| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
58 - 72 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 08/09/18 21:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
70 - 55 |
ΙΩΝΙΑΣ 22/09/18 20:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
69 - 49 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/09/18 16:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
69 - 49 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 22/09/18 14:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
66 - 61 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22/09/18 14:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
70 - 74 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 29/09/18 19:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
78 - 67 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 29/09/18 20:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
50 - 61 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 29/09/18 17:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
61 - 52 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 29/09/18 21:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
91 - 58 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 29/09/18 18:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
57 - 59 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 06/10/18 19:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
71 - 38 |
ΙΩΝΙΑΣ 06/10/18 20:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
74 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 06/10/18 16:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
76 - 84 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 06/10/18 19:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
92 - 40 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 06/10/18 18:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
57 - 72 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13/10/18 17:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
77 - 73 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 13/10/18 21:45 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
61 - 63 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/10/18 14:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
44 - 88 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 13/10/18 19:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
70 - 58 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 13/10/18 20:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
74 - 57 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20/10/18 19:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
69 - 74 |
ΙΩΝΙΑΣ 20/10/18 20:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
73 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/10/18 16:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
79 - 57 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 20/10/18 18:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
63 - 43 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 20/10/18 19:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
61 - 71 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 03/11/18 14:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
52 - 56 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 03/11/18 19:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
62 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/11/18 16:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
66 - 70 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 03/11/18 19:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
62 - 72 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 03/11/18 17:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
74 - 62 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10/11/18 19:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
57 - 60 |
ΙΩΝΙΑΣ 10/11/18 20:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
92 - 31 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 10/11/18 18:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
70 - 73 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 10/11/18 19:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
48 - 37 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 10/11/18 20:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
63 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/02/19 16:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
49 - 90 |
ΙΩΝΙΑΣ 16/02/19 20:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
56 - 62 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 16/02/19 19:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
37 - 59 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/02/19 14:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
38 - 43 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 16/02/19 21:45 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
63 - 55 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 24/11/18 19:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
73 - 40 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 24/11/18 18:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
76 - 87 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 24/11/18 19:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
61 - 45 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 24/11/18 20:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
57 - 65 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 24/11/18 17:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
90 - 56 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 01/12/18 18:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
63 - 66 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 01/12/18 19:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
57 - 83 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 01/12/18 20:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
57 - 60 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 01/12/18 17:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
81 - 75 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 01/12/18 21:45 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
61 - 58 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 08/12/18 19:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
58 - 69 |
ΙΩΝΙΑΣ 08/12/18 20:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
96 - 42 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/12/18 16:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
55 - 64 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 08/12/18 19:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
67 - 76 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 08/12/18 14:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
69 - 53 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/12/18 20:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
49 - 70 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 15/12/18 17:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
71 - 78 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 22/01/19 14:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
70 - 63 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/12/18 14:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
36 - 79 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 15/12/18 19:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
71 - 49 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22/12/18 19:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
79 - 68 |
ΙΩΝΙΑΣ 22/12/18 20:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
67 - 53 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/12/18 16:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
79 - 32 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 22/12/18 18:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
67 - 88 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 22/12/18 19:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
72 - 69 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12/01/19 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
73 - 80 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12/01/19 14:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
69 - 73 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 12/01/19 19:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
59 - 74 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/01/19 20:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
52 - 51 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/01/19 17:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
57 - 47 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19/01/19 19:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
90 - 70 |
ΙΩΝΙΑΣ 19/01/19 20:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
91 - 58 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 19/01/19 18:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
69 - 59 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/01/19 21:45 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
71 - 29 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/01/19 20:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
52 - 59 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 26/01/19 19:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
75 - 71 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 26/01/19 16:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
31 - 70 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26/01/19 17:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
68 - 61 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 26/01/19 14:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
50 - 62 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 26/01/19 19:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
58 - 81 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 02/02/19 19:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
87 - 48 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 02/02/19 18:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
63 - 52 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 02/02/19 19:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
91 - 43 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 02/02/19 20:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
70 - 72 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 02/02/19 17:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
88 - 83 |
ΙΩΝΙΑΣ 09/02/19 20:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
56 - 67 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 09/02/19 21:45 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
73 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 09/02/19 16:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
52 - 74 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 09/02/19 19:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛ |
50 - 39 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/02/19 14:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/09/18 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΔΕΚΑ | 58-72 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ |
22/09/18 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 70-55 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
22/09/18 | 16:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 69-49 | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
22/09/18 | 14:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 69-49 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
22/09/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 66-61 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/09/18 | 19:30 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 70-74 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
29/09/18 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 78-67 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
29/09/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 50-61 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
29/09/18 | 21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 61-52 | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
29/09/18 | 18:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 91-58 | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/10/18 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 57-59 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
06/10/18 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 71-38 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
06/10/18 | 16:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 74-60 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
06/10/18 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 76-84 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ |
06/10/18 | 18:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 92-40 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/10/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 57-72 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
13/10/18 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 77-73 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
13/10/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 61-63 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
13/10/18 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΔΕΚΑ | 44-88 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
13/10/18 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 70-58 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/10/18 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 74-57 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
20/10/18 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 69-74 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
20/10/18 | 16:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 73-60 | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
20/10/18 | 18:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 79-57 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
20/10/18 | 19:30 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 63-43 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/11/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 61-71 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
03/11/18 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 52-56 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
03/11/18 | 16:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΔΕΚΑ | 62-67 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
03/11/18 | 19:30 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 66-70 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
03/11/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 62-72 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/11/18 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 74-62 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
10/11/18 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 57-60 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
10/11/18 | 18:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 92-31 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
10/11/18 | 19:30 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 70-73 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤ |
10/11/18 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 48-37 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/02/19 | 16:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 63-55 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
16/02/19 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΔΕΚΑ | 49-90 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
16/02/19 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 56-62 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
16/02/19 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 37-59 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
16/02/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 38-43 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/11/18 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 63-55 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
24/11/18 | 18:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 73-40 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
24/11/18 | 19:30 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 76-87 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
24/11/18 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 61-45 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
24/11/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 57-65 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/18 | 18:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 90-56 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
01/12/18 | 19:30 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 63-66 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ |
01/12/18 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 57-83 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | |
01/12/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 57-60 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
01/12/18 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 81-75 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/12/18 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 61-58 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
08/12/18 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 58-69 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
08/12/18 | 16:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 96-42 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
08/12/18 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 55-64 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
08/12/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΔΕΚΑ | 67-76 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/12/18 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 69-53 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
15/12/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 49-70 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
22/01/19 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 71-78 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
15/12/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 70-63 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
15/12/18 | 19:30 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΔΕΚΑ | 36-79 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/12/18 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 71-49 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
22/12/18 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 79-68 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
22/12/18 | 16:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 67-53 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
22/12/18 | 18:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 79-32 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
22/12/18 | 19:30 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 67-88 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/01/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 72-69 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
12/01/19 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 73-80 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
12/01/19 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 69-73 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
12/01/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΔΕΚΑ | 59-74 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
12/01/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 52-51 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/01/19 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 57-47 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
19/01/19 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 90-70 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
19/01/19 | 18:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 91-58 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
17/01/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 69-59 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
19/01/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 71-29 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/01/19 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 52-59 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
26/01/19 | 16:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 75-71 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
26/01/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΔΕΚΑ | 31-70 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
26/01/19 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 68-61 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
26/01/19 | 19:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 50-62 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/02/19 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 58-81 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
02/02/19 | 18:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 87-48 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
02/02/19 | 19:30 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 63-52 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
02/02/19 | 20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 91-43 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
02/02/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 70-72 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/02/19 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 88-83 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
09/02/19 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΔΕΚΑ | 56-67 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
09/02/19 | 16:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 73-60 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
09/02/19 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 52-74 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
09/02/19 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 50-39 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |