| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
52 - 69 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 21/09/18 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
59 - 65 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 21/09/18 21:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
64 - 62 |
ΘΕΡΜΗΣ 25/09/18 21:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
71 - 74 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/09/18 21:00 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
69 - 49 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/09/18 20:00 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
67 - 73 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 24/09/18 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
61 - 76 |
ΘΕΡΜΗΣ 21/09/18 21:45 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
79 - 46 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 01/10/18 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
65 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/09/18 20:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
47 - 51 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/09/18 21:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
47 - 67 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 29/09/18 17:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
46 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 30/09/18 19:30 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
73 - 67 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 29/09/18 18:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
58 - 54 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 28/09/18 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
58 - 77 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 05/10/18 21:45 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
53 - 45 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 05/10/18 21:45 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
69 - 31 |
ΘΕΡΜΗΣ 09/10/18 21:30 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
46 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/10/18 21:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
75 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 25/10/18 20:00 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
77 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 08/10/18 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
45 - 59 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 05/10/18 21:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
62 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/10/18 21:00 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
59 - 80 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 14/10/18 17:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
45 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 14/10/18 19:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
69 - 58 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17/12/18 19:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
69 - 59 |
ΘΕΡΜΗΣ 12/10/18 21:45 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
69 - 29 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/10/18 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
59 - 69 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14/10/18 20:00 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
56 - 61 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 19/10/18 21:45 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
61 - 40 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 19/10/18 21:45 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
67 - 58 |
ΘΕΡΜΗΣ 23/10/18 21:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
69 - 81 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/10/18 21:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
58 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/10/18 20:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
58 - 67 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 02/11/18 21:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
61 - 53 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22/10/18 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
62 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 04/11/18 19:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
64 - 56 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 03/11/18 18:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
49 - 55 |
ΘΕΡΜΗΣ 02/11/18 21:45 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
80 - 58 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 05/11/18 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
76 - 57 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/11/18 20:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
51 - 58 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 29/10/18 19:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
73 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/11/18 21:00 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
60 - 75 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 09/11/18 21:45 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
65 - 69 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 09/11/18 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
46 - 45 |
ΘΕΡΜΗΣ 13/11/18 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
67 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/11/18 21:00 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
58 - 65 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 09/11/18 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
68 - 40 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12/11/18 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
83 - 66 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/11/18 20:00 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
66 - 35 |
ΘΕΡΜΗΣ 16/11/18 21:45 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
60 - 55 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19/11/18 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
43 - 45 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/11/18 20:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
73 - 38 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/11/18 21:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
76 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/02/19 21:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
58 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 18/11/18 19:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
58 - 79 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 18/11/18 19:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
58 - 65 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 23/11/18 21:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
60 - 61 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 23/11/18 21:45 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
64 - 51 |
ΘΕΡΜΗΣ 27/11/18 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
69 - 64 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 23/11/18 21:30 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
71 - 59 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 26/11/18 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
72 - 80 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 25/11/18 20:00 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
64 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 25/11/18 21:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
68 - 51 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 02/12/18 20:00 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
52 - 49 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 02/12/18 21:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
67 - 56 |
ΘΕΡΜΗΣ 04/12/18 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
54 - 59 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 03/12/18 21:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
73 - 57 |
ΘΕΡΜΗΣ 30/11/18 21:45 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
70 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 01/12/18 18:00 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
66 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 02/12/18 19:30 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
66 - 68 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 07/12/18 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
52 - 54 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 07/12/18 21:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
57 - 52 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 07/12/18 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
55 - 43 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/12/18 21:30 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
73 - 94 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/12/18 20:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
73 - 56 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 09/12/18 21:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
53 - 63 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 09/12/18 19:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
67 - 66 |
ΘΕΡΜΗΣ 18/12/18 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
65 - 60 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 14/12/18 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
64 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/12/18 21:00 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
53 - 57 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/12/18 20:00 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
69 - 72 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17/12/18 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
77 - 33 |
ΘΕΡΜΗΣ 14/12/18 21:45 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
70 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/12/18 18:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
48 - 69 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 21/12/18 21:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
51 - 74 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 21/12/18 21:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
63 - 48 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 07/01/19 21:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
65 - 61 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/12/18 20:00 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
72 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/12/18 21:00 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
0 - 20 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 23/12/18 19:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
69 - 84 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 23/12/18 19:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
66 - 72 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 11/01/19 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
61 - 33 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14/01/19 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
58 - 51 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/01/19 20:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
101 - 75 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/01/19 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
0 - 20 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 13/01/19 19:30 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
64 - 78 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 13/01/19 19:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
66 - 51 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12/01/19 18:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
57 - 77 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 18/01/19 21:45 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
72 - 50 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 18/01/19 21:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
53 - 49 |
ΘΕΡΜΗΣ 22/01/19 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
75 - 48 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/01/19 21:00 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
56 - 44 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/01/19 20:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
57 - 78 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/01/19 21:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
76 - 42 |
ΘΕΡΜΗΣ 18/01/19 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
57 - 67 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 27/01/19 20:00 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
56 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/01/19 21:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
0 - 20 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 27/01/19 19:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
53 - 66 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 27/01/19 19:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
51 - 65 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 28/01/19 18:00 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
84 - 69 |
ΘΕΡΜΗΣ 25/01/19 21:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
82 - 61 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 28/01/19 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
57 - 66 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 01/02/19 21:45 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
20 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 01/02/19 21:30 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
53 - 31 |
ΘΕΡΜΗΣ 05/02/19 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
54 - 77 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/02/19 21:00 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
57 - 77 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 03/02/19 20:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
64 - 67 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 01/02/19 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
70 - 58 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/02/19 21:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
0 - 20 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 10/02/19 19:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
59 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 10/02/19 19:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
59 - 65 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/02/19 18:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
84 - 83 |
ΘΕΡΜΗΣ 08/02/19 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
50 - 66 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/02/19 21:30 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
74 - 67 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/02/19 20:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
60 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/02/19 21:00 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
73 - 55 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 15/02/19 21:45 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
63 - 57 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15/02/19 21:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
51 - 71 |
ΘΕΡΜΗΣ 19/02/19 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
75 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/02/19 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
50 - 73 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 15/02/19 21:30 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
20 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/02/19 21:30 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
61 - 72 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/03/19 19:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
79 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/02/19 18:00 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
73 - 68 |
ΘΕΡΜΗΣ 22/02/19 21:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
59 - 43 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 25/02/19 21:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
59 - 39 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 24/02/19 20:00 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
69 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/02/19 21:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
42 - 72 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 24/02/19 19:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
0 - 20 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 24/02/19 19:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
63 - 71 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 01/03/19 21:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
61 - 56 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 01/03/19 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
44 - 60 |
ΘΕΡΜΗΣ 05/03/19 21:30 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
51 - 61 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 01/03/19 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
88 - 81 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/03/19 21:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
73 - 65 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 03/03/19 20:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
20 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/03/19 21:00 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
72 - 57 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/03/19 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
64 - 41 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17/03/19 20:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
64 - 66 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/03/19 21:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
0 - 20 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 17/03/19 19:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
75 - 65 |
ΘΕΡΜΗΣ 15/03/19 21:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
89 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/03/19 20:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
60 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 17/03/19 19:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
72 - 93 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 29/03/19 21:45 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
69 - 66 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 29/03/19 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
33 - 68 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 29/03/19 21:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
75 - 57 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 01/04/19 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
78 - 101 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 31/03/19 20:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
50 - 77 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 31/03/19 21:00 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
0 - 20 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 31/03/19 19:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
70 - 76 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/04/19 21:00 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
50 - 48 |
ΘΕΡΜΗΣ 09/04/19 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
79 - 81 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 07/04/19 19:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
47 - 53 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 07/04/19 20:00 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
68 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 08/04/19 21:30 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
66 - 59 |
ΘΕΡΜΗΣ 05/04/19 21:45 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
20 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 06/04/19 18:00 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
47 - 56 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 12/04/19 21:45 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ |
62 - 60 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12/04/19 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ |
67 - 59 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/04/19 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ | |
| ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ |
68 - 84 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14/04/19 20:00 |
Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ |
72 - 71 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/04/19 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ |
0 - 20 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 14/04/19 19:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ |
49 - 66 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 14/04/19 19:30 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛ |
54 - 58 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 19/04/19 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΑΘΛΗΤ |
70 - 66 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/04/19 18:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΑΤΡΟΜ |
42 - 49 |
ΘΕΡΜΗΣ 23/04/19 21:30 |
ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΜΑΡΑΘ | |
| ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ |
61 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/04/19 21:00 |
ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΟΛΝΤ | |
| Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. Ν. ΚΡ |
78 - 76 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/04/19 20:00 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
20 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22/04/19 21:30 |
ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΠΛΑΤΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
78 - 68 |
ΘΕΡΜΗΣ 19/04/19 21:45 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΛΛΕ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/09/18 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 52-69 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
21/09/18 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 59-65 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
25/09/18 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 64-62 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
23/09/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 71-74 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
23/09/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 69-49 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ |
24/09/18 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 67-73 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ |
21/09/18 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 61-76 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/10/18 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 79-46 | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
30/09/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 65-64 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
30/09/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 47-51 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
29/09/18 | 17:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 47-67 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
30/09/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 46-58 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
29/09/18 | 18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 73-67 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
28/09/18 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 58-54 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/10/18 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 58-77 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
05/10/18 | 21:45 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 53-45 | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ | ΓΕΚΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
09/10/18 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 69-31 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
07/10/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 46-55 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
25/10/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 75-70 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
08/10/18 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 77-68 | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ |
05/10/18 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 45-59 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/10/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 62-57 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
14/10/18 | 17:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 59-80 | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
14/10/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 45-60 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
17/12/18 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 69-58 | ||
12/10/18 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 69-59 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
15/10/18 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 69-29 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
14/10/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 59-69 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/18 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 56-61 | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
19/10/18 | 21:45 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 61-40 | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
23/10/18 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 67-58 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
21/10/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 69-81 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
21/10/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 58-64 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
02/11/18 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 58-67 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
22/10/18 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 61-53 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/11/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 62-60 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
03/11/18 | 18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 64-56 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
02/11/18 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 49-55 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
05/11/18 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 80-58 | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
04/11/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 76-57 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
29/10/18 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 51-58 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
04/11/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 73-65 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/11/18 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 60-75 | ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
09/11/18 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 65-69 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
13/11/18 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 46-45 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
11/11/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 67-60 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
09/11/18 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 58-65 | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
12/11/18 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 68-40 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
11/11/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 83-66 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/18 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 66-35 | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
19/11/18 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 60-55 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
18/11/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 43-45 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
18/11/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 73-38 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
18/02/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 76-68 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
18/11/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 58-64 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
18/11/18 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 58-79 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/11/18 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 58-65 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
23/11/18 | 21:45 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 60-61 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
27/11/18 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 64-51 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
23/11/18 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 69-64 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
26/11/18 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 71-59 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
25/11/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 72-80 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
25/11/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 64-57 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/12/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 68-51 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
02/12/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 52-49 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
04/12/18 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 67-56 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
03/12/18 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 54-59 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
30/11/18 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 73-57 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
01/12/18 | 18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 70-64 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
02/12/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 66-67 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/12/18 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 66-68 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
07/12/18 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 52-54 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
07/12/18 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 57-52 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
10/12/18 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 55-43 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
09/12/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 73-94 | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
09/12/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 73-56 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
09/12/18 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 53-63 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/12/18 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 67-66 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
14/12/18 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 65-60 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
16/12/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 64-58 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
16/12/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 53-57 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
17/12/18 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 69-72 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
14/12/18 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 77-33 | ||
15/12/18 | 18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 70-64 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/12/18 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 48-69 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
21/12/18 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 51-74 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
07/01/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 63-48 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
23/12/18 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 65-61 | ||
23/12/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 72-52 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
23/12/18 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 0-20 | ||
23/12/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 69-84 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/01/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 66-72 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
14/01/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 61-33 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
13/01/19 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 58-51 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
13/01/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 101-75 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
13/01/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 0-20 | ||
13/01/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 64-78 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
12/01/19 | 18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 66-51 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/01/19 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 57-77 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
18/01/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 72-50 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
22/01/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 53-49 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
20/01/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 75-48 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
20/01/19 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 56-44 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
21/01/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 57-78 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
18/01/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 76-42 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/01/19 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 57-67 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
27/01/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 56-67 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
27/01/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 0-20 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
27/01/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 53-66 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
28/01/19 | 18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 51-65 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
25/01/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 84-69 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
28/01/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 82-61 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/02/19 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 57-66 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
01/02/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 20-0 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
05/02/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 53-31 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | |
03/02/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 54-77 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
03/02/19 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 57-77 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
01/02/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 64-67 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
04/02/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 70-58 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/02/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 0-20 | ||
10/02/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 59-68 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
09/02/19 | 18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 59-65 | ||
08/02/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 84-83 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
11/02/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 50-66 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ |
10/02/19 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 74-67 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
10/02/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 60-64 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/02/19 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 73-55 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
15/02/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 63-57 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
19/02/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 51-71 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
17/02/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 75-58 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
15/02/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 50-73 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
18/02/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 20-0 | ||
04/03/19 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 61-72 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/02/19 | 18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 79-64 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
22/02/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 73-68 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
25/02/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 59-43 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
24/02/19 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 59-39 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
24/02/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 69-60 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
24/02/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 42-72 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
24/02/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 0-20 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/03/19 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 63-71 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
01/03/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 61-56 | ||
05/03/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 44-60 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
01/03/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 51-61 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
04/03/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 88-81 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
03/03/19 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 73-65 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
03/03/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 20-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/03/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 72-57 | ||
17/03/19 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 64-41 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
17/03/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 64-66 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
17/03/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 0-20 | ||
15/03/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 75-65 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
16/03/19 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 89-70 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
17/03/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 60-58 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/03/19 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 72-93 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
29/03/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 69-66 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
29/03/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 33-68 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
01/04/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 75-57 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
31/03/19 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 78-101 | ||
31/03/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 50-77 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
31/03/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 0-20 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/04/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 70-76 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
09/04/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 50-48 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
07/04/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 79-81 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
07/04/19 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 47-53 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
08/04/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 68-70 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
05/04/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 66-59 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
06/04/19 | 18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 20-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/04/19 | 21:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | 47-56 | ||
12/04/19 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 62-60 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
15/04/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 67-59 | ||
14/04/19 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.-Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | 68-84 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
14/04/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 72-71 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
14/04/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-20 | ||
14/04/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 49-66 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/04/19 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | 54-58 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
20/04/19 | 18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 70-66 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
23/04/19 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | 42-49 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
21/04/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | 61-59 | ||
21/04/19 | 20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 78-76 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
22/04/19 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. | 20-0 | ||
19/04/19 | 21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | 78-68 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |