| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
87 - 24 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 23/09/18 18:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
51 - 60 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 23/09/18 14:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
91 - 29 |
Α.Α.Μ.Θ. 23/09/18 14:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
19 - 73 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 23/09/18 14:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
55 - 64 |
Χ.Α.Ν.Θ. 30/09/18 17:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
43 - 77 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 30/09/18 17:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
51 - 90 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 30/09/18 13:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
65 - 25 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 30/09/18 14:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
81 - 35 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 08/10/18 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
74 - 58 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 07/10/18 15:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
75 - 51 |
Α.Α.Μ.Θ. 07/10/18 14:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
26 - 86 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 07/10/18 19:30 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
61 - 81 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 06/11/18 21:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
66 - 55 |
ΘΕΡΜΗΣ 14/10/18 15:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
19 - 93 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14/10/18 14:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
28 - 68 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14/10/18 17:30 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
84 - 47 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 22/10/18 21:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
94 - 23 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 21/10/18 14:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
40 - 37 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 21/10/18 19:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
79 - 51 |
Χ.Α.Ν.Θ. 24/10/18 21:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
22 - 105 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 27/10/18 15:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
88 - 40 |
Α.Α.Μ.Θ. 04/11/18 21:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
58 - 67 |
ΘΕΡΜΗΣ 04/11/18 15:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
80 - 47 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 04/11/18 13:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
56 - 83 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 11/11/18 14:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
34 - 58 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 11/11/18 19:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
101 - 16 |
Χ.Α.Ν.Θ. 11/11/18 19:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
54 - 67 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11/11/18 17:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
67 - 85 |
Α.Α.Μ.Θ. 19/11/18 18:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
90 - 54 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 18/11/18 15:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
37 - 65 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18/11/18 14:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
61 - 65 |
ΘΕΡΜΗΣ 18/11/18 15:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
72 - 46 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 26/11/18 21:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
30 - 66 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 25/11/18 19:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
71 - 52 |
Χ.Α.Ν.Θ. 25/11/18 19:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
84 - 29 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 25/11/18 13:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
29 - 93 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 04/12/18 20:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
75 - 60 |
Χ.Α.Ν.Θ. 02/12/18 19:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
53 - 75 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 02/12/18 17:30 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
73 - 47 |
ΘΕΡΜΗΣ 02/12/18 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
70 - 59 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 10/12/18 21:30 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
69 - 40 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 09/12/18 14:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
67 - 61 |
Α.Α.Μ.Θ. 11/12/18 21:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
47 - 71 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 09/12/18 14:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
29 - 87 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19/12/18 21:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
54 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 16/12/18 13:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
60 - 71 |
ΘΕΡΜΗΣ 16/12/18 15:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
91 - 31 |
Χ.Α.Ν.Θ. 16/12/18 19:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
101 - 57 |
ΔΕΚΑ -Α- 06/01/19 19:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
88 - 82 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 23/12/18 14:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
99 - 23 |
Α.Α.Μ.Θ. 23/12/18 14:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 23/12/18 19:30 |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
81 - 48 |
Χ.Α.Ν.Θ. 23/12/18 19:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
45 - 91 |
ΘΕΡΜΗΣ 16/01/19 20:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
26 - 79 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13/01/19 14:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
72 - 49 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13/01/19 17:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
55 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 13/01/19 13:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
99 - 26 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 21/01/19 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
38 - 79 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 20/01/19 19:30 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
69 - 51 |
Χ.Α.Ν.Θ. 20/01/19 17:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
47 - 70 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 20/01/19 17:30 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
73 - 60 |
Α.Α.Μ.Θ. 27/01/19 20:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
96 - 50 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 27/01/19 13:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
25 - 96 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16/02/19 19:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
54 - 38 |
ΘΕΡΜΗΣ 27/01/19 15:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
67 - 57 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 04/02/19 20:45 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
44 - 71 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 03/02/19 19:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 06/02/19 21:30 |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
68 - 48 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 03/02/19 17:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ |
100 - 92 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 03/02/19 13:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
49 - 63 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 12/02/19 21:45 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
70 - 42 |
ΘΕΡΜΗΣ 10/02/19 15:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
50 - 67 |
Α.Α.Μ.Θ. 20/02/18 20:00 |
ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
53 - 84 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10/02/19 14:00 |
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν. ΒΟ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/09/18 | 18:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 87-24 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦ |
23/09/18 | 14:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΧΑΝΘ | 51-60 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
23/09/18 | 14:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 91-29 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ Δ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 0-0 | ||||
23/09/18 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 19-73 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/09/18 | 17:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΔΕΚΑ | 55-64 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
30/09/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 43-77 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
30/09/18 | 13:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 51-90 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||||
30/09/18 | 14:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 65-25 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/10/18 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 81-35 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
07/10/18 | 15:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 74-58 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
07/10/18 | 14:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 75-51 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||||
07/10/18 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΧΑΝΘ | 26-86 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΔΕΚΑ | 61-81 | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
14/10/18 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 66-55 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
14/10/18 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 19-93 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||||
14/10/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΧΑΝΘ | 28-68 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/10/18 | 21:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 84-47 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
21/10/18 | 14:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 94-23 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩ |
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||||
21/10/18 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 40-37 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
24/10/18 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 79-51 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/10/18 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΔΕΚΑ | 22-105 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||||
04/11/18 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 88-40 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
04/11/18 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΧΑΝΘ | 58-67 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
04/11/18 | 13:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 80-47 | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||||
11/11/18 | 14:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΗΣ ΑΣ | 56-83 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
11/11/18 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 34-58 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
11/11/18 | 19:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 101-16 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
11/11/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 54-67 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/11/18 | 18:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΔΕΚΑ | 67-85 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
18/11/18 | 15:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 90-54 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΧΑΝΘ | 0-0 | ||||
18/11/18 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 37-65 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
18/11/18 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 61-65 | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/11/18 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 72-46 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
25/11/18 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 30-66 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
25/11/18 | 19:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 71-52 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||||
25/11/18 | 13:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 84-29 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/18 | 20:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΔΕΚΑ | 29-93 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
02/12/18 | 19:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 75-60 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
02/12/18 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΡΗΣ ΑΣ | 53-75 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||||
02/12/18 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 73-47 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/12/18 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΧΑΝΘ | 70-59 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
09/12/18 | 14:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 69-40 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
11/12/18 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 67-61 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||||
09/12/18 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 47-71 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/12/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΔΕΚΑ | 29-87 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
16/12/18 | 13:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 54-69 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
16/12/18 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 60-71 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||||
16/12/18 | 19:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 91-31 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/01/19 | 19:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 101-57 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
23/12/18 | 14:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 88-82 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ |
23/12/18 | 14:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 99-23 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
23/12/18 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||
23/12/18 | 19:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 81-48 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/01/19 | 20:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΔΕΚΑ | 45-91 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
13/01/19 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 26-79 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
13/01/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 72-49 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
13/01/19 | 13:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΧΑΝΘ | 55-59 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/01/19 | 21:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 99-26 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||||
20/01/19 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 38-79 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
20/01/19 | 17:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 69-51 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
20/01/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 47-70 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||||
27/01/19 | 20:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 73-60 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
27/01/19 | 13:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 96-50 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
16/02/19 | 19:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΧΑΝΘ | 25-96 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
27/01/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 54-38 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/02/19 | 20:45 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 67-57 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
03/02/19 | 19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 44-71 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
06/02/19 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||
03/02/19 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 68-48 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
03/02/19 | 13:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 100-92 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/19 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΔΕΚΑ | 49-63 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
10/02/19 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 70-42 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
20/02/18 | 20:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΧΑΝΘ | 50-67 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||||
10/02/19 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 53-84 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |