| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
45 - 30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 23/09/18 19:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
81 - 37 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 23/09/18 17:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
33 - 84 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 23/09/18 15:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
30 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/09/18 14:00 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 23/09/18 16:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
55 - 71 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/09/18 15:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
55 - 48 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/09/18 10:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
71 - 30 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 30/09/18 17:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
58 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/09/18 12:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 30/09/18 17:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
66 - 48 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 07/10/18 19:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
60 - 76 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 07/10/18 17:00 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
61 - 60 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 07/10/18 15:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 07/10/18 14:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
50 - 40 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 07/10/18 17:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
57 - 61 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 14/10/18 17:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
43 - 80 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14/10/18 12:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 14/10/18 16:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
42 - 61 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14/10/18 14:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
90 - 34 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14/10/18 10:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
83 - 43 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 21/10/18 19:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 21/10/18 17:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
52 - 58 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 21/10/18 15:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
44 - 50 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 21/10/18 17:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
42 - 71 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/10/18 15:00 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 04/11/18 16:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
44 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/11/18 16:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
40 - 89 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 04/11/18 15:30 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
54 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/11/18 12:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
41 - 48 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 04/11/18 17:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
88 - 35 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 11/11/18 19:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
82 - 33 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 11/11/18 17:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
48 - 52 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/11/18 17:00 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/11/18 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
93 - 40 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/11/18 10:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
29 - 71 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 18/11/18 15:30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
56 - 43 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 18/11/18 14:45 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
72 - 63 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17/11/18 16:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 18/11/18 16:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
28 - 87 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/11/18 12:00 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
78 - 53 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 25/11/18 19:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
67 - 34 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 25/11/18 17:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
37 - 49 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 25/11/18 15:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
88 - 50 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 25/11/18 10:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 25/11/18 17:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
60 - 71 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 02/12/18 17:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
24 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 02/12/18 13:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
77 - 35 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 02/12/18 10:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
72 - 33 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 02/12/18 17:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 02/12/18 12:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
70 - 32 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 09/12/18 19:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
54 - 56 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 09/12/18 17:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
36 - 67 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 09/12/18 15:30 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
56 - 42 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/12/18 14:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 09/12/18 16:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
65 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/12/18 10:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
59 - 41 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 16/12/18 17:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
41 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/12/18 12:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 16/12/18 16:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
20 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/12/18 15:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
53 - 65 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 23/12/18 19:30 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
56 - 26 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 23/12/18 17:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 23/12/18 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
66 - 48 |
25ο Δημ.Σχολείο 23/12/18 12:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/12/18 15:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
32 - 89 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/01/19 12:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 13/01/19 16:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
52 - 44 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/01/19 14:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
64 - 36 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/01/19 10:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
20 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 13/01/19 17:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
0 - 0 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 20/01/19 19:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
78 - 40 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 20/01/19 17:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
50 - 46 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 20/01/19 17:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/01/19 15:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
48 - 58 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/01/19 10:00 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
39 - 69 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 27/01/19 14:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
29 - 77 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 27/01/19 15:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
85 - 49 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 27/01/19 17:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 27/01/19 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
41 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 27/01/19 12:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ |
73 - 24 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 03/02/19 19:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ |
37 - 67 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 03/02/19 17:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
20 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/02/19 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 03/02/19 10:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ |
85 - 23 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 03/02/19 17:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
47 - 43 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 10/02/19 14:30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΡΕΤΣ |
43 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/02/19 16:00 |
ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
20 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 10/02/19 15:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
30 - 78 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/02/19 14:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 10/02/19 16:00 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/09/18 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 45-30 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
23/09/18 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 81-37 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
23/09/18 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 33-84 | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ | |
23/09/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 30-68 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
23/09/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/09/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 55-71 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
30/09/18 | 10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΜΕΝΤ | 55-48 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
30/09/18 | 17:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 71-30 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
30/09/18 | 12:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 58-64 | ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΓΡΗ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
30/09/18 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/10/18 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 66-48 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
07/10/18 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 60-76 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
07/10/18 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 61-60 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩ |
07/10/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
07/10/18 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 50-40 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/10/18 | 17:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 57-61 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩ |
14/10/18 | 12:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΜΕΝΤ | 43-80 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
14/10/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
14/10/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 42-61 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩ |
14/10/18 | 10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 90-34 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/10/18 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 83-43 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
21/10/18 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
21/10/18 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 52-58 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
21/10/18 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 44-50 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
21/10/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 42-71 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/11/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 0-0 | ||
04/11/18 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΜΕΝΤ | 44-68 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
04/11/18 | 15:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 40-89 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
04/11/18 | 12:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 54-68 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
04/11/18 | 17:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 41-48 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/11/18 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 88-35 | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
11/11/18 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 82-33 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
11/11/18 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 48-52 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
11/11/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
11/11/18 | 10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 93-40 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/11/18 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 29-71 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
18/11/18 | 14:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 56-43 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
17/11/18 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 72-63 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
18/11/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΡΕΠΟ 1-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | ||
18/11/18 | 12:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 28-87 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ Δ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/11/18 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΜΕΝΤ | 78-53 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
25/11/18 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 67-34 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
25/11/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 37-49 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
25/11/18 | 10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 88-50 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
25/11/18 | 17:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/12/18 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 60-71 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
02/12/18 | 13:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΜΕΝΤ | 24-57 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
02/12/18 | 10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 77-35 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
02/12/18 | 17:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 72-33 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
02/12/18 | 12:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/12/18 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 70-32 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ Δ |
09/12/18 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 54-56 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
09/12/18 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 36-67 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | |
09/12/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 56-42 | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
09/12/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΡΕΠΟ 1-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/12/18 | 10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 65-64 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
16/12/18 | 17:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΜΕΝΤ | 59-41 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
16/12/18 | 12:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 41-64 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
16/12/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 0-0 | ||
16/12/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 20-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/12/18 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 53-65 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
23/12/18 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 56-26 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
23/12/18 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
23/12/18 | 12:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 66-48 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
23/12/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-20 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/01/19 | 12:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 32-89 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
13/01/19 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||
13/01/19 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 52-44 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
13/01/19 | 10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 64-36 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
13/01/19 | 17:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 20-0 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/01/19 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/01/19 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 78-40 | ||
20/01/19 | 17:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 50-46 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
20/01/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 0-20 | ||
20/01/19 | 10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 48-58 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/01/19 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 39-69 | ||
27/01/19 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΜΕΝΤ | 29-77 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
27/01/19 | 17:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 85-49 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
27/01/19 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 0-0 | ||
27/01/19 | 12:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 41-68 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/02/19 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 73-24 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | |
03/02/19 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ-ΜΕΝΤ | 37-67 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
03/02/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 20-0 | ||
03/02/19 | 10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
03/02/19 | 17:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 85-23 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/02/19 | 14:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 47-43 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
10/02/19 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | 43-70 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
10/02/19 | 15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 20-0 | ||
10/02/19 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 30-78 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
10/02/19 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 0-0 |