| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
73 - 39 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 23/09/18 19:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
35 - 65 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/09/18 20:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
20 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 19/09/18 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
63 - 69 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 24/09/18 21:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
76 - 75 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 21/09/18 21:45 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
58 - 52 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/10/18 20:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
66 - 53 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 28/09/18 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
71 - 61 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 28/09/18 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
77 - 56 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 27/09/18 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
61 - 66 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 01/10/18 20:45 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
55 - 65 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 01/10/18 21:00 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
55 - 42 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 28/09/18 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
37 - 58 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/10/18 20:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
64 - 61 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 05/10/18 21:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
45 - 57 |
ΔΡΥΜΟΥ 03/10/18 21:30 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
57 - 40 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 08/10/18 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
70 - 44 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 05/10/18 21:45 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
73 - 84 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 05/10/18 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
62 - 56 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 12/10/18 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
73 - 36 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/10/18 21:45 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
60 - 83 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15/10/18 20:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
61 - 62 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15/10/18 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
40 - 55 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 26/11/18 21:30 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
82 - 62 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 12/10/18 21:45 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
62 - 71 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21/10/18 21:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
39 - 72 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/10/18 20:30 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
78 - 40 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 19/10/18 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
73 - 56 |
ΔΡΥΜΟΥ 17/10/18 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
57 - 52 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 22/10/18 21:00 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
59 - 64 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 19/10/18 21:45 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
60 - 67 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 05/11/18 20:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
74 - 54 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 05/11/18 21:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
69 - 74 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 02/11/18 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
51 - 64 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 02/11/18 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
55 - 49 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 05/11/18 21:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
80 - 74 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 01/11/18 21:45 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
64 - 45 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11/11/18 19:00 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
31 - 55 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 10/11/18 20:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
67 - 55 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 13/11/18 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
56 - 61 |
ΔΡΥΜΟΥ 07/11/18 21:30 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
64 - 75 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09/11/18 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
69 - 72 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 09/11/18 21:45 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
52 - 70 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 04/01/19 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
59 - 31 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 16/11/18 21:45 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
62 - 74 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 19/11/18 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
65 - 63 |
ΔΡΥΜΟΥ 14/11/18 21:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
56 - 61 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 19/11/18 21:00 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
87 - 86 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/11/18 21:45 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
59 - 73 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25/11/18 19:00 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
37 - 59 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 24/11/18 20:30 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
69 - 47 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 23/11/18 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
50 - 69 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 23/11/18 21:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
64 - 55 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 23/11/18 21:45 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
80 - 87 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 23/11/18 21:00 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
49 - 43 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 03/12/18 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
66 - 53 |
ΔΡΥΜΟΥ 28/11/18 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
74 - 64 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 30/11/18 21:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
74 - 69 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 30/11/18 21:45 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
50 - 44 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 03/12/18 21:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
65 - 69 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 03/12/18 20:45 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
50 - 57 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09/12/18 19:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
54 - 83 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/12/18 20:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
64 - 71 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 08/03/19 21:30 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
60 - 46 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 07/12/18 21:45 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
80 - 72 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 07/12/18 21:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
20 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 06/12/18 21:45 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
80 - 51 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 14/12/18 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
43 - 70 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15/12/18 20:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
64 - 74 |
ΔΡΥΜΟΥ 12/12/18 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
70 - 65 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 14/12/18 21:45 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
81 - 68 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 14/12/18 21:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
49 - 62 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 17/12/18 21:00 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
64 - 36 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 23/12/18 19:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
0 - 20 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 21/12/18 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
79 - 72 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 21/12/18 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
72 - 74 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 21/12/18 21:00 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
62 - 63 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 20/12/18 21:45 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
71 - 67 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 07/01/19 20:45 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
56 - 64 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 11/01/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
76 - 30 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 11/01/19 21:45 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
20 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/01/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
56 - 55 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10/01/19 21:45 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
84 - 77 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 14/01/19 20:45 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 20 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 14/01/19 21:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
78 - 60 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 20/01/19 19:00 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
77 - 64 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 18/01/19 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
63 - 84 |
ΔΡΥΜΟΥ 16/01/19 21:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
64 - 63 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 21/01/19 21:00 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
91 - 83 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 18/01/19 21:45 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 18/01/19 21:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
69 - 49 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/03/19 21:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
61 - 49 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24/01/19 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
62 - 56 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 28/01/19 20:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 20 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 28/01/19 21:00 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
47 - 70 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15/04/19 20:45 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
69 - 65 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 25/01/19 21:45 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
86 - 53 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 03/02/19 19:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
36 - 69 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 02/02/19 20:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
66 - 64 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 01/02/19 21:30 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
62 - 39 |
ΔΡΥΜΟΥ 30/01/19 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
71 - 57 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 04/02/19 21:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
70 - 88 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 01/02/19 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
80 - 71 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 07/02/19 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
80 - 30 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 11/02/19 20:45 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 20 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/02/19 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/02/19 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
68 - 46 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 08/02/19 21:45 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
20 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/02/19 21:00 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
77 - 61 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17/02/19 19:00 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
20 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 16/02/19 20:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
75 - 61 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 15/02/19 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
70 - 75 |
ΔΡΥΜΟΥ 13/02/19 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
64 - 75 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 15/02/19 21:30 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
59 - 74 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15/02/19 21:45 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
46 - 87 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 25/02/19 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
68 - 37 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 01/04/19 21:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
69 - 75 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 22/02/19 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
67 - 57 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 08/03/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
20 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/02/19 21:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
69 - 54 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 25/02/19 20:45 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
69 - 49 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 03/03/19 19:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
41 - 51 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 02/03/19 20:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
65 - 53 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 01/03/19 21:30 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
63 - 52 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 01/03/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
74 - 55 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 01/03/19 21:45 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
58 - 80 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 01/03/19 21:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
79 - 51 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 05/04/19 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
74 - 29 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 18/03/19 21:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
71 - 75 |
ΔΡΥΜΟΥ 13/03/19 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
71 - 67 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 02/05/19 21:45 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
69 - 54 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15/03/19 21:00 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
75 - 58 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 18/03/19 20:45 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
73 - 58 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 31/03/19 19:00 |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
52 - 61 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 30/03/19 20:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
59 - 83 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 29/03/19 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
81 - 80 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 29/03/19 21:45 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
20 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 29/03/19 21:00 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
82 - 59 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 28/03/19 21:45 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
58 - 53 |
ΔΡΥΜΟΥ 03/04/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
84 - 38 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 05/04/19 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
62 - 72 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 08/04/19 20:45 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
66 - 70 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 08/04/19 21:00 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
64 - 78 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 05/04/19 21:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 20 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/04/19 21:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ |
46 - 85 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13/04/19 20:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
68 - 39 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 12/04/19 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
61 - 65 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 12/04/19 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ |
77 - 82 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 12/04/19 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ |
76 - 57 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/04/19 21:45 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ |
20 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15/04/19 20:45 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩ |
43 - 62 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/04/19 20:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ Μ. ΑΛ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠ |
0 - 20 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/04/19 21:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
80 - 48 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 19/04/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΦΙΛΑΘ |
93 - 58 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 22/04/19 21:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑ |
78 - 76 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 19/04/19 21:45 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΑΔΑΜΑ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
92 - 76 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 19/04/19 21:00 |
ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/09/18 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 73-39 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
22/09/18 | 20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 35-65 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
19/09/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 20-0 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
24/09/18 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 63-69 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
21/09/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 76-75 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
22/10/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 58-52 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/09/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 66-53 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 0-0 | ||||
28/09/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 71-61 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
27/09/18 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 77-56 | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
01/10/18 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 61-66 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
01/10/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 55-65 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
28/09/18 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 55-42 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
06/10/18 | 20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 37-58 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
05/10/18 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 64-61 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
03/10/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 45-57 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
08/10/18 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 57-40 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
05/10/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 70-44 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
05/10/18 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 73-84 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/10/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 62-56 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ |
11/10/18 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 73-36 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
15/10/18 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 60-83 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
15/10/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 61-62 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
26/11/18 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 40-55 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
12/10/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 82-62 | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/10/18 | 21:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 62-71 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
20/10/18 | 20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 39-72 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
19/10/18 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 78-40 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
17/10/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 73-56 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
22/10/18 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 57-52 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
19/10/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 59-64 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/11/18 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΠΕΡΑ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 60-67 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
05/11/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 74-54 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
02/11/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 69-74 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
02/11/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 51-64 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
05/11/18 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 55-49 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
01/11/18 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 80-74 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/11/18 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 64-45 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
10/11/18 | 20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 31-55 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
13/11/18 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 67-55 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
07/11/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 56-61 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
09/11/18 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 64-75 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
09/11/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 69-72 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/01/19 | 21:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 52-70 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
16/11/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 59-31 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
19/11/18 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 62-74 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
14/11/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 65-63 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ |
19/11/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 56-61 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
15/11/18 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 87-86 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/11/18 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 59-73 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
24/11/18 | 20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 37-59 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
23/11/18 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 69-47 | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
23/11/18 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 50-69 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
23/11/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 64-55 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-0 | ||||
23/11/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 80-87 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/12/18 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 49-43 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
28/11/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 66-53 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
30/11/18 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 74-64 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
30/11/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 74-69 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΓΕΚΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
03/12/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 50-44 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
03/12/18 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 65-69 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/12/18 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 50-57 | ΜΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
08/12/18 | 20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 54-83 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
08/03/19 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΠΕΡΑ ΑΣ | 64-71 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
07/12/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 60-46 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 0-0 | ||||
07/12/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 80-72 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
06/12/18 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 20-0 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/18 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 80-51 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
15/12/18 | 20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 43-70 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
12/12/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 64-74 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
14/12/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 70-65 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
14/12/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 81-68 | ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
17/12/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 49-62 | ||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/12/18 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 64-36 | ΜΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
21/12/18 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 0-20 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
21/12/18 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 79-72 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||||
21/12/18 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 72-74 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
20/12/18 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 62-63 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
07/01/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 71-67 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/01/19 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 56-64 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
11/01/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 76-30 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||||
11/01/19 | 21:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 20-0 | ||
10/01/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 56-55 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
14/01/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 84-77 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
14/01/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-20 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/01/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 78-60 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
18/01/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 77-64 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
16/01/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 63-84 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
21/01/19 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΠΕΡΑ ΑΣ | 64-63 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
18/01/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 91-83 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
18/01/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 0-0 | ||||
08/03/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 69-49 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
24/01/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 61-49 | ||
28/01/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΠΕΡΑ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 62-56 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
28/01/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 0-20 | ||
15/04/19 | 20:45 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 47-70 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
25/01/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 69-65 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/02/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 86-53 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
02/02/19 | 20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 36-69 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
01/02/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΠΕΡΑ ΑΣ | 66-64 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
30/01/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 62-39 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
04/02/19 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 71-57 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
01/02/19 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 70-88 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/02/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 80-71 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
11/02/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 80-30 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
11/02/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-20 | ||
08/02/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 0-0 | ||
08/02/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 68-46 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 0-0 | ||||
08/02/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 20-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/02/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΠΕΡΑ ΑΣ | 77-61 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
16/02/19 | 20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 20-0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
15/02/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 75-61 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
13/02/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 70-75 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
15/02/19 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 64-75 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
15/02/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 59-74 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/02/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 46-87 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
01/04/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 68-37 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
22/02/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 69-75 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
08/03/19 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 67-57 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
22/02/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 20-0 | ||
25/02/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 69-54 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/03/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 69-49 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
02/03/19 | 20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 41-51 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
01/03/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 65-53 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
01/03/19 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 63-52 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
01/03/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 74-55 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΕΡΑ ΑΣ | 0-0 | ||||
01/03/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 58-80 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/04/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 79-51 | ||
18/03/19 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 74-29 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
13/03/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 71-75 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
02/05/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 71-67 | ||
15/03/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 69-54 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
18/03/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 75-58 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/03/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 73-58 | ||
30/03/19 | 20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 52-61 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
29/03/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 59-83 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
29/03/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 81-80 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||||
29/03/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 20-0 | ||
28/03/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 82-59 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/04/19 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 58-53 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
05/04/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 84-38 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
08/04/19 | 20:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 62-72 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
08/04/19 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 66-70 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
05/04/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 64-78 | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
08/04/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 0-20 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/04/19 | 20:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 46-85 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
12/04/19 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | 68-39 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
12/04/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ | 61-65 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | 0-0 | ||||
12/04/19 | 21:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | 77-82 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
11/04/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 76-57 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
15/04/19 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΠΕΡΑ ΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ | 20-0 | ||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/04/19 | 20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. | 43-62 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
22/04/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 0-20 | ||
19/04/19 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 80-48 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ |
ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
22/04/19 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | 93-58 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
19/04/19 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ | 78-76 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
19/04/19 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ | 92-76 | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |