| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
53 - 70 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 23/09/18 17:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
42 - 56 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 23/09/18 15:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
38 - 35 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 25/09/18 21:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 23/09/18 18:45 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
108 - 27 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 23/09/18 14:30 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
74 - 53 |
ΠΕΥΚΩΝ 30/09/18 14:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
39 - 66 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 30/09/18 17:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
42 - 40 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 30/09/18 11:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 30/09/18 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
80 - 87 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 30/09/18 14:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
75 - 44 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 07/10/18 17:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
60 - 46 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 07/10/18 15:00 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
85 - 36 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 07/10/18 19:00 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 07/10/18 18:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
43 - 79 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 07/10/18 14:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
50 - 54 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 14/10/18 11:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
28 - 94 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 14/10/18 14:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
66 - 62 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 14/10/18 14:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 14/10/18 18:45 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
31 - 75 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 14/10/18 17:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
95 - 46 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 21/10/18 17:00 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
58 - 73 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 21/10/18 15:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 21/10/18 18:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
71 - 54 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21/10/18 14:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
65 - 49 |
ΠΕΥΚΩΝ 21/10/18 14:30 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
61 - 49 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 04/11/18 14:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 04/11/18 18:45 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
65 - 52 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 04/11/18 18:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
16 - 104 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 03/11/18 13:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
47 - 28 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 04/11/18 11:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 11/11/18 17:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
58 - 55 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 11/11/18 15:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
40 - 71 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/11/18 14:30 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
69 - 57 |
ΠΕΥΚΩΝ 11/11/18 14:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
78 - 33 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 11/11/18 17:00 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
48 - 57 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 18/11/18 19:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
59 - 44 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18/11/18 15:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 18/11/18 18:45 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
90 - 57 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 18/11/18 14:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
34 - 96 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 17/11/18 21:00 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
57 - 72 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 25/11/18 17:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
68 - 41 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 25/11/18 14:30 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
54 - 35 |
ΠΕΥΚΩΝ 25/11/18 14:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 25/11/18 17:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
53 - 44 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 25/11/18 11:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
62 - 60 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 02/12/18 14:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
64 - 41 |
ΠΕΥΚΩΝ 13/02/19 18:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
49 - 79 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 02/12/18 17:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 02/12/18 11:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
60 - 82 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 02/12/18 14:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
40 - 47 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 09/12/18 17:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
63 - 39 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 09/12/18 15:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
47 - 52 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09/12/18 19:00 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09/12/18 18:45 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
76 - 47 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 09/12/18 14:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
53 - 58 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 16/12/18 17:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
44 - 49 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 16/12/18 11:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
37 - 75 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 16/12/18 14:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 16/12/18 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
48 - 39 |
ΠΕΥΚΩΝ 16/12/18 14:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
56 - 50 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 23/12/18 15:00 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
88 - 40 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 23/12/18 15:00 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
44 - 63 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 23/12/18 19:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 23/12/18 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
76 - 27 |
ΠΕΥΚΩΝ 23/12/18 14:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
35 - 101 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 13/01/19 14:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
80 - 82 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 13/01/19 14:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 13/01/19 18:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
38 - 56 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 13/01/19 17:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
44 - 59 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 13/01/19 11:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
63 - 54 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 20/01/19 17:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 20/01/19 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
30 - 37 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 20/01/19 14:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
117 - 29 |
ΠΕΥΚΩΝ 20/01/19 14:30 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
45 - 51 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 20/01/19 17:00 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 27/01/19 18:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
49 - 34 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 27/01/19 19:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
55 - 36 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 27/01/19 11:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
54 - 56 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 27/01/19 14:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
50 - 71 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 27/01/19 14:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
46 - 45 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 03/02/19 17:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ |
60 - 39 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 03/02/19 14:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 03/02/19 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
55 - 44 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 03/02/19 17:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
97 - 40 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 03/02/19 11:00 |
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
43 - 58 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 10/02/19 15:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΝΩΣΗ |
45 - 72 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 09/02/19 14:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
40 - 62 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 10/02/19 19:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 10/02/19 18:45 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡ |
68 - 44 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10/02/19 14:30 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/09/18 | 17:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 53-70 | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
23/09/18 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 42-56 | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
25/09/18 | 21:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 38-35 | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
23/09/18 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΡΕΠΟ 1-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 0-0 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟ |
23/09/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 108-27 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/09/18 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 74-53 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
30/09/18 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 39-66 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
30/09/18 | 11:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 42-40 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
30/09/18 | 14:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
30/09/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 80-87 | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/10/18 | 17:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 75-44 | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
07/10/18 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 60-46 | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
07/10/18 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 85-36 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
07/10/18 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΡΕΠΟ 1-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 0-0 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
07/10/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 43-79 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/10/18 | 11:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 50-54 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
14/10/18 | 14:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 28-94 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
14/10/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 66-62 | ||
14/10/18 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΡΕΠΟ 1-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-0 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟ |
14/10/18 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 31-75 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/10/18 | 17:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 95-46 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
21/10/18 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 58-73 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
21/10/18 | 18:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
21/10/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 71-54 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟ |
21/10/18 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 65-49 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/11/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 61-49 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
04/11/18 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 0-0 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
04/11/18 | 18:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 65-52 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
03/11/18 | 13:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 16-104 | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
04/11/18 | 11:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 47-28 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/11/18 | 17:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
11/11/18 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 58-55 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
11/11/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 40-71 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
11/11/18 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 69-57 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
11/11/18 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 78-33 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/11/18 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 48-57 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
18/11/18 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 59-44 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
18/11/18 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 0-0 | ||
18/11/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 90-57 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
17/11/18 | 21:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 34-96 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/11/18 | 17:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 57-72 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
25/11/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 68-41 | ||
25/11/18 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 54-35 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
25/11/18 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
25/11/18 | 11:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 53-44 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/12/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 62-60 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
13/02/19 | 18:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 64-41 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
02/12/18 | 17:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 49-79 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
02/12/18 | 11:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
02/12/18 | 14:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 60-82 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/12/18 | 17:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 40-47 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
09/12/18 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 63-39 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
09/12/18 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 47-52 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
09/12/18 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΡΕΠΟ 1-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 0-0 | ||
09/12/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 76-47 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/12/18 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 53-58 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
16/12/18 | 11:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 44-49 | ||
16/12/18 | 14:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 37-75 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
16/12/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
16/12/18 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 48-39 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/12/18 | 15:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 56-50 | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
23/12/18 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 88-40 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
23/12/18 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 44-63 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
23/12/18 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
23/12/18 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 76-27 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/01/19 | 14:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 35-101 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
13/01/19 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 80-82 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
13/01/19 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΡΕΠΟ 1-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||
13/01/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 38-56 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
13/01/19 | 11:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 44-59 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/01/19 | 17:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 63-54 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
20/01/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/01/19 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 30-37 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
20/01/19 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 117-29 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
20/01/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 45-51 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/01/19 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
27/01/19 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 49-34 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
27/01/19 | 11:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 55-36 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
27/01/19 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 54-56 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
27/01/19 | 14:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 50-71 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/02/19 | 17:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 46-45 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
03/02/19 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 60-39 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
03/02/19 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
03/02/19 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 55-44 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
03/02/19 | 11:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | 97-40 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/02/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 43-58 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
09/02/19 | 14:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 45-72 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
10/02/19 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 40-62 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
10/02/19 | 18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΡΕΠΟ 1-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 0-0 | ||
10/02/19 | 14:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 68-44 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |