| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
69 - 71 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 21/9/2018 9:00: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
56 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/9/2018 9:15: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
92 - 72 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21/9/2018 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
77 - 61 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/9/2018 9:30: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
63 - 56 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 21/9/2018 9:30: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
75 - 50 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 21/9/2018 9:45: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
85 - 65 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 21/9/2018 9:30: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
62 - 73 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 28/9/2018 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
53 - 100 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 28/9/2018 9:30: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
69 - 53 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 27/9/2018 9:30: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
57 - 55 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 28/9/2018 9:45: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
67 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 28/9/2018 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
74 - 82 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 28/9/2018 9:45: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
54 - 41 |
ΘΕΡΜΗΣ 28/9/2018 9:45: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
67 - 42 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 5/10/2018 9:00: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
54 - 56 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 5/10/2018 9:15: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
71 - 67 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 5/10/2018 9:45: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
88 - 62 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 5/10/2018 9:30: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
84 - 64 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 5/10/2018 9:30: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
67 - 73 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 5/10/2018 9:45: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
65 - 61 |
ΘΕΡΜΗΣ 5/10/2018 9:45: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
68 - 52 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12/10/2018 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
67 - 56 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12/10/2018 9:45: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
71 - 73 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/10/2018 9:00: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
57 - 87 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 12/10/2018 9:45: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
75 - 74 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 12/10/2018 9:30: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
83 - 74 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/10/2018 9:45: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
51 - 56 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 12/10/2018 9:30: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
64 - 59 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 19/10/2018 9:00: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
76 - 77 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/10/2018 9:15: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
69 - 75 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19/10/2018 9:45: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
67 - 60 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19/10/2018 9:30: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
66 - 74 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 19/10/2018 9:30: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
58 - 50 |
ΘΕΡΜΗΣ 19/10/2018 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
64 - 77 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/10/2018 9:45: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
52 - 56 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 2/11/2018 9:00: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
84 - 76 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 2/11/2018 9:45: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
62 - 55 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2/11/2018 9:30: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
85 - 63 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 2/11/2018 9:45: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
57 - 64 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 6/11/2018 9:30: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
72 - 52 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2/11/2018 9:45: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
80 - 56 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2/11/2018 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
65 - 56 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 9/11/2018 9:00: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
64 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 9/11/2018 9:15: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
57 - 69 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 9/11/2018 9:45: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
87 - 80 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 9/11/2018 9:30: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
71 - 73 |
ΘΕΡΜΗΣ 9/11/2018 9:45: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
66 - 37 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 9/11/2018 9:45: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
54 - 66 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 9/11/2018 9:30: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
69 - 62 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 16/11/2018 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
74 - 61 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/11/2018 9:45: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
60 - 65 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 16/11/2018 9:30: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
70 - 76 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/11/2018 9:30: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
96 - 90 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 16/11/2018 9:45: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
80 - 44 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/11/2018 9:15: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
95 - 75 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 16/11/2018 9:45: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
60 - 55 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 23/11/2018 9:00: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
68 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/11/2018 9:15: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
76 - 79 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 23/11/2018 9:45: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
73 - 49 |
ΘΕΡΜΗΣ 23/11/2018 9:45: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
65 - 58 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 23/11/2018 9:45: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
66 - 88 |
Π.Α.Ο.Κ. 26/11/2018 8:30: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
79 - 71 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/11/2018 9:30: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
73 - 64 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 30/11/2018 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
83 - 75 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/11/2018 9:30: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
83 - 77 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 30/11/2018 9:45: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
82 - 69 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 30/11/2018 9:45: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
76 - 47 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 30/11/2018 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
87 - 69 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 30/11/2018 9:45: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
77 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/11/2018 9:00: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
64 - 61 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 7/12/2018 9:00: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
78 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 7/12/2018 9:15: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
62 - 66 |
ΘΕΡΜΗΣ 7/12/2018 9:45: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
58 - 77 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 7/12/2018 9:45: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
53 - 75 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 7/12/2018 9:30: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
77 - 84 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 7/12/2018 9:30: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
79 - 70 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 7/12/2018 9:45: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
70 - 59 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 14/12/2018 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
56 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/12/2018 9:15: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
79 - 73 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14/12/2018 9:30: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
75 - 59 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 14/12/2018 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
90 - 82 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 14/12/2018 9:45: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
57 - 47 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 14/12/2018 9:30: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
64 - 74 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 14/12/2018 9:45: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
49 - 35 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 21/12/2018 9:00: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
69 - 65 |
ΘΕΡΜΗΣ 21/12/2018 9:45: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
49 - 64 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 21/12/2018 9:45: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
65 - 83 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 21/12/2018 9:30: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
76 - 86 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/12/2018 9:30: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
62 - 72 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21/12/2018 9:45: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
63 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/12/2018 9:00: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
59 - 46 |
ΘΕΡΜΗΣ 11/1/2019 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
60 - 62 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/1/2019 9:45: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
54 - 68 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 11/1/2019 9:30: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
82 - 66 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/1/2019 9:30: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
42 - 66 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/1/2019 9:45: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
64 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/1/2019 9:00: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
0 - 20 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 11/1/2019 9:45: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
49 - 60 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 18/1/2019 9:00: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
57 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/1/2019 9:15: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
59 - 69 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 18/1/2019 9:45: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
69 - 58 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/1/2019 9:30: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
66 - 61 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 18/1/2019 9:30: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
84 - 64 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 18/1/2019 9:45: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
56 - 46 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 18/1/2019 9:30: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
34 - 64 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 25/1/2019 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
83 - 69 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 25/1/2019 9:30: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
47 - 62 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 25/1/2019 9:45: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
70 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 25/1/2019 9:00: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
71 - 66 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 25/1/2019 9:45: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
68 - 70 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 25/1/2019 9:30: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
71 - 54 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 25/1/2019 9:45: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
76 - 69 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 1/2/2019 9:00: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
57 - 51 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 1/2/2019 9:15: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
67 - 68 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1/2/2019 9:45: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
86 - 74 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1/2/2019 9:30: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
68 - 54 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 1/2/2019 9:30: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
80 - 85 |
ΘΕΡΜΗΣ 1/2/2019 9:45: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
76 - 44 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 1/2/2019 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
77 - 48 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 8/2/2019 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
67 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 8/2/2019 9:00: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
62 - 83 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 8/2/2019 9:45: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
60 - 62 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 8/2/2019 9:30: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
85 - 68 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 8/2/2019 9:45: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
71 - 76 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 8/2/2019 9:30: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
71 - 65 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 8/2/2019 9:30: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
54 - 62 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 15/2/2019 9:00: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
65 - 56 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/2/2019 9:15: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
57 - 53 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/2/2019 9:45: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
92 - 88 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/2/2019 9:30: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
61 - 58 |
ΘΕΡΜΗΣ 15/2/2019 9:45: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
63 - 70 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/2/2019 9:45: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
44 - 74 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 15/2/2019 9:30: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
46 - 64 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 22/2/2019 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
59 - 44 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 22/2/2019 9:30: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
82 - 59 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 22/2/2019 9:45: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
81 - 70 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 22/2/2019 9:30: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
65 - 71 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22/2/2019 9:30: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
72 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/2/2019 9:00: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
69 - 52 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 22/2/2019 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
59 - 61 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 1/3/2019 9:00: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
79 - 87 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 28/2/2019 9:15: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
81 - 79 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1/3/2019 9:45: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
61 - 65 |
ΘΕΡΜΗΣ 1/3/2019 9:45: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
67 - 80 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 1/3/2019 9:45: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
47 - 63 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 1/3/2019 9:30: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
72 - 66 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1/3/2019 9:30: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
67 - 43 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/3/2019 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
62 - 48 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 15/3/2019 9:30: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
84 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/3/2019 9:30: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
70 - 73 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/3/2019 9:45: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
75 - 49 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 15/3/2019 9:30: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
78 - 56 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 15/3/2019 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
75 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/3/2019 9:00: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
66 - 60 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 29/3/2019 9:00: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
68 - 76 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/3/2019 9:15: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
71 - 60 |
ΘΕΡΜΗΣ 29/3/2019 9:45: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
57 - 63 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 29/3/2019 9:45: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
49 - 69 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 29/3/2019 9:30: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
81 - 76 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 29/3/2019 9:30: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
70 - 73 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 29/3/2019 9:45: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
73 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3/4/2019 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
70 - 66 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 5/4/2019 9:45: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
73 - 72 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 5/4/2019 9:00: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
60 - 49 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 5/4/2019 9:30: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
89 - 50 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 4/4/2019 9:45: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
62 - 47 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 5/4/2019 9:30: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
73 - 83 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 5/4/2019 9:45: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
68 - 69 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 12/4/2019 9:00: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
82 - 81 |
ΘΕΡΜΗΣ 12/4/2019 9:45: |
ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ |
68 - 78 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/4/2019 9:45: |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
57 - 79 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 12/4/2019 9:30: |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
66 - 79 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12/4/2019 9:30: |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
41 - 54 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12/4/2019 9:45: |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ |
81 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/4/2019 9:00: |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ ΒΕΡΓΙ |
60 - 45 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/4/2019 9:15: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΦΟΙΝΙ |
67 - 68 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 19/4/2019 9:45: |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
72 - 48 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19/4/2019 9:45: |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
72 - 61 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19/4/2019 9:30: |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
99 - 66 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 19/4/2019 9:30: |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
78 - 73 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/4/2019 9:45: |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
79 - 48 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 19/4/2019 9:30: |
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/9/2018 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 69-71 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ |
21/9/2018 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 56-55 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
21/9/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 92-72 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
21/9/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 77-61 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ |
21/9/2018 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 63-56 | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
21/9/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 75-50 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ |
21/9/2018 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 85-65 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/9/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 62-73 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
28/9/2018 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 53-100 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
27/9/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 69-53 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
28/9/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 57-55 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
28/9/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 67-60 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
28/9/2018 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 74-82 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
28/9/2018 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 54-41 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
5/10/2018 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 67-42 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
5/10/2018 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 54-56 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
5/10/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 71-67 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
5/10/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 88-62 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
5/10/2018 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 84-64 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
5/10/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 67-73 | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ |
5/10/2018 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 65-61 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/10/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 68-52 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
12/10/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 67-56 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
12/10/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 71-73 | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
12/10/2018 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 57-87 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
12/10/2018 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 75-74 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
12/10/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 83-74 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
12/10/2018 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 51-56 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/2018 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 64-59 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
19/10/2018 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 76-77 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
19/10/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 69-75 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
19/10/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 67-60 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
19/10/2018 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 66-74 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
19/10/2018 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 58-50 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
19/10/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 64-77 | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
2/11/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 52-56 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ |
2/11/2018 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 84-76 | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ |
2/11/2018 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 62-55 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
2/11/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 85-63 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
6/11/2018 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 57-64 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
2/11/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 72-52 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
2/11/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 80-56 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
9/11/2018 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 65-56 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
9/11/2018 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 64-57 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
9/11/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 57-69 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
9/11/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 87-80 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
9/11/2018 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 71-73 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ |
9/11/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 66-37 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
9/11/2018 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 54-66 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/2018 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 69-62 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
16/11/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 74-61 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ |
16/11/2018 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 60-65 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
16/11/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 70-76 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
16/11/2018 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 96-90 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
16/11/2018 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 80-44 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
16/11/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 95-75 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/11/2018 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 60-55 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
23/11/2018 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 68-55 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
23/11/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 76-79 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
23/11/2018 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 73-49 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
23/11/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 65-58 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ |
26/11/2018 | 8:30: | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 66-88 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
23/11/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 79-71 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/11/2018 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 73-64 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
30/11/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 83-75 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
30/11/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 83-77 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
30/11/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 82-69 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
30/11/2018 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 76-47 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
30/11/2018 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 87-69 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ |
30/11/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 77-58 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
7/12/2018 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 64-61 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
7/12/2018 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 78-60 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
7/12/2018 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 62-66 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
7/12/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 58-77 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ |
7/12/2018 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 53-75 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
7/12/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 77-84 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
7/12/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 79-70 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 70-59 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
14/12/2018 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 56-68 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
14/12/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 79-73 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
14/12/2018 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 75-59 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
14/12/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 90-82 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
14/12/2018 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 57-47 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
14/12/2018 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 64-74 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/12/2018 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 49-35 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
21/12/2018 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 69-65 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
21/12/2018 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 49-64 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
21/12/2018 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 65-83 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
21/12/2018 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 76-86 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
21/12/2018 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 62-72 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
21/12/2018 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 63-55 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/1/2019 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 59-46 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
11/1/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 60-62 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
11/1/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 54-68 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
11/1/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 82-66 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
11/1/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 42-66 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
11/1/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 64-58 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
11/1/2019 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 0-20 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/1/2019 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 49-60 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
18/1/2019 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 57-46 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
18/1/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 59-69 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
18/1/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 69-58 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
18/1/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 66-61 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
18/1/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 84-64 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
18/1/2019 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 56-46 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/1/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 34-64 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
25/1/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 83-69 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
25/1/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 47-62 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
25/1/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 70-61 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
25/1/2019 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 71-66 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
25/1/2019 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 68-70 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ |
25/1/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 71-54 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
1/2/2019 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 76-69 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
1/2/2019 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 57-51 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
1/2/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 67-68 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
1/2/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 86-74 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
1/2/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 68-54 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
1/2/2019 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 80-85 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
1/2/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 76-44 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
8/2/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 77-48 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
8/2/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 67-60 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
8/2/2019 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 62-83 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
8/2/2019 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 60-62 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
8/2/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 85-68 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
8/2/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 71-76 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
8/2/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 71-65 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/2/2019 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 54-62 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
15/2/2019 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 65-56 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
15/2/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 57-53 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
15/2/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 92-88 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
15/2/2019 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 61-58 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
15/2/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 63-70 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
15/2/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 44-74 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/2/2019 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 46-64 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
22/2/2019 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΒΕΡΓΙΝΑ | 59-44 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
22/2/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 82-59 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
22/2/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 81-70 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
22/2/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 65-71 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
22/2/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 72-69 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
22/2/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 69-52 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
1/3/2019 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 59-61 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
28/2/2019 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 79-87 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
1/3/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 81-79 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
1/3/2019 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 61-65 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ |
1/3/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 67-80 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β |
1/3/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 47-63 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
1/3/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 72-66 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/3/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 67-43 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
15/3/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 62-48 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
15/3/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 84-70 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
15/3/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 70-73 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
15/3/2019 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 75-49 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
15/3/2019 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 78-56 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
15/3/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 75-65 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/3/2019 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 66-60 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
29/3/2019 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 68-76 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ |
29/3/2019 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 71-60 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
29/3/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 57-63 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
29/3/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 49-69 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
29/3/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 81-76 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
29/3/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 70-73 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
3/4/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 73-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
5/4/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 70-66 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
5/4/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 73-72 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
5/4/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 60-49 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
4/4/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 89-50 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
5/4/2019 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 62-47 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
5/4/2019 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 73-83 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/4/2019 | 9:00: | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 68-69 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
12/4/2019 | 9:45: | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΒΕΡΓΙΝΑ | 82-81 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
12/4/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 68-78 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
12/4/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 57-79 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
12/4/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 66-79 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
12/4/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 41-54 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
12/4/2019 | 9:00: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | 81-67 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/4/2019 | 9:15: | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 60-45 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ |
19/4/2019 | 9:45: | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 67-68 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
19/4/2019 | 9:45: | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 72-48 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
19/4/2019 | 9:30: | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 72-61 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
19/4/2019 | 9:30: | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 99-66 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
19/4/2019 | 9:45: | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 78-73 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
19/4/2019 | 9:30: | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 79-48 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |