτεμβρίου 2017 στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’ για προπόνηση οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2003 με το εξής πρόγραμμα: ΩΡΑ  08:30 Αναστασιάδης Φαίδων, Αστεριάδης Αστέριος, Γιαννιώτης Ανδρέας,   Γεωργάκης Γεώργιος, Γεωργίου

Read More
Προπόνηση αθλητριών γεννημένες  «…2003-2004-2005…»(Ποιές αθλήτριες έχουν κληθεί.)

Προπόνηση αθλητριών γεννημένες «…2003-2004-2005…»(Ποιές αθλήτριες έχουν κληθεί.)

Η Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλεί τις παρακάτω αθλήτριες γεννημένες "2003-04-05" την Κυριακή 17/9/2017 στο γήπεδο της Μίκρας Β να είναι εκεί την ώρα που αναφέρεται το όνομα τους στο αντίστοιχο Group. (περισσότερα…)

Read More
ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ : Κάλεσμα αθλητριών που γεννήθηκαν τα έτη 2003-2004-2005…

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ : Κάλεσμα αθλητριών που γεννήθηκαν τα έτη 2003-2004-2005…

Η Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλεί όλα τα σωματεία της να στείλουν τις καλύτερες αθλήτριες τους γενν. 2003-04-05   τη Κυριακή 10/9/2017  στο γήπεδο της Μίκρας Β  και ώρα 09:00   για την επιλογή της μικτής κοριτσιών. Οι προπονήσεις θα γίνουν αυστηρά

Read More
ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ : Προπόνηση γεννημένων 2003 το Σάββατο (9/9/2017). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ : Προπόνηση γεννημένων 2003 το Σάββατο (9/9/2017). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται τo Σάββατο 9  Σεπτεμβρίου 2017 στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’ για προπόνηση οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2003 με το εξής πρόγραμμα: ΩΡΑ  08:30 Αναστασιάδης Φαίδων, Αστεριάδης Αστέριος, Βογιάννου Αστέρης, Βουλκίδης Βλάσσης, Γιαννιώτης

Read More
ΝΕΑΝΙΔΕΣ | (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)& ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Αγωνιστικής περιόδου  2017/2018

ΝΕΑΝΙΔΕΣ | (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)& ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Αγωνιστικής περιόδου 2017/2018

Για να κατεβάσεις  το αρχείο <<ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ>>  πάτησε στο κόκκινο. <<ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ>> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1  ος Γύρος 1  η Αγωνιστική Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ                       ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ                             ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό              ΑΣΤΕΡΑΣ  ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.                         Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ ΑΣ                                                ΗΡΑΚΛΗΣ

Read More
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (1ο-2ο ΟΜΙΛΟΣ) | (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)& ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Αγωνιστικής περιόδου  2017/2018

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (1ο-2ο ΟΜΙΛΟΣ) | (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)& ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Αγωνιστικής περιόδου 2017/2018

Για να κατεβάσεις  το αρχείο <<ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ>>  πάτησε στο κόκκινο. <<Πρόγραμμα 1 ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ>> <<Πρόγραμμα 2ο ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ>>  1 ΟΜΙΛΟΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1  ος Γύρος 1  η Αγωνιστική Γήπεδο                                                                                 Α  γ  ώ  ν  α  ς Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ ΑΣ                                                ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ                          ΠΥΡΓΟΣ  ΧΑΛ                                        ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2003 το Σάββατο (2/9/2017). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀

Προπόνηση γεννημένων 2003 το Σάββατο (2/9/2017). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται τo Σάββατο 2  Σεπτεμβρίου 2017 στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’ για προπόνηση οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2003 με το εξής πρόγραμμα: ΩΡΑ  08:30 Αναστασιάδης Φαίδων, Αστεριάδης Αστέριος, Βογιάννου Αστέρης, Βουλκίδης Βλάσσης, Γιαννιώτης Ανδρέας, Γεωργάκης Γεώργιος, Γεωργίου Γεώργιος, Δημητρόπουλος Κωνσταντίνος, Ζεϊμπεκης

Read More
Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΦΗΒΩΝ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 5ΕΤΙΑΣ (2012-2017)

Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΦΗΒΩΝ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 5ΕΤΙΑΣ (2012-2017)

Όσες ομάδες δεν επιθυμούν να συμμετέχουν στους δυνατούς Ομίλους να το δηλώσουν έγκαιρα στην δήλωση συμμετοχής. ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  ΕΦΗΒΩΝ 2012- 2017 Α/Α ΟΜΑΔΑ 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 ΣΥΝΟΛΟ 1 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ 3,2500 3,9444 4,5000 4,4400 4,5000 20,6344 2 ΑΡΗΣ ΑΣ 4,1786 4,4444 2,7222 3,7200 3,8333 18,8985 3 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ 3,6071 2,6667 3,8889 2,0800 2,1111 14,3538 4 Χ.Α.Ν.Θ. 1,8214 2,0556 1,7222 2,7200 3,1667 11,4859 5 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 2,6786 1,1667 1,8333 2,8900 2,6667 11,2353 6 ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1,7500 1,4722 3,1667 1,8300 1,6389 9,8578 7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 2,2500 1,5714 1,3571 2,3100 2,1875 9,6760 8 ΗΡΑΚΛΗΣ  ΓΣ 2,0833 1,9643 2,1786 2,0000 1,3056 9,5318 9 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1,2857 2,8889 2,1111 1,9400 1,1667 9,3924 10 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ 1,9643 1,8611 1,8889 1,6400 1,6667 9,0210 11 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑ ΠΚ 1,9167 1,4286 1,9286 2,0600 1,6389 8,9728 12 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1,3571 1,5714 1,8214 1,6900 2,4375 8,8774 13 ΑΠΟΛΛΩΝ

Read More
Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 5ΕΤΙΑΣ (2012-2017)

Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 5ΕΤΙΑΣ (2012-2017)

Όσες ομάδες δεν επιθυμούν να συμμετέχουν στους δυνατούς Ομίλους να το δηλώσουν έγκαιρα στην δήλωση συμμετοχής. ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΙΔΩΝ 2012-2017 Α/Α ΟΜΑΔΑ 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 ΣΥΝΟΛΟ 1 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ 4,4286 3,8750 4,2500 3,9400 5,1875 21,6811 2 ΑΡΗΣ ΑΣ 4,0000 3,1875 3,1389 4,4400 4,7500 19,5164 3 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ 3,4286 4,4375 2,1389 3,3800 4,1250 17,5100 4 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 2,1429 2,0625 3,5833 2,8100 2,0000 12,5987 5 ΧΑΝΘ 1,6786 1,8125 1,9722 2,2500 3,0000 10,7133 6 ΕΥΟΣΜΟΣ - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ 1,4286 1,1429 1,8889 2,0000 3,7500 10,2104 7 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 3,0000 2,6250 1,8056 1,2500 1,0625 9,7431 8 ΗΡΑΚΛΗΣ  ΓΣ 2,0000 1,6786 2,1944 1,8800 1,7500 9,5030 9 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ 1,8929 1,8929 2,3611 1,5000 1,8125 9,4594 10 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΔΟΞΑΣ 2,0000 2,3571 1,2778 1,8800 1,8125 9,3274 11 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ 2,1071 1,8214 2,0278 1,8100 1,3750 9,1413 12 ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2,2500 1,8333 1,7222 1,6300 1,6875 9,1230 13 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 1,7143 1,7500 1,8333 2,5000 1,2500 9,0476 14 ΑΣ  ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2,2500 1,7500 1,3889 1,3100 2,1875 8,8864 15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1,5000 1,8333 1,7778 1,9400 1,8125 8,8636 16  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ E.K. 1,8571 1,8125 1,3889 1,7500 1,6875 8,4960 17 ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1,6667 1,7500 1,4444 2,0000 1,6250 8,4861 18 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 1,3333 1,5000 1,5000 1,7800 2,1875 8,3008 19 ICBS

Read More
3o Διεθνές Basketball Cup U14 Αγοριών (Κολινδρός) ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

3o Διεθνές Basketball Cup U14 Αγοριών (Κολινδρός) ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΔΩ: ---->>>  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  Στον Κολινδρό θα φιλοξενηθεί το 3ο Διεθνές Κύπελλο U14 Αγοριών από 19-25 Αυγούστου. Αναλυτικά η προκήρυξη και η σύνθεση της ελληνικής ομάδας: ΟΡΓΑΝΩΣΗ: Ε.Ο.Κ. ΔΗΜΟΣ ΠΥΔΝΑΣ- ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ- Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ. ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ: ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΔΙΑΜΟΝΗ: Βεργίνα 

Read More