| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
72 - 75 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 24/9/2018 9:00: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
91 - 84 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 24/9/2018 8:45: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
67 - 71 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 24/9/2018 9:00: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
85 - 83 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1/11/2018 8:00: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
56 - 63 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 24/9/2018 8:30: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
62 - 52 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 24/9/2018 9:00: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
58 - 70 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/9/2018 9:00: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
74 - 71 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1/10/2018 9:00: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
75 - 77 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1/10/2018 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
68 - 74 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 6/12/2018 10:10 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
65 - 75 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 1/10/2018 9:00: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
71 - 68 |
ΙΩΝΙΑΣ 1/10/2018 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
76 - 81 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1/10/2018 9:00: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
77 - 73 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1/10/2018 8:30: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
60 - 61 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8/10/2018 9:00: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
76 - 74 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 8/10/2018 8:45: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
57 - 81 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 8/10/2018 9:00: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
66 - 70 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 8/10/2018 8:30: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
65 - 57 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 8/10/2018 8:30: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
72 - 62 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 8/10/2018 9:00: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
67 - 92 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 8/10/2018 8:30: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
61 - 63 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 15/10/2018 9:00: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
63 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 15/10/2018 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
62 - 73 |
ΙΩΝΙΑΣ 15/10/2018 9:00: |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
79 - 62 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15/10/2018 9:00: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
84 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/10/2018 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
84 - 82 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 15/10/2018 9:00: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
47 - 51 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15/10/2018 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
68 - 76 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 22/10/2018 9:00: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
69 - 70 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 22/10/2018 8:45: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
70 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 22/10/2018 9:00: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
73 - 79 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 22/10/2018 8:30: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
67 - 75 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 22/10/2018 8:30: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
69 - 80 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 22/10/2018 8:30: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
49 - 68 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/10/2018 9:00: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
65 - 68 |
ΙΩΝΙΑΣ 5/11/2018 9:00: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
69 - 68 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5/11/2018 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
70 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 5/11/2018 9:00: |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
79 - 67 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 5/11/2018 9:00: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
82 - 55 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 5/11/2018 8:30: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
84 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 5/11/2018 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
52 - 54 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 5/11/2018 9:00: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
61 - 60 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12/11/2018 9:00: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
80 - 65 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 12/11/2018 8:45: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
58 - 70 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 12/11/2018 9:00: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
74 - 70 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12/11/2018 8:30: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
83 - 75 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 12/11/2018 8:30: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
51 - 73 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/11/2018 9:00: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
71 - 83 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 12/11/2018 9:00: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
71 - 86 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/11/2018 9:00: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
77 - 69 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 19/11/2018 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
71 - 66 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 19/11/2018 8:30: |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
68 - 75 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 22/11/2018 7:30: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
38 - 62 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19/11/2018 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
66 - 57 |
ΙΩΝΙΑΣ 19/11/2018 9:00: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
88 - 77 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 19/11/2018 9:00: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
60 - 63 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 26/11/2018 9:00: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
84 - 79 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 26/11/2018 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
62 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 26/11/2018 9:00: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
84 - 80 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 26/11/2018 8:30: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
77 - 56 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 26/11/2018 9:00: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
50 - 57 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 26/11/2018 9:00: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
70 - 63 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 26/11/2018 9:00: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
59 - 60 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 3/12/2018 8:30: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
68 - 63 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3/12/2018 8:30: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
94 - 86 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 4/12/2018 9:00: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
77 - 78 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 3/12/2018 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
70 - 66 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 3/12/2018 9:00: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
61 - 73 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3/12/2018 9:00: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
88 - 84 |
ΙΩΝΙΑΣ 3/12/2018 9:00: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
63 - 57 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10/12/2018 9:00: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
74 - 67 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 10/12/2018 8:45: |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
69 - 72 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 10/12/2018 8:30: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
64 - 53 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/12/2018 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
66 - 78 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 10/12/2018 9:00: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
81 - 64 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 10/12/2018 9:00: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
75 - 82 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 10/12/2018 9:00: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
68 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 17/12/2018 9:00: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
93 - 83 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 8/3/2019 9:45: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
69 - 91 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 17/12/2018 8:30: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
55 - 52 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 17/12/2018 8:30: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
87 - 66 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17/12/2018 9:00: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
79 - 70 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/12/2018 9:00: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
65 - 71 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17/12/2018 9:00: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
75 - 71 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7/1/2019 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
86 - 80 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 10/1/2019 8:00: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
52 - 60 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7/1/2019 9:00: |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
66 - 56 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 11/1/2019 9:00: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
52 - 39 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 7/1/2019 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
65 - 87 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 7/1/2019 9:00: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
89 - 80 |
ΙΩΝΙΑΣ 7/1/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
66 - 64 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 14/1/2019 8:30: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
78 - 82 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/1/2019 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
75 - 72 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 14/1/2019 9:00: |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
63 - 80 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 14/1/2019 9:00: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
65 - 66 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 14/1/2019 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
80 - 59 |
ΙΩΝΙΑΣ 14/1/2019 9:00: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
79 - 74 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14/1/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
49 - 59 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21/1/2019 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
74 - 76 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 21/1/2019 8:45: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
65 - 78 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 21/1/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
76 - 70 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 21/1/2019 8:30: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
81 - 71 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 21/1/2019 8:30: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
83 - 87 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 21/1/2019 9:00: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
100 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/1/2019 9:00: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
66 - 60 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 28/1/2019 9:00: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
60 - 74 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 28/1/2019 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
63 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 28/1/2019 9:00: |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
86 - 79 |
ΙΩΝΙΑΣ 28/1/2019 9:00: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
64 - 68 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 28/1/2019 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
53 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 28/1/2019 9:00: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
85 - 82 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28/1/2019 9:00: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
71 - 63 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4/2/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
78 - 70 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 4/2/2019 8:45: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
79 - 77 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 5/2/2019 9:10: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
63 - 74 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 4/2/2019 8:30: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
62 - 77 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 4/2/2019 8:30: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
58 - 71 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 4/2/2019 8:30: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
56 - 61 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4/2/2019 9:00: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
73 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 14/2/2019 9:00: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
70 - 65 |
ΙΩΝΙΑΣ 11/2/2019 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
76 - 78 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11/2/2019 9:00: |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
62 - 71 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/2/2019 9:00: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
75 - 57 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 11/2/2019 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
67 - 79 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 11/2/2019 9:00: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
66 - 56 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 11/2/2019 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
70 - 65 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 18/2/2019 9:00: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
74 - 64 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 18/2/2019 9:00: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
80 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 18/2/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
59 - 94 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 18/2/2019 8:30: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
74 - 63 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 18/2/2019 8:30: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
75 - 85 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/2/2019 9:00: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
63 - 65 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18/2/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
46 - 48 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 25/2/2019 9:00: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
71 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 25/2/2019 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
106 - 73 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 25/2/2019 9:00: |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
57 - 74 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 25/2/2019 8:30: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
61 - 58 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 25/2/2019 9:00: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
70 - 83 |
ΙΩΝΙΑΣ 25/2/2019 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
70 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 25/2/2019 9:00: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
71 - 73 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4/3/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
88 - 82 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 4/3/2019 8:45: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
77 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 4/3/2019 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
76 - 59 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 4/3/2019 8:30: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
60 - 67 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4/3/2019 9:00: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
61 - 64 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4/3/2019 9:00: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
61 - 56 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 4/3/2019 9:00: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
86 - 63 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18/3/2019 9:00: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
58 - 65 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 18/3/2019 8:30: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
72 - 82 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 18/3/2019 8:30: |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
81 - 90 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 18/3/2019 9:00: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
58 - 73 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/3/2019 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
50 - 59 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18/3/2019 9:00: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
89 - 71 |
ΙΩΝΙΑΣ 18/3/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
82 - 66 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1/4/2019 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
73 - 80 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 1/4/2019 9:00: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
71 - 63 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1/4/2019 8:30: |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
87 - 78 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1/4/2019 9:00: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
69 - 66 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1/4/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
61 - 50 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 1/4/2019 9:00: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
80 - 76 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 1/4/2019 9:00: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
76 - 72 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 15/4/2019 8:30: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
75 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 8/4/2019 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
90 - 72 |
ΙΩΝΙΑΣ 8/4/2019 9:00: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
60 - 71 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 8/4/2019 8:30: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
65 - 69 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 8/4/2019 9:00: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
71 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 8/4/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
72 - 87 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8/4/2019 9:00: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
66 - 74 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 22/4/2019 9:00: |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ |
81 - 66 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 22/4/2019 8:30: |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
85 - 93 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/4/2019 9:00: |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
61 - 44 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 22/4/2019 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
83 - 78 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 22/4/2019 9:00: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
77 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 22/4/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
80 - 78 |
ΙΩΝΙΑΣ 22/4/2019 9:00: |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
70 - 67 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 6/5/2019 9:00: |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
77 - 87 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 6/5/2019 9:00: |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΣΕΙ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. Μ. ΑΛ |
52 - 70 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 6/5/2019 9:00: |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ |
73 - 59 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 6/5/2019 9:00: |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
58 - 79 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 6/5/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
97 - 77 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 6/5/2019 9:00: |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞ |
65 - 73 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 6/5/2019 9:00: |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/9/2018 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 72-75 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
24/9/2018 | 8:45: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 91-84 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
24/9/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 67-71 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
1/11/2018 | 8:00: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 85-83 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
24/9/2018 | 8:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 56-63 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
24/9/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 62-52 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
24/9/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 58-70 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
1/10/2018 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 74-71 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
1/10/2018 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 75-77 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
6/12/2018 | 10:10 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 68-74 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
1/10/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 65-75 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
1/10/2018 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 71-68 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
1/10/2018 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 76-81 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
1/10/2018 | 8:30: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 77-73 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
8/10/2018 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 60-61 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
8/10/2018 | 8:45: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 76-74 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
8/10/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 57-81 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
8/10/2018 | 8:30: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 66-70 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
8/10/2018 | 8:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 65-57 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
8/10/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 72-62 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
8/10/2018 | 8:30: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 67-92 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/10/2018 | 9:00: | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 61-63 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
15/10/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 63-61 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
15/10/2018 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 62-73 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
15/10/2018 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 79-62 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
15/10/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 84-63 | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
15/10/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 84-82 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ |
15/10/2018 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 47-51 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/10/2018 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 68-76 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ |
22/10/2018 | 8:45: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 69-70 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
22/10/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 70-60 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
22/10/2018 | 8:30: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 73-79 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΛΑΪΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕ |
22/10/2018 | 8:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 67-75 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
22/10/2018 | 8:30: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 69-80 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
22/10/2018 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 49-68 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
5/11/2018 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 65-68 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
5/11/2018 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 69-68 | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
5/11/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 70-67 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
5/11/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 79-67 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
5/11/2018 | 8:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 82-55 | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
5/11/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 84-68 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
5/11/2018 | 9:00: | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 52-54 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/11/2018 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 61-60 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΛΑΪΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕ |
12/11/2018 | 8:45: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 80-65 | ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
12/11/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 58-70 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ |
12/11/2018 | 8:30: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 74-70 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
12/11/2018 | 8:30: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 83-75 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
12/11/2018 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 51-73 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
12/11/2018 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 71-83 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/11/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 71-86 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
19/11/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 77-69 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
19/11/2018 | 8:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 71-66 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
22/11/2018 | 7:30: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 68-75 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ |
19/11/2018 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 38-62 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
19/11/2018 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 66-57 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ |
19/11/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 88-77 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/11/2018 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 60-63 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
26/11/2018 | 9:00: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 84-79 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
26/11/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 62-65 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ |
26/11/2018 | 8:30: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 84-80 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
26/11/2018 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 77-56 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
26/11/2018 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 50-57 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
26/11/2018 | 9:00: | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 70-63 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
3/12/2018 | 8:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 59-60 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ |
3/12/2018 | 8:30: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 68-63 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
4/12/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 94-86 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
3/12/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 77-78 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
3/12/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 70-66 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
3/12/2018 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 61-73 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
3/12/2018 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 88-84 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/12/2018 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 63-57 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
10/12/2018 | 8:45: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 74-67 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
10/12/2018 | 8:30: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 69-72 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
10/12/2018 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 64-53 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
10/12/2018 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 66-78 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
10/12/2018 | 9:00: | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 81-64 | ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
10/12/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 75-82 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/12/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 68-57 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ |
8/3/2019 | 9:45: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 93-83 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
17/12/2018 | 8:30: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 69-91 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ |
17/12/2018 | 8:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 55-52 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
17/12/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 87-66 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
17/12/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 79-70 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
17/12/2018 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 65-71 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
7/1/2019 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 75-71 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
10/1/2019 | 8:00: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 86-80 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
7/1/2019 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 52-60 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
11/1/2019 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 66-56 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
7/1/2019 | 9:00: | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 52-39 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
7/1/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 65-87 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
7/1/2019 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 89-80 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/1/2019 | 8:30: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 66-64 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
14/1/2019 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 78-82 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
14/1/2019 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 75-72 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
14/1/2019 | 9:00: | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 63-80 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
14/1/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 65-66 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
14/1/2019 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 80-59 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
14/1/2019 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 79-74 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/1/2019 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 49-59 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
21/1/2019 | 8:45: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 74-76 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
21/1/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 65-78 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
21/1/2019 | 8:30: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 76-70 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
21/1/2019 | 8:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 81-71 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
21/1/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 83-87 | ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
21/1/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 100-69 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/1/2019 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 66-60 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ |
28/1/2019 | 9:00: | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 60-74 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
28/1/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 63-68 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
28/1/2019 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 86-79 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
28/1/2019 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 64-68 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
28/1/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 53-58 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
28/1/2019 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 85-82 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
4/2/2019 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 71-63 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
4/2/2019 | 8:45: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 78-70 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
5/2/2019 | 9:10: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 79-77 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
4/2/2019 | 8:30: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 63-74 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
4/2/2019 | 8:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 62-77 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
4/2/2019 | 8:30: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 58-71 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ |
4/2/2019 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 56-61 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/2/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 73-63 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
11/2/2019 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 70-65 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ |
11/2/2019 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 76-78 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
11/2/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 62-71 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
11/2/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 75-57 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
11/2/2019 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 67-79 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
11/2/2019 | 9:00: | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 66-56 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/2/2019 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 70-65 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
18/2/2019 | 9:00: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 74-64 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
18/2/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 80-64 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
18/2/2019 | 8:30: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 59-94 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
18/2/2019 | 8:30: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 74-63 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
18/2/2019 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 75-85 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
18/2/2019 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 63-65 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/2/2019 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 46-48 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
25/2/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 71-59 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
25/2/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 106-73 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
25/2/2019 | 8:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 57-74 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
25/2/2019 | 9:00: | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 61-58 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
25/2/2019 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 70-83 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
25/2/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 70-68 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
4/3/2019 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 71-73 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
4/3/2019 | 8:45: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 88-82 | ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
4/3/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 77-46 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
4/3/2019 | 8:30: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 76-59 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
4/3/2019 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 60-67 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
4/3/2019 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 61-64 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
4/3/2019 | 9:00: | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 61-56 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/3/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 86-63 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
18/3/2019 | 8:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 58-65 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ |
18/3/2019 | 8:30: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 72-82 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
18/3/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 81-90 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
18/3/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 58-73 | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
18/3/2019 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 50-59 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
18/3/2019 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 89-71 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
1/4/2019 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 82-66 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ |
1/4/2019 | 9:00: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 73-80 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
1/4/2019 | 8:30: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 71-63 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
1/4/2019 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 87-78 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
1/4/2019 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 69-66 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
1/4/2019 | 9:00: | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 61-50 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
1/4/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 80-76 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/4/2019 | 8:30: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 76-72 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ |
8/4/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 75-69 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
8/4/2019 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 90-72 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
8/4/2019 | 8:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 60-71 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
8/4/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 65-69 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
8/4/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 71-61 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
8/4/2019 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 72-87 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/4/2019 | 9:00: | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | 66-74 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
22/4/2019 | 8:30: | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 81-66 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
22/4/2019 | 9:00: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 85-93 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
22/4/2019 | 9:00: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 61-44 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
22/4/2019 | 9:00: | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 83-78 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
22/4/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | 77-63 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ |
22/4/2019 | 9:00: | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 80-78 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
6/5/2019 | 9:00: | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 70-67 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ |
6/5/2019 | 9:00: | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 77-87 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
6/5/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 52-70 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ |
6/5/2019 | 9:00: | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 73-59 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
6/5/2019 | 9:00: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 58-79 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
6/5/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 97-77 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
6/5/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 65-73 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |