| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
56 - 65 |
Χ.Α.Ν.Θ. 01/12/18 10:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
60 - 70 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 01/12/18 19:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
19 - 74 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 01/12/18 18:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
67 - 25 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 01/12/18 16:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
106 - 36 |
ΔΕΚΑ -Α- 01/12/18 18:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
72 - 66 |
25ο Δημ.Σχολείο 08/12/18 12:15 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
50 - 25 |
Α.Α.Μ.Θ. 06/12/18 19:30 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
45 - 42 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 09/12/18 14:15 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
42 - 72 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 08/12/18 18:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
27 - 58 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 11/12/18 18:15 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
56 - 71 |
Χ.Α.Ν.Θ. 15/12/18 10:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
80 - 44 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 15/12/18 19:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
44 - 51 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 15/12/18 20:45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
34 - 80 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 15/12/18 16:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
51 - 37 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 18/12/18 18:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
39 - 68 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 23/12/18 14:15 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
49 - 51 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 22/12/18 18:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
100 - 12 |
ΔΕΚΑ -Α- 22/12/18 18:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
37 - 64 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 22/12/18 16:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
51 - 41 |
Α.Α.Μ.Θ. 20/12/18 19:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
70 - 40 |
Χ.Α.Ν.Θ. 12/01/19 10:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
40 - 95 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12/01/19 19:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
34 - 58 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 12/01/19 13:45 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
68 - 60 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 15/01/19 18:15 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
44 - 30 |
25ο Δημ.Σχολείο 12/01/19 12:15 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
80 - 42 |
ΔΕΚΑ -Α- 19/01/19 18:00 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
42 - 37 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 19/01/19 16:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
15 - 68 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 19/01/19 18:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
33 - 73 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 19/01/19 18:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
43 - 82 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 20/01/19 14:15 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
42 - 49 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 26/01/19 10:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
58 - 37 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 09/03/19 19:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
78 - 26 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 29/01/19 18:15 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
36 - 88 |
25ο Δημ.Σχολείο 26/01/19 12:15 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
65 - 43 |
Α.Α.Μ.Θ. 24/01/19 19:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
39 - 69 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 02/02/19 19:30 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
41 - 58 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 02/02/19 19:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
43 - 53 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 02/02/19 16:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
60 - 55 |
ΔΕΚΑ -Α- 02/02/19 18:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
78 - 55 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 02/02/19 18:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
70 - 59 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 09/02/19 10:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
94 - 26 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 12/02/19 18:15 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
69 - 28 |
25ο Δημ.Σχολείο 09/02/19 12:15 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
51 - 44 |
Α.Α.Μ.Θ. 07/02/19 19:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
29 - 87 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 10/02/19 14:15 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
68 - 46 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 19/02/19 18:15 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
54 - 44 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 16/02/19 17:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
68 - 44 |
Α.Α.Μ.Θ. 16/02/19 09:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
41 - 79 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 17/02/19 14:15 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
21 - 90 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 16/02/19 18:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
35 - 51 |
Χ.Α.Ν.Θ. 23/02/19 10:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
37 - 64 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 23/02/19 19:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
42 - 48 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 23/02/19 19:45 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
65 - 40 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 27/02/19 16:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
60 - 41 |
ΔΕΚΑ -Α- 04/05/19 18:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
78 - 44 |
Α.Α.Μ.Θ. 04/03/19 19:30 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
37 - 59 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 03/03/19 14:15 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
40 - 46 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 02/03/19 18:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
93 - 35 |
ΔΕΚΑ -Α- 02/03/19 18:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
49 - 55 |
25ο Δημ.Σχολείο 02/03/19 12:15 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
69 - 27 |
Χ.Α.Ν.Θ. 16/03/19 10:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
65 - 51 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 16/03/19 19:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
41 - 86 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 16/03/19 13:45 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
74 - 33 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 19/03/19 18:15 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
57 - 55 |
25ο Δημ.Σχολείο 16/03/19 12:15 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
50 - 75 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 23/03/19 18:00 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
91 - 32 |
ΔΕΚΑ -Α- 23/03/19 18:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
54 - 36 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 23/03/19 16:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
88 - 68 |
Α.Α.Μ.Θ. 21/03/19 19:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
46 - 35 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 24/03/19 14:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
52 - 97 |
Χ.Α.Ν.Θ. 30/03/19 10:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
71 - 69 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 30/03/19 19:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
87 - 31 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 02/04/19 18:15 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
46 - 38 |
25ο Δημ.Σχολείο 30/03/19 12:15 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
76 - 39 |
Α.Α.Μ.Θ. 28/03/19 19:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
59 - 67 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 06/04/19 16:00 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
41 - 54 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 06/04/19 18:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
31 - 61 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 07/04/19 14:15 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
65 - 49 |
ΔΕΚΑ -Α- 06/04/19 18:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
43 - 104 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 06/04/19 18:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
76 - 58 |
Χ.Α.Ν.Θ. 13/04/19 10:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ |
77 - 47 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 16/04/19 18:15 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ |
53 - 46 |
25ο Δημ.Σχολείο 13/04/19 08:45 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
57 - 73 |
Α.Α.Μ.Θ. 11/04/19 19:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
80 - 39 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 14/04/19 14:15 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
60 - 51 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 20/04/19 19:00 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑ |
29 - 90 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 20/04/19 18:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
36 - 53 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 20/04/19 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
50 - 72 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 20/04/19 16:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
74 - 38 |
ΔΕΚΑ -Α- 20/04/19 18:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/18 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Ε.Α.Α.Θ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 56-65 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | |
01/12/18 | 19:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 60-70 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ | |
01/12/18 | 18:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 19-74 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ | |
01/12/18 | 16:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 67-25 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
01/12/18 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 106-36 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/12/18 | 12:15 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ε.Α.Α.Θ. | 72-66 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | |
06/12/18 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 50-25 | ||
09/12/18 | 14:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 45-42 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | |
08/12/18 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 42-72 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
11/12/18 | 18:15 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΔΕΚΑ | 27-58 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/12/18 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Ε.Α.Α.Θ.-ΑΡΗΣ ΑΣ | 56-71 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | |
15/12/18 | 19:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 80-44 | ΧΑΤΖΗΒΡΕΤΤΑΣ Χ | |
15/12/18 | 20:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 44-51 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | |
15/12/18 | 16:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΔΕΚΑ | 34-80 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
18/12/18 | 18:15 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 51-37 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/12/18 | 14:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-Ε.Α.Α.Θ. | 39-68 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
22/12/18 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 49-51 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
22/12/18 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 100-12 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
22/12/18 | 16:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 37-64 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
20/12/18 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 51-41 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/01/19 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Ε.Α.Α.Θ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 70-40 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | |
12/01/19 | 19:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΔΕΚΑ | 40-95 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | |
12/01/19 | 13:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 34-58 | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ | |
15/01/19 | 18:15 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 68-60 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | |
12/01/19 | 12:15 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 44-30 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ | |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/01/19 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-Ε.Α.Α.Θ. | 80-42 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | |
19/01/19 | 16:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 42-37 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
19/01/19 | 18:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 15-68 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
19/01/19 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 33-73 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
20/01/19 | 14:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΡΗΣ ΑΣ | 43-82 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/01/19 | 10:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 42-49 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
09/03/19 | 19:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 58-37 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | |
29/01/19 | 18:15 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 78-26 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
26/01/19 | 12:15 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΔΕΚΑ | 36-88 | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | |
24/01/19 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 65-43 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/02/19 | 19:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Ε.Α.Α.Θ. | 39-69 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | |
02/02/19 | 19:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 41-58 | ||
02/02/19 | 16:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 43-53 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
02/02/19 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 60-55 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | |
02/02/19 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 78-55 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/02/19 | 10:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Ε.Α.Α.Θ.-ΠΑΟΚ ΑΣ | 70-59 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | |
12/02/19 | 18:15 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 94-26 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
09/02/19 | 12:15 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 69-28 | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ | |
07/02/19 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 51-44 | ||
10/02/19 | 14:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΔΕΚΑ | 29-87 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/02/19 | 18:15 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-Ε.Α.Α.Θ. | 68-46 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | |
16/02/19 | 17:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΟΚ ΑΣ | 54-44 | ΠΑΠΑΣ Ι | |
16/02/19 | 09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 68-44 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | |
17/02/19 | 14:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 41-79 | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | |
16/02/19 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΔΕΚΑ | 21-90 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/02/19 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Ε.Α.Α.Θ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 35-51 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | |
23/02/19 | 19:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 37-64 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ | |
23/02/19 | 19:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 42-48 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ | |
27/02/19 | 16:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 65-40 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
04/05/19 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 60-41 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/03/19 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-Ε.Α.Α.Θ. | 78-44 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | |
03/03/19 | 14:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΑΟΚ ΑΣ | 37-59 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | |
02/03/19 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 40-46 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
02/03/19 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 93-35 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
02/03/19 | 12:15 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 49-55 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/03/19 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Ε.Α.Α.Θ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 69-27 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | |
16/03/19 | 19:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 65-51 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | |
16/03/19 | 13:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΔΕΚΑ | 41-86 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ | |
19/03/19 | 18:15 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 74-33 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
16/03/19 | 12:15 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΗΣ ΑΣ | 57-55 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/03/19 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-Ε.Α.Α.Θ. | 50-75 | ||
23/03/19 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 91-32 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | |
23/03/19 | 16:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 54-36 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
21/03/19 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 88-68 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | |
24/03/19 | 14:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 46-35 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/03/19 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Ε.Α.Α.Θ.-ΔΕΚΑ | 52-97 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | |
30/03/19 | 19:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 71-69 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | |
02/04/19 | 18:15 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 87-31 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
30/03/19 | 12:15 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 46-38 | ||
28/03/19 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 76-39 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/04/19 | 16:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-Ε.Α.Α.Θ. | 59-67 | ||
06/04/19 | 18:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 41-54 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | |
07/04/19 | 14:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 31-61 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
06/04/19 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 65-49 | ||
06/04/19 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 43-104 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/04/19 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Ε.Α.Α.Θ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 76-58 | ||
16/04/19 | 18:15 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 77-47 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
13/04/19 | 08:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 53-46 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛ |
11/04/19 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΔΕΚΑ | 57-73 | ||
14/04/19 | 14:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | 80-39 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/04/19 | 19:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ ΑΣ-Ε.Α.Α.Θ. | 60-51 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | |
20/04/19 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩ | 29-90 | ||
20/04/19 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 36-53 | |||
20/04/19 | 16:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 50-72 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
20/04/19 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 74-38 |