| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
55 - 67 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 21/9/2018 9:45: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
71 - 59 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 29/10/2018 9:30: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
59 - 83 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 21/9/2018 9:30: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 21/9/2018 9:00: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
56 - 41 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 21/9/2018 8:30: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
40 - 58 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/9/2018 7:30: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
49 - 53 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 21/9/2018 9:30: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
73 - 60 |
ΠΕΥΚΩΝ 22/10/2018 9:45: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
79 - 69 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/9/2018 9:30: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 28/9/2018 9:30: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
59 - 44 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28/9/2018 9:00: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
55 - 57 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 28/9/2018 8:00: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
42 - 79 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 28/9/2018 9:45: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
71 - 64 |
ΔΡΥΜΟΥ 28/9/2018 9:30: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
53 - 88 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 5/10/2018 9:45: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 5/10/2018 9:30: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
58 - 45 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 5/10/2018 9:30: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
62 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 5/10/2018 9:00: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
61 - 54 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 5/10/2018 8:30: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
70 - 61 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5/10/2018 7:30: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
62 - 60 |
ΔΡΥΜΟΥ 15/1/2019 9:30: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 12/10/2018 9:30: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
54 - 90 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12/10/2018 9:00: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
76 - 55 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 12/10/2018 8:00: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
59 - 62 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 12/10/2018 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
58 - 72 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 12/10/2018 9:30: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
44 - 68 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/10/2018 7:30: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
82 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/10/2018 9:30: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
75 - 68 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 19/10/2018 9:45: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
76 - 57 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19/10/2018 9:30: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
72 - 55 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 19/10/2018 9:30: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
45 - 35 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 19/10/2018 9:00: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
67 - 41 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 19/10/2018 8:30: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
50 - 72 |
ΔΡΥΜΟΥ 19/10/2018 9:30: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 19/10/2018 9:45: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
54 - 38 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 2/11/2018 8:00: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
63 - 99 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 2/11/2018 9:45: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
75 - 76 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2/11/2018 9:30: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
49 - 55 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2/11/2018 7:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
67 - 47 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 2/11/2018 8:30: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
54 - 69 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2/11/2018 9:00: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 2/11/2018 9:30: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
64 - 79 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 9/11/2018 9:45: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
77 - 60 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 9/11/2018 9:30: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
59 - 61 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 9/11/2018 9:30: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
54 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 9/11/2018 9:00: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 9/11/2018 9:30: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
76 - 67 |
ΠΕΥΚΩΝ 9/11/2018 9:45: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
76 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 9/11/2018 9:30: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
59 - 58 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 16/11/2018 9:30: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
56 - 71 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/11/2018 7:30: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
81 - 69 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 16/11/2018 8:30: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
58 - 54 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 16/11/2018 9:00: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
54 - 65 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 16/11/2018 9:45: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
63 - 76 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 16/11/2018 8:00: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16/11/2018 9:00: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
68 - 60 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 23/11/2018 9:45: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
77 - 70 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 23/11/2018 9:30: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
71 - 61 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 23/11/2018 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
77 - 56 |
ΔΡΥΜΟΥ 23/11/2018 9:30: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
60 - 37 |
ΠΕΥΚΩΝ 23/11/2018 9:45: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
87 - 52 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/11/2018 7:30: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 23/11/2018 9:30: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
69 - 57 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 30/11/2018 8:30: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
50 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 30/11/2018 9:00: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
50 - 54 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 30/11/2018 9:30: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
58 - 64 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/11/2018 7:30: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
54 - 74 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 30/11/2018 9:30: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 30/11/2018 9:45: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
68 - 56 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 30/11/2018 8:00: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
59 - 56 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 7/12/2018 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
74 - 54 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 7/12/2018 9:30: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
53 - 58 |
ΔΡΥΜΟΥ 7/12/2018 9:30: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
57 - 62 |
ΠΕΥΚΩΝ 7/12/2018 9:45: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
73 - 59 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 7/12/2018 9:30: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 7/12/2018 9:30: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
69 - 66 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7/12/2018 9:00: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
77 - 59 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 14/12/2018 9:30: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
96 - 65 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14/12/2018 9:30: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
51 - 58 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 14/12/2018 9:00: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
58 - 72 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 14/12/2018 8:30: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/12/2018 7:30: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
71 - 53 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 14/12/2018 9:30: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
56 - 73 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 17/12/2018 8:00: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
60 - 78 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 17/12/2018 9:45: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
66 - 60 |
ΔΡΥΜΟΥ 21/12/2018 9:30: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
49 - 54 |
ΠΕΥΚΩΝ 21/12/2018 9:45: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
70 - 56 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/12/2018 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 21/12/2018 9:30: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
73 - 84 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21/12/2018 9:00: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
88 - 56 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 21/12/2018 8:00: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
78 - 68 |
ΔΡΥΜΟΥ 11/1/2019 9:30: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
57 - 62 |
ΠΕΥΚΩΝ 11/1/2019 9:45: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
80 - 58 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/1/2019 9:30: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 11/1/2019 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
50 - 66 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11/1/2019 9:00: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
57 - 59 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 11/1/2019 8:00: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
66 - 53 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11/1/2019 9:45: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
62 - 89 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 28/1/2019 9:45: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
88 - 67 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 18/1/2019 9:30: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 18/1/2019 9:30: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
48 - 38 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 18/1/2019 9:00: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
59 - 58 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 18/1/2019 8:30: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
71 - 56 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/1/2019 7:30: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
62 - 71 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18/1/2019 9:30: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
86 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/1/2019 9:30: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 25/1/2019 9:30: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
55 - 69 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 25/1/2019 9:00: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
75 - 77 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 25/1/2019 8:00: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
44 - 64 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 25/1/2019 9:45: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
66 - 55 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 25/1/2019 9:30: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
64 - 58 |
ΠΕΥΚΩΝ 25/1/2019 9:45: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 1/2/2019 9:45: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
104 - 64 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1/2/2019 9:30: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
84 - 73 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 1/2/2019 9:30: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
59 - 53 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 1/2/2019 9:00: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
77 - 66 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 1/2/2019 8:30: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
59 - 51 |
ΔΡΥΜΟΥ 1/2/2019 9:30: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
43 - 80 |
ΠΕΥΚΩΝ 1/2/2019 9:45: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
64 - 75 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 8/2/2019 9:00: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
53 - 73 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 8/2/2019 8:00: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
49 - 65 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 8/2/2019 9:45: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
57 - 48 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 8/2/2019 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
59 - 61 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 8/2/2019 7:30: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
75 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 8/2/2019 9:30: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 8/2/2019 9:30: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
57 - 67 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 15/2/2019 9:45: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
84 - 52 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 15/2/2019 9:30: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
63 - 61 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 15/2/2019 9:30: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
74 - 71 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 15/2/2019 9:00: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
68 - 65 |
ΔΡΥΜΟΥ 15/2/2019 9:30: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
75 - 35 |
ΠΕΥΚΩΝ 15/2/2019 9:45: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/2/2019 9:30: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
55 - 56 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 22/2/2019 9:45: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
79 - 88 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 22/2/2019 9:30: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
60 - 72 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/2/2019 7:30: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
69 - 59 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 22/2/2019 8:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 22/2/2019 9:30: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
67 - 43 |
ΠΕΥΚΩΝ 22/2/2019 8:00: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
53 - 89 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 22/2/2019 9:00: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
75 - 74 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 1/3/2019 9:45: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
79 - 47 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1/3/2019 9:30: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
65 - 57 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 1/3/2019 9:30: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
56 - 54 |
ΔΡΥΜΟΥ 1/3/2019 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
74 - 55 |
ΠΕΥΚΩΝ 1/3/2019 9:45: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
77 - 70 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1/3/2019 9:30: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 1/3/2019 9:30: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
59 - 73 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15/3/2019 7:30: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
64 - 80 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 15/3/2019 8:30: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
50 - 66 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 15/3/2019 9:00: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
63 - 72 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15/3/2019 9:00: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
45 - 52 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15/3/2019 9:30: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
66 - 87 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 15/3/2019 9:45: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 15/3/2019 8:00: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
62 - 70 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 29/3/2019 9:45: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
71 - 54 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 29/3/2019 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
54 - 64 |
ΔΡΥΜΟΥ 29/3/2019 9:30: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
57 - 42 |
ΠΕΥΚΩΝ 29/3/2019 9:45: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
94 - 66 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 29/3/2019 9:30: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 29/3/2019 9:30: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
64 - 68 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 29/3/2019 9:00: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
61 - 52 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 5/4/2019 9:00: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
61 - 72 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 5/4/2019 9:30: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
56 - 72 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 5/4/2019 8:00: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
59 - 51 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 4/4/2019 8:30: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
63 - 83 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5/4/2019 7:30: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 5/4/2019 9:30: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
49 - 57 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 5/4/2019 9:45: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ |
66 - 60 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 12/4/2019 9:45: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
59 - 93 |
ΔΡΥΜΟΥ 12/4/2019 9:30: |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ |
71 - 60 |
ΠΕΥΚΩΝ 12/4/2019 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ |
86 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/4/2019 9:30: |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 12/4/2019 9:30: |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
63 - 57 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12/4/2019 9:00: |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ |
85 - 53 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 12/4/2019 8:00: |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
94 - 61 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19/4/2019 9:30: |
Δ.Α.Σ.Ω. Δ.Α.Σ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
70 - 58 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 19/4/2019 9:45: |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
77 - 48 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 19/4/2019 9:30: |
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
57 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 19/4/2019 9:00: |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΣ ΑΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 19/4/2019 8:30: |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
79 - 64 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/4/2019 7:30: |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΧΟΡΤΙ |
41 - 58 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 19/4/2019 9:30: |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΑΛΕΞΑ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/9/2018 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 55-67 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
29/10/2018 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 71-59 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
21/9/2018 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 59-83 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
21/9/2018 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
21/9/2018 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 56-41 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
21/9/2018 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 40-58 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
21/9/2018 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 49-53 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/10/2018 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-Δ.Α.Σ.Ω. | 73-60 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
28/9/2018 | 9:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 79-69 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
28/9/2018 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 0-0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ |
28/9/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 59-44 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
28/9/2018 | 8:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 55-57 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
28/9/2018 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 42-79 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
28/9/2018 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 71-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
5/10/2018 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 53-88 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
5/10/2018 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
5/10/2018 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 58-45 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
5/10/2018 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 62-64 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
5/10/2018 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 61-54 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
5/10/2018 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 70-61 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
15/1/2019 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 62-60 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/10/2018 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-Δ.Α.Σ.Ω. | 0-0 | ||
12/10/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 54-90 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
12/10/2018 | 8:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 76-55 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
12/10/2018 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 59-62 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ |
12/10/2018 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 58-72 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ |
12/10/2018 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 44-68 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
12/10/2018 | 9:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 82-63 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/2018 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 75-68 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
19/10/2018 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 76-57 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
19/10/2018 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 72-55 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
19/10/2018 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 45-35 | ΛΑΪΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
19/10/2018 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 67-41 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
19/10/2018 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 50-72 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ |
19/10/2018 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
2/11/2018 | 8:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -Δ.Α.Σ.Ω. | 54-38 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
2/11/2018 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 63-99 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
2/11/2018 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 75-76 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
2/11/2018 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 49-55 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
2/11/2018 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 67-47 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
2/11/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 54-69 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
2/11/2018 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
9/11/2018 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 64-79 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
9/11/2018 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 77-60 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
9/11/2018 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 59-61 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
9/11/2018 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 54-63 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
9/11/2018 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
9/11/2018 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 76-67 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
9/11/2018 | 9:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 76-50 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/2018 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-Δ.Α.Σ.Ω. | 59-58 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
16/11/2018 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 56-71 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
16/11/2018 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 81-69 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
16/11/2018 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 58-54 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
16/11/2018 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 54-65 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
16/11/2018 | 8:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 63-76 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
16/11/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/11/2018 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 68-60 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
23/11/2018 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 77-70 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ |
23/11/2018 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 71-61 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
23/11/2018 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 77-56 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
23/11/2018 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 60-37 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
25/11/2018 | 7:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 87-52 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
23/11/2018 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/11/2018 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-Δ.Α.Σ.Ω. | 69-57 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ |
30/11/2018 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 50-63 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
30/11/2018 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 50-54 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
30/11/2018 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 58-64 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
30/11/2018 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 54-74 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
30/11/2018 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
30/11/2018 | 8:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 68-56 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
7/12/2018 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 59-56 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
7/12/2018 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 74-54 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
7/12/2018 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 53-58 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
7/12/2018 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 57-62 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
7/12/2018 | 9:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 73-59 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
7/12/2018 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
7/12/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 69-66 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/2018 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-Δ.Α.Σ.Ω. | 77-59 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
14/12/2018 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 96-65 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
14/12/2018 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 51-58 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
14/12/2018 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 58-72 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
14/12/2018 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
14/12/2018 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 71-53 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
17/12/2018 | 8:00: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 56-73 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/12/2018 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 60-78 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
21/12/2018 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 66-60 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
21/12/2018 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 49-54 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
21/12/2018 | 9:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 70-56 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
21/12/2018 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 0-0 | ||
21/12/2018 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 73-84 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
21/12/2018 | 8:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 88-56 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/1/2019 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-Δ.Α.Σ.Ω. | 78-68 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
11/1/2019 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 57-62 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
11/1/2019 | 9:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 80-58 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
11/1/2019 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
11/1/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 50-66 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
11/1/2019 | 8:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 57-59 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
11/1/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 66-53 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/1/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 62-89 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
18/1/2019 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 88-67 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ |
18/1/2019 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
18/1/2019 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 48-38 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
18/1/2019 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 59-58 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
18/1/2019 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 71-56 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
18/1/2019 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 62-71 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/1/2019 | 9:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-Δ.Α.Σ.Ω. | 86-63 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
25/1/2019 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
25/1/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 55-69 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
25/1/2019 | 8:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 75-77 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
25/1/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 44-64 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
25/1/2019 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 66-55 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
25/1/2019 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 64-58 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
1/2/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
1/2/2019 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 104-64 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
1/2/2019 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 84-73 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
1/2/2019 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 59-53 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
1/2/2019 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 77-66 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
1/2/2019 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 59-51 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
1/2/2019 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 43-80 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
8/2/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-Δ.Α.Σ.Ω. | 64-75 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
8/2/2019 | 8:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 53-73 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
8/2/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 49-65 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
8/2/2019 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 57-48 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
8/2/2019 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 59-61 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
8/2/2019 | 9:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 75-55 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
8/2/2019 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/2/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 57-67 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
15/2/2019 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 84-52 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
15/2/2019 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 63-61 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
15/2/2019 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 74-71 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
15/2/2019 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 68-65 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
15/2/2019 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 75-35 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
15/2/2019 | 9:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/2/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-Δ.Α.Σ.Ω. | 55-56 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
22/2/2019 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 79-88 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
22/2/2019 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 60-72 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
22/2/2019 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 69-59 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
22/2/2019 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
22/2/2019 | 8:00: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 67-43 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
22/2/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 53-89 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
1/3/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 75-74 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
1/3/2019 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 79-47 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
1/3/2019 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 65-57 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
1/3/2019 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 56-54 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
1/3/2019 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 74-55 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
1/3/2019 | 9:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 77-70 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
1/3/2019 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/3/2019 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-Δ.Α.Σ.Ω. | 59-73 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
15/3/2019 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 64-80 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
15/3/2019 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 50-66 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
15/3/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 63-72 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
15/3/2019 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 45-52 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
15/3/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 66-87 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
15/3/2019 | 8:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/3/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 62-70 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
29/3/2019 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 71-54 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
29/3/2019 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 54-64 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
29/3/2019 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 57-42 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
29/3/2019 | 9:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 94-66 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
29/3/2019 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 0-0 | ||
29/3/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 64-68 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
5/4/2019 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-Δ.Α.Σ.Ω. | 61-52 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
5/4/2019 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 61-72 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
5/4/2019 | 8:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 56-72 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
4/4/2019 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 59-51 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
5/4/2019 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 63-83 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
5/4/2019 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
5/4/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 49-57 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/4/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 66-60 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
12/4/2019 | 9:30: | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 59-93 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
12/4/2019 | 9:45: | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 71-60 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
12/4/2019 | 9:30: | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 86-64 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
12/4/2019 | 9:30: | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΡΕΠΟ 1-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 0-0 | ||
12/4/2019 | 9:00: | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 63-57 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
12/4/2019 | 8:00: | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 85-53 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/4/2019 | 9:30: | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Δ.Α.Σ.Ω. | 94-61 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
19/4/2019 | 9:45: | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 70-58 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
19/4/2019 | 9:30: | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑ | 77-48 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
19/4/2019 | 9:00: | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 57-64 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
19/4/2019 | 8:30: | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
19/4/2019 | 7:30: | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 79-64 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
19/4/2019 | 9:30: | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 41-58 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |